Я довго думала, як би максимально лайтово розповісти тобі, що таке струменевий оргазм і просто навести про нього кілька цікавих, маловідомих фактів. Але все ж, поговорімо про сквірт в абсолютно відкритому форматі, і я маю для тебе дві новини – хорошу й погану. Хороша полягає в тому, що сквірт – це не міф, а на 100% реальне явище. А погана новина… Все ще мрієш про багаторазовий струменевий оргазм? Я дам тобі в цій статті практично покрокову інструкцію для його можливого досягнення. А ось чи захочеш ти нею скористатися – це вже інше питання.
EVA Blog і чергова рубрика “наукові факти” з посиланнями на дослідження дадуть відповідь на всі запитання, які тебе цікавлять, про сквірт.
Коли широкі маси дізналися про струменевий оргазм? Правильно, рівно в той момент, коли порноіндустрія стала легкодоступним зоровим полем. Але більш вузьке коло людей завжди було обізнане про цю особливість жіночого організму. Великі уми історії людства, такі як Аристотель, Гіппократ і Клавдій Гален, згадували про рясні виділення жіночої “сперми”. Суперечка була лише навколо одного питання – вона від задоволення чи виконує якусь функцію для продовження роду?
Перемістившись у більш сучасний світ і медицину, ми з тобою виявимо, що всі висновки вищезгаданих особистостей набули більш “приземленого” характеру. Та сама “сперма” – не більше, ніж жіноча еякуляція (ЖЕ). Що тобі важливо про неї знати:
Цікаво на тему: Що таке жіноче лібідо та як його підвищити
Ти, напевно, хочеш запитати: по-перше, а що за розбіг такий великий 10-54%, а по-друге, жіноча еякуляція підвладна не всім жінкам? Річ у тім, що таке явище, як точка G, досі перебуває під питанням, і точаться суперечки, чи існує вона взагалі. На даний момент відомо про 31 наукове дослідження і знаєш що? Результати трохи вводять у ступор, оскільки з величезної кількості жінок, які пройшли через оглядові, клінічні, нейрофізіологічні, візуалізаційні, анатомічні дослідження, тільки в частини опосередкованно підтверджено наявність G-області:
Оскільки наука керується виключно фактами й точними показниками, наразі, на жаль, існування точки G залишається недоведеним. Від себе можу з упевненістю сказати, що вона існує 😉 Але очевидно, що далеко не у всіх ця область є активною ерогенною зоною. Чому? Можна провести дуже просту паралель: хтось отримує оргазм виключно від стимуляції вагіни, хтось – від стимуляції клітора, деякі з легкістю отримують як вагінальний, так і кліторальний оргазм, а є категорія жінок, які не відчувають оргазму зовсім.
Цікаво на тему: Що заважає жінкам отримувати оргазм під час сексу?
Йдемо далі. Наявність точки G абсолютно не гарантує появу оргазму з подальшою жіночою еякуляцією! Та як же так? Чесно, сама в шоці, але залози, що оточують жіночий сечовипускальний канал, через який і відбувається виділення невеликої кількості молочно-білої рідини під час оргазму, є також не у всіх. У дослідженні на предмет виявлення залоз Скіна з 25 жінок вони були виявлені лише у 14.
У підсумку такі виділення присутні у досить обмеженої кількості жінок у період оргазму. А зараз я підніму твоє здивування до пікових значень.
Жіноча еякуляція і струменевий оргазм – це два абсолютно різні фізіологічні стани. Річ у тім, що дуже довгий час будь-які сторонні виділення в пік жіночої сексуальної насолоди списували на ЖЕ. І розмежовували це явище за простим принципом: мало виділень – слабка жіноча еякуляція, багато – інтенсивна ЖЕ, струменеві виділення – гіперінтенсивна ЖЕ.
Хибна думка про природу струменевого оргазму під час сексу призвела до того, що багато жінок усіма правдами й неправдами намагаються його досягти. Саме про це поговоримо в наступному факті.
Коучі з техніки струменевого оргазму, платні лекції, маса відеоматеріалів з навчаннями з досягнення сквірту – це ніякий не обман, як багато хто думає. Проблема полягає лише в тому, що більшість цих “викладачів” самі ніколи не відчували струменевий оргазм і, можливо, фізіологічно не в змозі цього зробити в принципі. І тут ми з тобою стикаємося з двома формами так званого навчання:
Як зрозуміти де профі, а де шарлатан? Ніяк. Єдиний більш-менш робочий метод – це знайти інформацію по темі від акторів дорослого кіно, які на ділі розуміють, про що говорять. Якщо розглядати базові принципи, які можуть призвести до сквірту, то вони такі:
Цікаво на тему: 6 правил, як правильно мастурбувати жінці
Виходить, якщо просто дотримуватися зазначених правил, то в підсумку настане довгоочікуваний струменевий оргазм? Абсолютно, ні. Дочитай статтю до кінця і все стане на свої місця. Дотримуючись цих трьох порад на практиці, ми маємо наступні п’ять варіантів розвитку подій:
Якщо ти ще не зрозуміла, до чого я веду, то наступний факт трохи відкриє залаштунки.
