Народження дитини — це не привід відмовлятися від активного життя, зокрема у соціальних мережах. Ті матусі, які кажуть, що дитячий контент їхньої сторінки нікому не цікавий, дуже помиляються. В одній із найпопулярніших соціальних мереж — Instagram — досить багато інста-матусь, які пов’язали свою діяльність із темою материнства.
У медіа під особистим брендом розуміють публічний образ людини у соцмережах. Звичайно, він потрібний не тільки зіркам шоу-бізнесу, а й пересічним користувачам. Хоч більшість людей реєструється у соцмережах, «щоб на людей подивитись, себе показати», але в кожному профілі простежується особистий бренд.
Особливо це помітно у дописах. Хтось публікує банальні повідомлення типу «Я з друзями», інший підіймає серйозну тему чи виражає своє ставлення до чогось, що цікаве цільовій аудиторії. А підписники, навіть якщо це друзі з ВНЗ, реагують на ці дописи.
Це мініатюрна спрощена модель особистого бренду на прикладі приватної сторінки. Якщо раніше його мали лише керівники компаній, експерти, публічні люди, то сьогодні він є у кожного. З появою монетизації у соціальних мережах послуга (чи продукт) перестали бути важливими: стати популярним чи заробити можна просто на контенті.
Яскравим прикладом є блогінг на Youtube та в Instagram. Контент там переважно розважально-корисний. Деякі просто ведуть лайфстайл/влоги, де показують буденне життя. Тому не зупиняйтеся через думку, що будете нецікавою підписникам, бо не надаєте послуг абощо.
Зрозуміло для яких цілей існують комерційні профілі: вони продають послугу. Навіщо тоді мені реєструватися у соцмережі? На це існує кілька вагомих причин:
Звичайно, щоб отримати відчутний дохід, недостатньо мати велику кількість підписників. Рекламодавці дивляться на фідбек: активний перегляд сторіз, коментування. Бо підписників накручують і штучно, тоді замовник не отримує приходу покупців.
Не завадить продуманий контент-план, але у випадку із лайфстайл він не обов’язковий. Згодиться декілька постійних рубрик. Після створення сторінки подумайте про рекламу: безкоштовну (сарафанне радіо) або ж домовтеся про взаємодопомогу з іншими блогерами-початківцями.
Прибуток від реклами залежить від спроможностей цільової аудиторії, активності підписників, а також їх кількості у профілі. Спершу розраховуйте на бартер, коли виробник надсилає вам продукцію, а ви її рекламуєте (відмовляйтеся від поганої, яка не подобається особисто вам і від реклами фінансових пірамід, азартних ігор тощо).
З приходом більшої активної аудиторії з’являється реклама за гроші. Кожен блогер встановлює власний цінник. Він залежить від способу реклами: згадати у дописі, присвятити окремий пост, викласти у сторіз тощо. Обов’язково перед співпрацею погодьте всі умови й зобов’язання.
Ось ви вирішили створити власний блог. З чого починається діяльність інста-мами? По-перше, потрібен час для створення дописів, якісних і цікавих світлин, написання контенту. По-друге, варто розуміти потреби ЦА й забути про «неконцептуальний» тип ведення сторінки. Деякі відомі люди мають особистий профіль (закритий під псевдонімом) та робочий, тобто комерційний.
У декреті багато значить підтримка рідних. Блог для мами — спосіб реалізуватися поза межами родини й дому. А якщо вдасться перетворити соціальну сторінку на напівкомерційний бренд, то ще й заробити власні гроші. Головне правило — піклуватися про свою дитину й не боятися пробувати.
"Що за запитання? Звичайно ж, відповідальні обидва!”. Якщо дивитися на ситуацію глобально, то – так.… Докладніше
Хто б що не говорив, а для мене осінь — це найатмосферніша пора року, коли… Докладніше
Скільки існуватиме зима, стільки ми носитимемо пуховики (пуффери) 🙃 Вони просто поза часом і поза… Докладніше
Сьогодні важко заперечувати той факт, що соцмережі впливають на прийняття нами деяких рішень. Нехай і… Докладніше
Ще трохи й в повітрі буде витати атмосфера прийдешнього свята. Ми знову будемо наряджати ялинку,… Докладніше
Попереду холодна і колюча зима, а значить, потрібно завчасно підготувати свій догляд до важких випробувань.… Докладніше