Для прання зимових речей не знайти кращого часу, аніж літня спека. У цей період вони швидше сохнуть і тому матеріал найменше деформується. Тільки не варто нехтувати правилами чистки й прання різних матеріалів, щоб не зіпсувати їх. Тож які речі краще віддати до хімчистки, а які випрати самим? Як краще почистити одяг з різних матеріалів та які засоби для цього обрати? Відповіді на ці питання знайдете у новій статті на EVA Blog!
Наповнювач з пуху позначається down, пера — feather. Якщо побачите такі позначки на етикетці речі, краще за все випрати її вручну. Хоча й машинне прання для пуху теж припустиме, краще не ризикувати, а якщо забруднення серйозні, віднесіть пуховик до хімчистки.
Сушіть пуховик на плечиках в теплій добре провітрюваній кімнаті. Не розміщуйте його на сонці, біля приборів опалення та не використовуйте для сушки фен, адже високі температури здатні руйнувати структуру пуху й він швидко зношується.
Такий наповнювач зазвичай позначається як hollow fiber, а прати таку річ можна як вручну, так і в пральній машині.
Після прання покладіть куртку на деякий час у ванній, щоб з неї стекла вода, а потім повісьте на плечики в теплій добре провітрюваній кімнаті. Речі з холлофайберу швидко сохнуть: оскільки цей наповнювач не поглинає в себе воду, вона просто стікає з нього.
В залежності від різновиду тканини виробник пальта зазначає на етикетці тип прання. Якщо на вашій речі вказано «лише суха чистка», просто почистіть її за допомогою щітки для одягу «Управдом». Ну, а якщо такої позначки немає, тоді можете спробувати випрати пальто вручну.
Перш ніж прати куртку зі шкіри, вивчіть рекомендації виробника на етикетці. Зазвичай речі з цих матеріалів чистять у такий спосіб.
Для прання пуховика або куртки з холофайбера краще використовувати рідкий засіб, а не порошок, оскільки він гірше виполіскується й пух може злипнутися. І жодних пом’якшувачів та кондиціонерів, інакше ризикуєте отримати розводи.
Серед асортименту лінії магазинів EVA зверніть увагу на рідкі пральні засоби Sky Style. У цій серії є окремі продукти для:
Якщо на куртці з холофайбера є плями, перед тим, як відправляти її до пральної машини, нанесіть на забруднення плямовивідник, наприклад, Frosch. Але не забудьте перед використанням перевірити стійкість тканини та фарби в непомітному місці.
Для прання пальта з вовни або напівнатуральної тканини обирайте спеціальні засоби — Perwoll «Вовна та шовк» або «Догляд та відновлення», що ефективно видаляють забруднення, не пошкоджують волокна та зберігають їхні первісні властивості. Обидва засоби підходять для лагідного догляду за делікатними тканинами.
У воду для полоскання пальта можна додати трохи кондиціонеру «Алое Вера» від Organic Shop, що попереджує знос тканин та пом’якшує грубі волокна.
Для прання куртки з мембранної тканини найкраще обирати рідке господарське мило «Управдом», оскільки порошок, кондиціонер та інші засоби можуть забити мікропори тканини й вона втратить свої властивості.
Не намагайтеся випрати вдома речі з натурального чи штучного хутра — їх краще за все віддати до хімчистки. Єдине, що можна зробити вдома — обережно пройтися по них вологою щіткою. Також професійної чистки потребує увесь верхній одяг з декором, як от вишивки, аплікації, вставки з натурального чи штучного хутра тощо.
Сподіваємось, наша стаття допомогла вам розібратися в особливостях догляду за зимовими речами і тепер ви легко та впевнено очистите їх.
Бажаємо неймовірного літа!
Ще трохи й в повітрі буде витати атмосфера прийдешнього свята. Ми знову будемо наряджати ялинку,… Докладніше
Попереду холодна і колюча зима, а значить, потрібно завчасно підготувати свій догляд до важких випробувань.… Докладніше
Жіноча сумочка – один з найбільш популярних аксесуарів, який підбирають дуже ретельно і з особливою… Докладніше
Що холодніше стає за вікном, то більше в нас прокидається бажання надати своєму будинку затишку… Докладніше
Упевнена, твоя стрічка в соцмережах теж забита вірусними відео, головним героєм яких є дубайський шоколад… Докладніше
Ласкаво просимо на сьомий тиждень! Час летить швидко, а твій організм щодня змінюється і працює,… Докладніше