Натуральні олії – це косметична зірка, що зовсім не дивно. За допомогою цих засобів можна з легкістю оживити та наситити волосся, привести до ладу втомлену або травмовану шкіру, зробити її сяючою і здоровою. Кокосова, арганова, олія жожоба і, звісно, оливкова олія – всі ці компоненти активно використовуються в різних косметичних засобах, і заслужили величезний кредит довіри в тебе, в мене, і в усіх дівчат по всьому світу. Сьогодні я хочу приділити увагу саме олії плодів оливи, адже вона чарівна, і неймовірно ефективна.
Цікаво на тему: Олія ши – секретна зброя для тривалого зволоження
Історія оливкової олії налічує тисячоліття. Звичайно, Клеопатра стала однією з перших жінок, які змогли розгледіти в цьому компоненті небачену силу та неймовірні можливості. Вона вважала її секретом краси, використовуючи як захист від агресивного сонця.
У Стародавній Греції атлети використовували оливкову олію для очищення шкіри перед змаганнями. Вона ж допомагала зняти відчуття стягнутості, що виникало від постійного контакту з пилом і негативного впливу сонячних променів. А Рим відкрив для себе оливкову олію, як основу для створення різноманітних лікувальних і косметичних засобів. Найбільш заможні римлянки воліли використовували саме її для проведення сеансів масажу. У Середньовіччі жінки навчилися створювати креми та лосьйони для підтримки своєї краси, комбінуючи оливкову олію з різними травами й квітами.
Починаючи з 19 століття, з природними компонентами почали проводити експерименти, які приводили до дивовижних результатів. Натуральне мило, крем та інші косметичні засоби, до складу яких входила олія оливи, мало високий попит серед жінок, оскільки результати після їх використання не змушували на себе надто довго чекати.
Останнім часом оливкова олія стала популярною завдяки дедалі більшому інтересу до натуральних, органічних продуктів. Саме вона стала основою для створення косметологічних засобів відомих брендів. Приміром, Dove, Garnier, L’Oréal і Dr. Organic пропонують різноманітні засоби для догляду, до складу яких входить оливкова олія, як один з інгредієнтів для зволоження та живлення.
Цікаво на тему: Гід по ретиноїдах: які бувають і як діють на шкіру
Ти знаєш про те, що саме олія оливи вважається джерелом корисних речовин. Але якщо заглибитися в це питання, то крім вітаміну Е, яким багата олія, нічого більше на думку не спадає. Розберімось, що ж ще є в складі:
Виходячи зі складу, можна самостійно зробити висновки про те, що здатна зробити з твоєю шкірою і волоссям оливкова олія. Цей компонент стає найбільш бажаним практично у всіх косметологічних засобах. Кремами для обличчя, шампунями та масками для волосся справа не обмежується. Олію оливи додають у засоби для кутикули, бальзами для губ, а також включають до складу лосьйонів для засмаги, дитячої олії, скрабів.
Цікаво на тему: Бісаболол у косметиці: для чого потрібен і добірка найкращих засобів
Оливкова олія підходить будь-якому типу шкіри, зокрема й чутливому, адже вона гіпоалергенна і не викликає негативних реакцій організму. Саме олія плодів оливи стане справжнім рятівником для тих з нас, кого природа нагородила сухою шкірою, оскільки завдяки своєму багатому складу, сприяє регенерації та відновленню клітин. Регулярне застосування олії допоможе істотно поліпшити стан шкірного покриву, а значить, прибрати первинні ознаки старіння, зробити обличчя сяючим і наповненим здоров’ям.
Косметичну оливкову олію рекомендується застосовувати в чистому вигляді, без будь-яких домішок і добавок. Для очищення шкіри її можна використовувати у вечірній і ранковій б’юті-рутині, наносячи кілька крапель на ватний диск і протираючи шкіру. Перед сном олію можна і не змивати, делегуючи їй роль нічного крему. Ранкову процедуру краще завершувати змиванням олії з обличчя через 30 хвилин. Також, можна промокнути обличчя серветкою, щоб прибрати надлишки засобу.
Оливкова олія може посилити дію різних косметологічних засобів. Наприклад, крему для обличчя або лосьйону для тіла, в які рекомендую додати кілька крапель олії. Таким чином отримаєш унікальний склад, здатний ще ефективніше доглядати за тобою, гарантуючи чудовий ефект.
