Весняний макіяж з Belor Design

Belor Design – бренд, що встиг завоювати прихильність багатьох красунь. В його арсеналі більш ніж 1000 унікальних рецептур, що служать головній меті – допомогти вам бути в захваті від свого відображення. Минулого разу Belor Design поділився порадами, як створити стильний мейк з топовими продуктами. Сьогодні ж поговоримо з експертами бренду про весняний мейк.

Весняний мейк з акцентом на очі: покрокове відео

У весняному макіяжі хочеться досягти поєднання сяючої свіжості та яскравості. Як цього досягти? Дивіться на відео від Belor Design!

 

7 порад для створення макіяжу від Belor Design

  1. Скульптурування починайте з опрацьовування вилиць. Знайдіть точку, в якій поєднуються верхня та нижня щелипа, і відштовхуйтесь від неї при нанесенні скульптору.  
  2. Не захоплюйтесь темними відтінками. Надайте перевагу легкому сяянню. 
  3. Кремові тіні COLOR DROPS можуть стати гарною основою для пігменту з блискітками. Особливо красиво такий варіант виглядатиме при вечірньому освітленні. 
  4. Нанесення стрілки варто почати з двох діагональних ліній, що зададуть форму та довжину стрілок, зроблять їх більш симетричними. Чудово підійде рідка підводка для очей, оскільки вона добре фіксується та на копіюється на повіку. 
  5. Альтернативою може стати підводка у формі фломастеру, яка також добре фіксіється та дає насичений чорний колір. 
  6. Якщо є бажання поекспериментувати та візуально збільшити очі, додайте до класичної стрілки графічні елементи: лінію, що йде у напрямку складки повіки та “котяче око” у внутрішньому куточку. 
  7. Не відволікайте увагу від очей яскравою помадою. Надайте перевагу спокійним відтінкам, наприклад, кремово-карамельним  або горіховим. 

Сподіваємось, відео від Belor Design надихне вас на творчі експерименти! Слідкуйте за оновленнями на EVA Blog та першими дізнавайтесь про нові відео з експертами популярних брендів!

Підводка для очей Belor Design Pro Ink

94.90
Купити

Подводка для глаз Belor Design Pro Inc Eyeliner 001 Черная

94.90
Купити

Подводка для глаз Belor Design стойкая Линия Стиля

94.90
Купити

Набір для скульптурування обличчя Belor Design SCULPTING TRIО

79.60
Купити

Губна помада Belor Design Party

34.95
Купити

Кремові тіні для очей Belor Desing Color Drops

72.90
Купити
11 Травня / 2020 Краса

Коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Оксана

    Дуже люблю палетку для скульптування ТМ Belor Design, вона дуже зручна для непрофiсiйного користування.Нею не можливо наробити плям. Вiдтiнкi усi дуже легкi, добре тушуються.