Краса

Засіб для укладання волосся. Обираємо найкращий з урахуванням типу пасм

Зухвалий, сміливий образ або ніжний і повітряний – який сьогодні в тебе настрій? З якої ноги встала, таку зачіску і захотіла. А щоб задум вийшов, тобі знадобиться засіб для укладки. Поговоримо сьогодні про те, як вибрати і як правильно користуватися гелями, мусами, лаками й кремами для укладання локонів. 

Цікаво на тему: Справляємося з жирною шкірою голови. ТОП-5 засобів для вирішення проблеми

Які засоби для укладки існують?

Всі засоби для укладання волосся діляться на кілька категорій з урахуванням текстури, створюваного на волоссі ефекту і ступеня фіксації. Сьогодні ми можемо побачити на полиці магазину:

  1. Гель – для надання блиску, форми. Підходить для короткого і середнього волосся. Використовується для створення зачіски як чоловіками, так і дівчатами.
  2. Лак – для закріплення укладки, захист від вітру і вологи. Може використовуватися для волосся абсолютно будь-якої довжини.
  3. Пінка і мус – надає текстуру, об’єм, здатні створювати чіткі локони. Призначені для кучерявого, тонкого волосся будь-якої довжини.
  4. Віск і помада – для укладання чубчика, короткого і середнього волосся. Засоби підкреслюють текстуру, роблять волосся ідеально гладким або навпаки, створюють легкий ефект скуйовдженості.
  5. Крем – для природного укладання. Ідеальний засіб для кучерявого, пористого і неслухняного волосся.
  6. Термозахист – захист від високих температур, запобігання пухнастості. Необхідний засіб для всіх, хто часто/щоденно використовує фен, випрямляч або плойку.

Є ще й спреї, які необхідні для створення об’єму, ефекту легкої хвилі. Такі засоби використовуються для текстурних укладок середнього та довгого волосся. 

Цікаво на тему: 10 найкращих засобів для росту волосся

Як правильно використовувати засоби для укладки?

Домогтися бажаного ефекту і зробити красиву, легку, невимушену зачіску допоможе дотримання простих правил укладання. Першим етапом стане підготовка волосся. Перед укладанням рекомендується ретельно вимити волосся. Б’юті-процедура в цьому випадку у кожної своя. Ти можеш наносити маску або бальзам для додаткового догляду і насичення локонів корисними поживними речовинами. Після миття, волосся потрібно підсушити рушником. Більшість засобів для укладки наноситься на вологі пасма.

Мус і пінка для об’єму рівномірно розподіляється біля коріння, акуратно піднімаючи пасма пальцями. Не потрібно багато засобу, він склеїть і створить на волоссі відчуття липкості. Крем і лосьйон призначений для кінчиків волосся, і наносяться теж на вологі локони. А ось помади й воски призначені для сухих пасом. У жодному разі не можна наносити їх на корені, це спровокує обважнення й ефект жирного волосся. Перед гарячим укладанням варто захистити пасма спеціальними термозахисними засобами.

Я пораджу тобі:

  1. Не змішувати за один присід багато засобів для укладки. Це забруднює шкіру голови, робить локони важкими та несвіжими на вигляд.
  2. Підбирати склад з урахуванням типу волосся. Не може один мус або спрей однаково ефективно працювати й з тонким, і з жорстким волоссям.
  3. Не варто перевищувати дозування, зазначене виробником в інструкції із застосування. Завжди краще додати трохи, ніж переборщити та зіпсувати зачіску.

Дотримуючись рекомендацій можна створити природно красиву зачіску, не заподіявши шкоди для локонів.

Цікаво на тему: Масажні щіточки для шкіри голови: здоров’я і краса твоїх локонів

Укладання тонкого волосся: особливості

Тонке волосся, як павутинка, розлітається, не має об’єму, дуже легке та повітряне. Але це зовсім не означає, що укладка йому не світить. Об’ємні муси створені спеціально для тих, хто отримав від природи тонкі локони. Мус – спеціальний засіб, який допомагає надати волоссю пишності, об’єму і водночас не обтяжити волосся.

Особливості мусу:

  • легка текстура, яка дає змогу зберегти природну рухливість;
  • здатність стимулювати об’єм, оскільки засіб створює додаткову текстуру на волоссі, піднімаючи його біля коріння;
  • відмінні фіксувальні властивості, що гарантує збереження зачіски протягом усього дня (навіть в умовах підвищеної вологості);
  • зволоження та живлення волосся завдяки збалансованому складу, тому локони перебувають під надійним захистом весь день;
  • простота використання.

Для тонкого волосся варто придивлятися до мусу з легкою фіксацією, щоб не склеювати волосся і давати йому змогу залишатися живим і повітряним. Середнє і густе волосся можна укладати за допомогою засобу сильної фіксації. Об’ємні муси стануть чудовим рішенням для тих, хто намагається створити об’єм на голові та водночас не зашкодити, не обтяжити й не пошкодити локони.