Олія оливи для твоїх локонів – це найкраще, що могла створити природа. Пошкоджені, сухі, травмовані пасма скажуть красно дякую, якщо ти додаси до свого доглядового ритуалу натуральну оливкову олію. Засіб допомагає:
Також, як і у випадку з обличчям, обмежень чи попереджень щодо того, якому волоссю не підходить оливкова олія, немає. Універсальний засіб допоможе поліпшити зовнішній вигляд і стан пасом, незалежно від їхньої структури.
Цікаво на тему: 30 найкращих пілінгів для оновлення шкіри восени
Щоб тіло виглядало доглянутим, шкіра була рівною, без жодної вади, рекомендую тобі обов’язково почати використовувати оливкову олію. Про скраб, пілінг і масажі можна не говорити, адже про такий спосіб застосування засобу ми всі давно знаємо. Приділімо увагу іншим моментам.
Зволоження шкіри після душу. Думаю, що у кожної з нас у ванній кімнаті стоїть банка з лосьйоном для тіла, яку юзають щодня після душу. Олія може або повністю замінити звичний засіб, або ідеально його доповнити. Оливкову олію необхідно наносити на ще злегка вологе тіло. Вступаючи в реакцію з водою, натуральний компонент насичує шкіру вологою, роблячи її м’якою, еластичною, красивою.
Боротьба з тріщинами та сухими ділянками на шкірі – лікті та коліна. Дрібні тріщинки, пошкодження, які чарівним чином утворюються саме на цих частинах тіла, можна з легкістю подолати, просто щовечора наносячи на них невелику кількість олії. А якщо тобі не дають спокою сухі п’яточки, то ти вже розумієш, хто стане твоїм першим помічником. Разом із теплими шкарпетками, олія плодів оливи може творити чудеса всього за одну ніч. М’які та гладенькі ніжки тобі гарантовані, і більше ніяких проблем з ними не виникне ніколи.
Вибір косметичної оливкової олії вимагає певних знань і уваги. Щоб отримати дійсно склад, що дійсно працює, і який допоможе в догляді за собою, гарантуючи результат, необхідно звернути увагу на кілька важливих моментів:
Зберігати дорогоцінне рідке золото необхідно в прохолодному і темному місці. Уникати надто теплих місць, оскільки температура може зруйнувати корисні речовини та погіршувати якість олії. Але й не ставити в холодильник. Оптимальний клімат – кімнатна температура. Ідеальною тарою, як ти вже зрозуміла, стане скляна пляшка, з кришкою, що щільно закручується. Повітря, як і світло, не дружній фактор, дія якого руйнівна.
Цікаво на тему: Як зробити шкіру сяючою: топ порад і засобів для догляду
Ти сама можеш створити справжній косметичний засіб, який за своєю ефективністю нічим не поступиться професійним засобам. Досить виділити всього кілька хвилин часу на приготування маски ,скрабу або лосьйону, а насолоджуватися ефектом ти зможеш нескінченно.
Щоб приготувати маску, що буде живити твою шкіру, знадобиться столова ложка, за допомогою якої ти відміряєш дві частини оливкової олії, одну частину меду та одну частину лимонного соку. Змішуй всі інгредієнти, і наноси їх на попередньо очищену шкіру. Засікай час, і через 20 хвилин змивай теплою водою. Вже після першого сеансу ти зрозумієш, що тепер ця маска – твій фаворит на століття.
Поживна маска
Отже, тобі знадобиться один стиглий авокадо середнього розміру та одна столова ложка оливкової олії. Суміш із цих двох компонентів необхідно нанести на обличчя, витримати 20 хвилин. Рекомендую тобі ці 20 хвилин провести в горизонтальному положенні. Ти розслабишся, прикриєш очі та відчуєш, як маска підтягує шкіру.
Маска антивікової дії
Щоб побороти перші ознаки вікових змін, візьми 2 столові ложки натурального йогурту і столову ложку оливкової олії. Змішай їх із чайною ложкою меду й акуратно нанеси на обличчя. Тобі знадобляться серветки та старий рушник, який захистить одяг і покривало, на якому ти будеш лежати, від крапельок суміші.
Для сухих локонів
Справлятися з проблемою сухості волосся допоможе банан, перетертий з олією оливи. Не варто промащувати локон по всій довжині. Головну увагу приділи кінчикам. Маска наноситься на вологе волосся. Залиш маску на хвилин 30-максимум годину. Для посилення ефекту можеш надіти поліетиленову шапочку.
