Не тільки під ялинкою: неординарні способи вручити дитині новорічний подарунок

Новорічні свята запам’ятовуються малечі не тільки пухнастою зеленою красунею-ялинкою, а ще й подарунками під нею. Прокинувшись вранці, діти біжать дивитись, які ж подарунки чекають на них.

Покласти подарунок під ялинку — це звичний та традиційний спосіб. Але давайте додамо святу трохи чар і творчості, та вручимо подарунки цікавим способом. Сподіваємося, ви скористаєтеся ідеями!

Карта скарбів

Суть полягає в тому, що під ялинкою дитина знайде не сам подарунок, а карту, за допомогою якої можна знайти презенти. Таким спосіб вручення підійде дитині від 6 років або трохи молодшої, за умови, що малюк уже вміє читати.

Можливо, для того, щоб знайти подарунок, виконати певні завдання. За правильні відповіді можна видавати солодощі чи частину подарунків. Основний подарунок має бути останнім і мати ВАУ-ефект. Карта може бути як в межах однієї кімнати, так і по цілому дому.

Карту можна зробити самостійно, розмалювавши лист А4 чи ватман, або ж роздрукувати на принтері. Щоб вона виглядала загадковіше, облийте лист кавою чи чорним чаєм, просушіть, та трохи обпаліть краї над вогнем чи сірником. На вигляд це буде справжня піратська карта для пошуку скарбів! Якщо у вас кілька дорослих дітей, пошук скарбів стане для них незабутньою пригодою.

Доставка кур’єром

Не менш захоплюючим варіантом буде доставити подарунок кур’єром. Тільки уявіть великі очі малечі, коли на порозі дому появиться людина, яка має вручити конкретно йому подарунок. Це так по-дорослому!

Треба встигнути:

 • Придбати бажані подарунки.
 • Гарно їх упакувати в святкові обгортки та пакети.
 • Знайти надійного кур’єра.
 • Передати йому пакунки, домовитись про точний час візиту, вказати ПІБ дитини, які він озвучить.

Подбайте про деталі: одразу ж оплатіть послуги доставки, щоб потім не відволікатись і радіти з дитиною. Обов’язково запишіть номер кур’єра, щоб мати можливість з ним зв’язатись. Зателефонуйте йому завчасно, щоб нагадати про себе та ще раз все уточнити.

Подарунок від Діда Мороза чи іншого казкового персонажа

Діда Мороза хоч і відмінили, але він є і буде одним з головних символів Нового Року. Його постать повертає і дорослих, і малих в казку. Тому якщо саме він вручить подарунок дитині, то ефект буде неймовірним.

Щоб реалізувати таке вручення подарунка, спочатку зробіть те, що і у попередньому варіанті, тільки змініть місце. Дід Мороз може зустріти вас:

 • на площі в центрі, біля ялинки;
 • в кафе;
 • в дитячій кімнаті;
 • по дорозі додому, під будинком чи вдома.

Яке б місце ви не обрали, під час дарування будьте здивовані не менше, ніж дитина. Таким чином збережеться магія свята та здійснення мрій.

Майте на увазі, що діти до 4-5 років зазвичай бояться бородатого чоловіка в халаті, тож якщо ваш малюк ще не таким сміливий, то краще попросити допомоги у снігуроньки, зайчика чи іншого персонажа.

Сусіди, родичі, хрещені

Сусіди стануть чудовою альтернативою кур’єру та Діду Морозу. Вони можуть допомогти вам цілком безкоштовно або за шоколадку.

Як це реалізувати?

 • Домовтесь з сусідами, якими дружите, щоб допомогли.
 • Придумайте історію, чому подарунок вручають саме вони. Наприклад, приходила Снігуронька, а вас не було вдома, залишила презенти в сусідів для конкретної чемної дитини. Просила передати.
 • Обов’язково подякуйте добрим людям за допомогу.

Замість сусідів згодяться ваші друзі, яких дитина знає, хресні батьки чи інші родичі. Такий сценарій теж сподобається дитині та викличе масу емоцій.

Подарунок поштою

Напишіть гарну листівку та покладіть її в свою поштову скриньку. Заберіть її звідти разом з дитиною та повідомте про те, що треба забрати подарунок з пошти. В святковому очікуванні прямуйте у відділення. Там вам видадуть яскравий пакунок. Несіть додому та захоплено розпаковуйте.

Для цього потрібно:

 • Попередньо підготувати презенти.
 • Віддати їх на пошту, домовитись щоб видали. Або ж відправити собі ж на інше відділення.
 • Радіти!

Даний спосіб вручення здивує малюка та буде набагато оригінальнішим, аніж просто вручити подарунок в руки. До того ж так приємно погратися у дорослого і отримати подарунок прямо на пошті!

Технологічний спосіб

З вигаданого е-mail напишіть собі листа чи sms-повідомлення. Прочитайте дитині вголос. Приблизний зміст: на жаль, подарунки не змогли потрапити під ялинку, але дуже чекають, поки їх заберуть у вказаномі місці (це може бути шафа, горище, ванна кімната чи комора, або навіть машина чи балкон).

Якщо дитина має телефон і вміє читати, можна сповістити її про місцезнаходження подарунка за допомогою sms-повідомлення на власний телефон. Спосіб хоч і не дуже ефектний, але додасть магічності, до того ж не вимагає спеціальних приготувань.

В кущах на вулиці

Цей варіант теж не найгірший! Знайдіть густі кущі недалеко від дому та сховайте підписаний та адресований вашій дитині подарунок. Коли будете проходити поруч, «випадково» їх побачите.

Припустіть, що, мабуть, подарунки випали із санчат Діда Мороза або він поспішав, тож спеціально лишив їх саме тут для малюка, бо знав, що він живе поруч і обов’язково знайде їх. І ось вони! Хапайте і несіть додому.

Затія досить ризикована, адже якщо не поспішити, то подарунок може забрати хтось інший, він може намокнути чи стати іграшкою для бродячих собак. Обирайте важкодоступне місце та не баріться зі знаходженням подарунка.

Всі ідеї ви можете вдосконалювати та змінювати їх на свій смак та залежно від обставин. Фантазуйте і робіть життя яскравішим!

17 Грудня / 2019 Материнство

Коментарі покищо відсутні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *