Це просто магія якась, що з жінками роблять гарні брови та виразні довгі вії.🌟 Миттєво плюс сто до спокусливості та впевненості у собі! 👑
Ламінування брів та вій – чудовий варіант прокидатися одразу з макіяжем і виглядати приголомшливо без зайвих зусиль.❤️ Як зробити цю процедуру у домашніх умовах та які засоби знадобляться? Дізнайся прямо зараз на EVA Blog! 👈
Хоч безперечний голос “За” процедуру ламінування вій та брів каже, що це досить красиво та естетично, є в неї як плюси, так і мінуси:
Користь:
Шкода:
Ефект від ламінування зазвичай залежить від твоїх природних даних, в середньому тримається 3-4 тижні.
Перед тим, як перейдемо до етапів ламінування вій та брів, розглянемо кілька важливих правил, про які потрібно пам’ятати, щоб отримати гарний результат:
Для виконання процедури тобі знадобляться:
Товари для ламінування брів та вій на eva.ua
Цікаво по темі: Капсульна косметичка на літо: 6 необхідних засобів
Чесно скажемо, що процедуру ламінування вій у домашніх умовах все ж зручніше проводити не самій собі, а подружці. Тож є сенс навчитися робити це вдвох та час від часу влаштовувати beauty party. Але якщо ти впевнена у своїй спритності, то зібрали тобі детальну інструкцію.
На мікробраш нанеси знежирювач. Пройдись ним по верхній частині вій, потім розчеши та підсуши. Промаж клеєм внутрішню частину бігуді. Зафіксуй по останньому ряду вій на верхній повіці. Важливо, щоб усі вії були зверху бігуді, не потрапили під неї.
Почни із зовнішнього куточка ока. Нанеси на бігуді клей, зафіксуй на ньому невелику кількість вій. Швиденько розділи їх. Важливо робити маленькими частинами, щоб встигати гарненько розділити вії та акуратно викласти їх на бігуді. Розділяй вії від кореня до самого кінчика так, щоб вони лежали вертикально, не находили одна на одну, були гарно натягнуті. Коли завершиш викладання на форму, час переходити до складів.
Слад А руйнує дисульфідні зв’язки. Ціль – пом’якшити вії, зробити їх більш піддатливими.
Наносити склад треба з відступом 1-2 мм від слизової. Слідкуй, щоб нічого на неї не потрапило. Якщо при нанесенні складу вії відходять від форми, по їх можна зафіксувати харчовою плівкою. Око потрібно тримати закритим.
Витримавши склад необхідний час, сухою ватною паличкою прибираємо його з зони вій. Якщо під час цього частина з них відклеїлась, за допомогою інструменту вії можна повернути на клейку зону.
Тримай склад В приблизно в два рази менше першого. Доки чекаєш, заздалегідь розведи фарбу з оксидом у співвідношенні 1:1. Після закінчення необхідного часу витримки сухою паличкою очисти зону вій.
Далі профарбовуй вії від кореня до кінчика. Зазвичай, навіть у тих хто має довгі вії, кінчик більш прозорий та менш помітний. Завдяки фарбуванню він чутко окреслюється, вії починають здаватися довшими. Витримавши необхідний час, сухою або вологою паличкою очисти вії.
Нанеси склад С на всю довжину вій. Бейбібрашами розчеши вії, розм’якшуючи клей та зчищаючи його.
Після того, як остаточно очистила від клею та фарби вії, зніми бігуді. Для цього потрібно підчепити їх вологою ватною паличкою. Далі очисти повіку від клею та розчеши вії.
Етапи ламінування брів аналогічні віям. Як зробити форму брів, раніше вже розповідали у статті, що доступна за цим посиланням.
Цікаво по темі: Мистецтво збільшення очей за допомогою мейкапу
Зазвичай, результат виходить не таким, як очікувала. Є дві розповсюджені групи помилок:
Помилки у виборі бігуді:
Помилки у проведенні процедури:
Цікаво по темі: ТОП-5 ідей для патріотичного макіяжу від Соні Пенкової
Щоб ефект від процедури тримався довше, а волоски були доглянуті за захищені, після процедури варто виконати кілька простих порад:
Цікаво по темі: Як зберегти свіжий макіяж у спеку?
Ламінування вій та брів дозволяє бути як героїні мелодрам: тільки прокинулась, а вже з макіяжем. Погляд та риси обличчя стають виразними та гарно підкресленими. Але пам’ятай, що це все ж хімічний вплив на натуральні вії, тож варто робити перерви між процедурами, щоб вії та брови відновилися і процедура принесла тільки користь та красу.
Читайте також:
"Що за запитання? Звичайно ж, відповідальні обидва!”. Якщо дивитися на ситуацію глобально, то – так.… Докладніше
Хто б що не говорив, а для мене осінь — це найатмосферніша пора року, коли… Докладніше
Скільки існуватиме зима, стільки ми носитимемо пуховики (пуффери) 🙃 Вони просто поза часом і поза… Докладніше
Сьогодні важко заперечувати той факт, що соцмережі впливають на прийняття нами деяких рішень. Нехай і… Докладніше
Ще трохи й в повітрі буде витати атмосфера прийдешнього свята. Ми знову будемо наряджати ялинку,… Докладніше
Попереду холодна і колюча зима, а значить, потрібно завчасно підготувати свій догляд до важких випробувань.… Докладніше