Для зміцнення, запобігання випадінню
Якщо волосся сиплеться, і ти вже не знаєш, що ще можна зробити для того, щоб надати йому сили, то на допомогу прийде олія оливи, мед і яєчний жовток. Відміряй 2 столові ложки олії та столову ложку меду, змішай все з жовтком, і нанеси на волосся і шкіру голови. Через 40 хвилин можна змивати за допомогою шампуні.
Цікаво на тему: Сечовина в косметиці: що це за компонент і навіщо він потрібен?
Скраб – це найкращий спосіб зробити шкіру ідеально рівненькою та такою, що сяє. Розповім тобі два рецепти:
Антицелюлітне обгортання
Антицелюлітне обгортання з оливковою олією – це один з найкращих методів приділити увагу проблемним місцям, і зробити це дуже ефективно. Щоб провести процедуру в домашніх умовах, тобі знадобиться оливкова олія (2 ст. ложки), мелена кава або вже відпрацьована гуща (3-4 ст. ложки), і ложка меду з кількома краплями ефірної олії. Краще брати цитрусові олії, такі як апельсин чи лимон, бо саме вони найкраще підходять для боротьби з целюлітом. Ну, і для того, щоб обгортання було дійсно обгортанням, а не просто кремом, знадобиться ще й харчова плівка.
Після теплого душу, нанеси на проблемні місця суміш. Важливо, щоб вона вийшла досить густою, бо буде стікати, перетворюючи процедуру на нескінченну спробу підігнати масу на потрібні місця. У процесі нанесення, намагайся виконувати масажні рухи, щоб поліпшити ефект, трохи розганяючи кров.
Після того, як суміш закінчиться і рівномірно розподілиться на стегнах, животі, візьми харчову плівку та оберни оброблені ділянки тіла. Не затягуй плівку занадто туго, щоб не перешкоджати кровообігу. Через 30-60 хвилин можна змивати теплою водою. Після цього можна нанести зволожувальний або антицелюлітний крем. Я рекомендую тобі провести цю годину під ковдрою, щоб посилити ефект.
Після душу немає нічого приємнішого, ніж намазати тіло лосьйоном, який ніжно й дбайливо доглядатиме за ним упродовж усієї ночі. Лосьйони з олією оливи – це найкращий засіб, який надає потужний ефект вже після перших процедур. Візьми на замітку кілька рецептів.
З алое вера
Рівні частини оливкової олії та гелю алое вера змішай в однорідну масу. Нанось на тіло після душу, щоб забезпечити шкіру цілющою вологою. Ти ж знаєш, що саме зволоження – запорука здоров’я і краси, а значить, саме цьому процесу необхідно приділяти постійну увагу.
З кокосовим молоком
Рецепт, який допоможе не просто доглядати за тілом, а ще й насолоджуватися просто неймовірними емоціями від запаху. Отже, змішуй чверть склянки оливкової олії та стільки ж кокосового молока. Після душу наноси на тіло м’якими, масажними рухами. Ти здивуєшся, наскільки сильний ефект цей простий засіб матиме на твою шкіру.
Оливкова олія заслуговує на окреме місце на поличці у твоїй ванній. Це універсальний засіб, який можна використовувати для догляду за всім тілом. Його властивості та можливості практично не обмежені, що оцінити ти зможеш вже після перших процедур. Вибирай правильну олію, і починай здійснювати справжнє диво над своєю шкірою, волоссям, відчувай себе королевою, краса якої здатна затьмарити світ!
Читай також:
"Що за запитання? Звичайно ж, відповідальні обидва!”. Якщо дивитися на ситуацію глобально, то – так.… Докладніше
Хто б що не говорив, а для мене осінь — це найатмосферніша пора року, коли… Докладніше
Скільки існуватиме зима, стільки ми носитимемо пуховики (пуффери) 🙃 Вони просто поза часом і поза… Докладніше
Сьогодні важко заперечувати той факт, що соцмережі впливають на прийняття нами деяких рішень. Нехай і… Докладніше
Ще трохи й в повітрі буде витати атмосфера прийдешнього свята. Ми знову будемо наряджати ялинку,… Докладніше
Попереду холодна і колюча зима, а значить, потрібно завчасно підготувати свій догляд до важких випробувань.… Докладніше
Переглянути коментарі
Дуже важлива і корисна інформація 🥰🙏