“Я сто разів мала струменевий оргазм, це ніяка не сеча”. “Сквірт не пов’язаний із сечовим міхуром, мені на майстер-класі розповіли, що рясні струменеві виділення під час оргазму відбуваються зі спеціального отвору в піхві…”.
Такими діалогами забиті форуми з сексуальною тематикою, а також схожі байки передаються з вуст у вуста протягом десятків років. І якби не такі речі, як на 100% анатомічно зрозуміла, вивчена будова дітородного органа та величезна кількість завершених наукових робіт сучасної медицини з 1946 до 2023 року, то я б, можливо, навіть повірила. Але елементарне ультразвукове дослідження органів малого таза, а також систематична біохімічна перевірка зразків виділень у жінок, які відчувають струменевий оргазм, має лише один безальтернативний висновок, що сквірт – це сеча.
У нас із тобою є два чинники, які можуть прикрасити оргазм додатковими виділеннями:
Усе! Більше ніяких “отворів”, загадкових каналів на стінках піхви, незрозумілих змішувань певних речовин у матці з подальшим їх рясним виділенням НЕ ІСНУЄ фізично. А тепер перейдемо до цікавого й розглянемо наших оргазмічних пустунів під мікроскопом:
Невелика кількість молочно-білих виділень під час оргазму
Залежно від фізіологічних особливостей конкретної жінки точка G, а точніше її залози, можуть призвести в момент оргазму до секреції від 1-50 мл рідини (та сама жіноча еякуляція). Жодних струменів, бризок та інших спецефектів у період піку насолоди в цьому разі не буде. Так, якщо брати до уваги максимально можливу кількість виділень (50 мл), то це дуже немало й в ліжку явно помокріє. Така рідина має дві особливості:
Підсумуємо. Якщо під час оргазму в тебе виділилося трохи молочно-білої рідини – це ніякий не сквірт, а звичайна жіноча еякуляція. Такі виділення походять із жіночої простати, а саме із залоз Скіна.
Цікаво на тему: Ерогенні зони у чоловіків і жінок, про які потрібно знати
Рясні струменеві виділення під час оргазму
Найпростіший, аргументований і наочний приклад, що собою являє сквірт, показало міні дослідження, проведене у Франції університетом медицини та науки Версаль-Сен-Кантен-ан-Івелін. У ньому взяло участь 6 докторів із відділень репродуктивної біології, цитогенетики та гінекології. Піддослідними виступали 7 жінок, у яких спостерігалося періодичне й рясне виділення рідини під час статевого акту або самостійної стимуляції ерогенних зон у ділянці піхви. Методика включала в себе наступне:
Висновок був очевидним як для лікарів, так і для піддослідних (пізніше зрозумієш чому). Однак досі багато хто не приймає цю правду, створюючи дедалі більше інфоприводів і вибудовуючи навколо сквірту величезну кількість міфів і легенд. Висновок:
Висновок: рясні виділення – ні що інше, як сеча. Однак є цікаві моменти. Той самий простатичний специфічний антиген (ПСА), який виділяють залози жіночої простати, не було виявлено в сечі під час природного сечовипускання, проте в п’яти із семи жінок він був присутнім у виділеннях після сквірту. Про що це говорить? У більшості випадків сквірт супроводжується не тільки спустошенням сечового міхура, а й жіночою еякуляцією. Кількість виділень безпосередньо залежить від наповненості сечового міхура до статевого акту й в середньому становить від 50-900 мл.
Цікаво на тему: Які типи сексуального темпераменту бувають у чоловіків і жінок
Безперечно, у кожної жінки свої відчуття під час досягнення піку задоволення. Але є одне невелике але. Оргазм у своєму чистому вигляді приносить фізичне задоволення однакової інтенсивності як зі сквіртом, так і без нього. А ось що стосується емоційної насолоди, то рясні струменеві виділення комусь можуть доповнювати відчуття від задоволення, з поправочкою, тільки в психологічному плані. Ти маєш усвідомити один момент: оргазм без сквірту – можливий, сквірт без оргазму – можливий. Рясні струменеві виділення без оргазмування? Що? Сексологів багато, проте якщо узагальнити всі ситуації їхніх пацієнтів, які відчувають струменевий оргазм, то ми побачимо таку картину:
Знаєш, що в цій ситуації найсумніше? Абсолютна більшість жінок, які іноді відчувають струменевий оргазм під час статевого акту або на постійній основі стикаються з цим явищем, мріють про те, щоб більше ніколи у своєму житті не сквіртувати під час сексу. Чому? Відповідь нижче.