Рекомендовані товари:

Укладання кучерявого волосся

Кучеряве волосся прекрасне! Це милі кучеряшки, які, здається, посміхаються кожним локоном. Але разом із цим завитки вимагають особливого до себе ставлення. Щоб створити на кучерявій голові порядок, необхідні спеціально призначені для такого типу волосся засоби. Якими особливостями вони володіють і чому створені для кучерявого волосся:

  1. Зволоження та живлення – кучеряві локони найчастіше сухі, тому потребують допомоги. Креми глибоко зволожують волосся, роблять його м’яким і слухняним. У складі є протеїни, олії (арганова, кокосова або оливкова), гліцерин. Крім зволоження всі ці компоненти підсилюють блиск, підвищують еластичність, запобігають ламкості.
  2. Захист від пухнастості – кучерики дуже пухнасті, особливо в умовах підвищеної вологості. Щоб тримати під контролем локони, необхідно забезпечити їм захист, поставити бар’єр, який не дасть змоги негативним факторам зовнішнього середовища чинити тиск на волосся.
  3. Формування і підтримання завитків – до складу входять екстракти рослин або текстурувальні елементи, які дадуть змогу контролювати завитки, укладати їх без обтяження.
  4. Легка структура – завдяки чому засоби для укладки можуть бути використані як у вигляді стилізуючого крему, так і для щоденного догляду.

Купувати краще креми, до складу яких входять натуральні олії, вітаміни та зволожувальні агенти. Не варто використовувати засіб з великою кількістю силікону. Він обтяжує волосся. Тонкі локони можна легко укласти за допомогою засобу легкої фіксації, а для густих – підійде сильна.

Рекомендовані товари:

Особливості укладання жорсткого волосся

Густе і жорстке волосся дуже складно змусити триматися задуманої конструкції. Іноді вистачає пари годин, щоб під власною вагою, локони розвалилися на всі боки. Але не існує безвихідних ситуацій. Підібрати засіб для укладки не складе труднощів.

Гелі для волосся забезпечують сильну або екстра сильну фіксацію, тому зачіска триматиме форму за будь-яких обставин. Найчастіше вони отримують щільну текстуру без надмірної кількості силіконів або олій. Завдяки такій особливості, локони не обтяжуються.

Цікаво на тему: ТОП-5 сироваток для волосся: магія здоров’я та блиску в одному флаконі

За бажання можна знайти гелі з вологостійкими властивостями. Коли на вулиці дощитиме або в приміщенні підвищена вологість, такий засіб допоможе зберегти зачіску. Жорстке і густе волосся можна укласти так, щоб і зачіску створити, і водночас дозволити волоссю вільно дихати. Гелі не створюють ефект бетонного майданчика на голові, зберігаючи природність локонів. Недоліком засобу можуть стати білі сліди на волоссі. Щоб уникнути такої неприємності, необхідно уважно вивчати склад і купувати той гель, який містить PVP/VA полімери замість чистого PVP.

Рекомендовані товари:

Пошкоджене волосся: особливості укладання

Пошкоджене волосся вимагає до себе підвищеної уваги. Засоби для укладки не повинні погіршити становище, а навпаки вирівняти ситуацію, допомогти локонам оздоровитися. На які головні характеристики варто звернути увагу під час вибору засобів для укладки:

  1. Зволоження та живлення – гліцерин, пантенол і алое вера допомагають утримувати вологу і запобігають ламкості. Арганова, оливкова або кокосова олія насичують локони поживними речовинами, відновлюючи еластичність і блиск.
  2. Термозахист – слабке волосся потребує захисту від теплового впливу. Захисна плівка, створена керамічним або силіконовим комплексом, не дасть змоги фену або випрямлячу завдати шкоди.
  3. Відновлення – протеїни й кератини зміцнюють структуру, відновлюють кутикулу, роблять волосся міцним і сильним.
  4. Наявність спеціальних формул для зміцнення – амінокислоти, вітаміни групи Е і В, пептиди допомагають відновити пошкоджені ділянки волосся, зміцнюють його зсередини.

Важливо звертати увагу на склад. Неприйнятні сульфати, парабени та силікони. Вони можуть посилити проблему сухості, ламкості. Тривале використання призведе до того, що локони ставатимуть тьмяними, млявими, посіченими.

Рекомендовані товари:

Засіб для укладки не може бути універсальним. Кожен тип волосся вимагає до себе особливого ставлення. Це допоможе і зберегти здоров’я волосся, і створювати зачіски як на кожен день, так і святкову красу. Уважно обирай гель, мус, лак або крем, і насолоджуйся красивими локонами без шкоди для їхнього здоров’я.

Останні

Найкращі makeup-канали на YouTube англійською для вивчення мови

Одна з ключових навичок англійської мови – розуміння на слух. Її важливість у тому, що… Докладніше

Лютий 20, 2025

ТОП проблем котячого туалету: як їх вирішити

Для багатьох господарів стає абсолютно не важливо, наскільки їхній пухнастик милий, якщо він систематично ігнорує… Докладніше

Лютий 20, 2025

Від зволоження до anti-age: 10 корейських сироваток, які працюють

У світі beauty корейці — без удаваної скромності генії. Вони задали тренд на здорову і… Докладніше

Лютий 19, 2025

Терміново чистимо організм! Детокс чаї, які допоможуть позбутися всього шкідливого

Нескінченна кількість токсинів оточує нас щодня. Ці негідники пробираються із повітря, яким дихаємо на вулиці,… Докладніше

Лютий 19, 2025

Анімалістичний принт в одязі – головний тренд 2025 року

У 2025 році анімал-принт знову на піку популярності. Йому вдалося завоювати швидко і, судячи з… Докладніше

Лютий 18, 2025

Календар вагітності: 19 тиждень

Нещодавно ти лише знала, що твій малюк росте, але не відчувала цього. Цей тиждень можна… Докладніше

Лютий 17, 2025