Як привітати бабусю зі Святом Весни

Так багато слів вже було сказано про матусь, та про те, як привітати їх з весняним святом. Однак, у житті практично кожної дитини є ще дві важливі жінки, яких треба обов’язково поздоровити з 8 березня – це бабусі. Що подарувати бабусі та як її порадувати у чудове жіноче свято – саме про це сьогоднішня наша стаття.

Бабусина любов – то щось унікальне та особливе. Якщо матуся при всім своїм безмежним коханні, може насварити, накричати і наказати, бабусі зазвичай є більш поблажливими та поступливими. Онуки для них – це і найкращі діти на світі, і предмети гордості, і найкоханіші малята, яких в образу вони ніколи не дадуть.

Враховуючи такі своєрідні відносини між бабусями та внуками, і подарунок бабусі на 8 березня має бути незвичайним. Отже, чим здивувати людину, що так переймається щастям наших малюків?

Подарунки від найменших

Безперечно, бабусі буде приємно вже й тоді, коли Ви просто завітаєте до неї в гості у свято 8-го березня. А Ви просто уявіть собі, як сильно здатна вразити її, наприклад, саморобка, що зроблена руками улюбленого онука або онучки. Найпростіше, що можна вигадати – це листівка. І зовсім не важливо, намальована вона фарбами, олівцями чи фломастерами, зроблена як аплікація або орігамі. І навіть ступінь охайності на матиме ніякого значення, адже найголовніше – це увага від маленької людини.

Наступне, що в змозі буквально довести бабусю до сліз (радості, звичайно) – це вивчений малюком віршик, пісенька або танок. Номер самодіяльності, який був спеціально підготовлений та виконаний талановитим онуком – то унікальні кадри для сімейного відео архіву, а також, незабутні враження для бабусі й усіх гостей свята.

Ще одна ідея для здивування бабусеньки – приготований разом з мамою або татом кулінарний шедевр. Можна зробити нескладний торт, пиріг, тістечка, салат. Головне – дитина має приймати активну участь у приготуванні, і буде дуже добре, якщо сліди її допомоги будуть помітні на Вашій страві J.

Презенти для бабусі від старших онуків

✔ Подарунок своїми руками: поробки на 8 березня

Зробити подарунок для бабусі власними руками здатні дітки і у більш дорослому віці. Варіантів подарунків тут значно більше: вишита хрестиком картина, зв’язаний шарф чи плед, намальований портрет або гарна картина. Спитаєте, чому так багато часу ми приділяємо презентам, виготовленим власноруч? Річ у тому, що саме такі подарунки мають душу та енергетику, вони не просто куплені у магазині – на їх створення пішло немало часу. І саме через це їх так цінують.

✔ Інтерактивне привітання

Комп’ютерні технології – найпопулярніший інтерес серед підлітків, і зазвичай, у свої 10-12 років вони вміють значно більше, ніж їх батьки. То, чому ж, замість того, щоб ламати голову над тим, що подарувати бабусі на 8 березня, не витратити час за комп’ютером з користю та не створити для бабуні гарне інтерактивне привітання. За основу можна взяти спільні фотографії та улюблену бабусину музику. Якщо у Вас сучасна бабуся, яка без проблем користується гаджетами, можна відправити привітання на пошту, у Viber або Skype. В іншому випадку, покажіть що вийшло на своєму пристрої під час святкового візиту.

✔ Бажана побутова техніка

Сучасна техніка дозволяє нам максимально полегшити побутові заходи, такі як приготування їжі, вбирання, прання. У Вашої бабусі досі немає електром’ясорубки, зручного пилососа або сенсорного смартфону? В такому разі, негайно виправляйте цю ситуацію! Можливо, старенька вже давно мріє про комп’ютер, щоб мати змогу спілкуватись з людьми, з якими втратила зв’язок? 8 березня – чудовий час для виконання заповітних бажань, тож спробуйте щиро порадувати бабусю омріяним подарунком.

✔ Розвага поза домом

Дорослі люди все рідше дозволяють собі витрачати час на розваги. Діти, онуки, побут – усе це стоїть у них на першому плані і займає майже всі вільні хвилини. А чи пам’ятаєте Ви як давно Ваша бабуся була у кіно або театрі? Коли в останній раз вона відвідувала цікаву галерею або музей? Повірте, сходити у всі ці місця їй надзвичайно хочеться, а от виділити момент на культурний похід вона вже давно не може. Тож, беріть свою бабуню та вирушайте з нею на розваги – створіть для неї незабутнє свято!

✔ Подарунок за інтересами

Якщо Ви точно знаєте, чим цікавиться Ваша бабуся, підібрати для неї бажаний подарунок буде не складно. Бабуня любить в’язати – подаруйте набір ниток, захоплюється читанням – оберіть цікаву книгу, обожнює куховарити – придбайте інноваційний кухонний пристрій, нову каструлю, гарний салатник.

✔ І не забудьте про квіти

8 березня – це свято весни, головним атрибутом якої є звичайно квіти. Жінки будь-якого віку полюбляють, коли їм дарують букетик улюблених квіточок. Тож, обов’язково прийдіть до бабусі у жіноче свято та привітайте її ароматною весняною композицією!

Бабусі – то наші героїні із величезним серцем та безмежною любов’ю. Вони – наша підтримка, наша допомога, наш психолог. І все, що потрібно їм натомість – просто, щоб про них пам’ятали та інколи заходили в гості. Тому, не забувайте про своїх бабунечок, адже вони дали Вам найкращих людей у світі – Ваших батьків.

Обов’язково привітайте бабусь із теплим весняним святом – 8 березня!

6 Березня / 2018 Материнство

Коментарі покищо відсутні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендовані статті