Цікаво на тему: Що таке рідкий вібратор і як він працює
Сквіртінг – звучить впевнено, цікаво, спокусливо. А як щодо реальної назви цього явища – коїтальне нетримання сечі (КНС). Якось не дуже збуджує, чи не так? Але давай про все по порядку.
Нетримання сечі (НС) – досить поширений патофізіологічний стан у жінок. Мимовільне сечовипускання різної інтенсивності під час кашлю, сміху, чхання, стресу – це, на жаль, не рідкість особливо у віковій групі 40+. Розгляньмо, що призводить до НС, а потім поглянемо на приблизну кількість жінок, які мають таку проблему:
А тепер до цифр. Одне з досліджень чітко показало високу актуальність цієї проблеми. У ньому взяли участь 1050 жінок віком 20-80 років із різним сімейним статусом, фізичними даними та рівнем життя загалом. За допомогою короткої форми опитувальника Міжнародної консультації з нетримання сечі всі 1050 учасниць підтвердили наявність у себе НС. Однак після клінічних досліджень захворювання було підтверджено тільки у 55,4% (468 жінок), а решта просто перебільшували проблему, якої насправді немає. Що стосується віку:
Як видно з цифр, твердження про те, що нетримання сечі це, за великим рахунком, вікова історія, – неправильне. У тебе скоріш за все виникло запитання, а до чого тут сквірт? Коїтальне нетримання сечі (струменевий оргазм) є важчою формою НС.
Назва самої патології пішла від слова коїтус (секс, статевий акт). КНС є патологічним станом, спричиненим захворюванням уретри, гіперактивністю детрузора сечового міхура або їхньою комбінацією. Що таке детрузор? М’яз, який виштовхує сечу, і за його надто високої активності відбуваються спонтанні скорочення, що призводить до мимовільного спустошення сечового міхура. Коїтальне нетримання сечі має чимало ступенів прояву, проте найпоширеніших усього два:
У жінок з цією патологією той самий багатьма бажаний сквірт відбувається найрідше під час малоінтенсивного проникнення і трохи частіше під час оргазму. Найактивніша фаза КНС спостерігається безпосередньо в період статевого акту.
Сквіртінг дуже популяризований завдяки дорослому кіно, а також людям, які “вчать” за фінансову винагороду, як досягти цього космічного оргазму. Однак у реальному житті мимовільне рясне виділення сечі під час сексу спричиняє чимало проблем жінкам із КНС. Психологічний дискомфорт, зниження статевого потягу, постійний страх впісятися під час сексу, уникнення статевих стосунків і врешті-решт самотність, бо не кожен готовий до спільного життя за таких обставин. Сюди додаються ще й фізичні проблеми, які можуть мати різну інтенсивність прояву:
При цьому варто розуміти, що коїтальне нетримання сечі має дві форми – іноді та завжди. У першому випадку жінки перебувають у постійному стресі під час статевого акту, просто не можуть розслабитися і отримувати задоволення. А в другому… Думаю, коментувати ситуацію зайве. Що стосується лікування, то, звісно, потрібно звертатися до профільних лікарів і намагатися вирішити проблему, що виникла. Судячи з наявних даних про захворюваність, патофізіологію та лікування коїтального нетримання сечі за 2009 рік, ситуація не дуже втішна. Якщо захворювання пов’язане з гіперактивністю детрузора, форма КНС під час оргазму виліковна антимускариновими препаратами приблизно лише в 60% випадків.
Так, комусь багаторазовий струменевий оргазм привносить родзинку в інтимне життя і обидва партнери отримують величезне задоволення. Однак це мінімальний відсоток, а здебільшого сквірт – серйозна проблема для нормального життя у жінок з КНС.
А що ти думаєш про сквірт? Обов’язково поділися з нами в коментарях і не забудь поставити вподобайку, якщо ця стаття була для тебе цікавою і корисною.
Читай також:
Ще трохи й в повітрі буде витати атмосфера прийдешнього свята. Ми знову будемо наряджати ялинку,… Докладніше
Попереду холодна і колюча зима, а значить, потрібно завчасно підготувати свій догляд до важких випробувань.… Докладніше
Жіноча сумочка – один з найбільш популярних аксесуарів, який підбирають дуже ретельно і з особливою… Докладніше
Що холодніше стає за вікном, то більше в нас прокидається бажання надати своєму будинку затишку… Докладніше
Упевнена, твоя стрічка в соцмережах теж забита вірусними відео, головним героєм яких є дубайський шоколад… Докладніше
Ласкаво просимо на сьомий тиждень! Час летить швидко, а твій організм щодня змінюється і працює,… Докладніше
Переглянути коментарі
А я десь пів року вже як намагаюсь досягти струйного оргазму. Вже до медитацій дійшла. А воно ось що.😱 Дякую за статтю, досить з мене есперементів 🫠