Вибір засобів для догляду за шкірою немовляти вимагає від батьків особливої уваги. І ні для кого не секрет, що дитяча косметика має бути максимально безпечною, гіпоалергенною та ефективною. Після її використання на ніжній шкірі малюка не повинно виникнути небажаних алергічних реакцій і подразнень. Як правильно вибрати догляд для дитини з перших днів життя і без якого туалетного приладдя просто не обійтися? Нумо розбиратися разом.
Від величезного асортименту косметичних засобів для дітей просто розбігаються очі. Гарні різнокольорові баночки усім своїм виглядом натякають, що потрібно вибрати саме їх, проте не поспішай брати перші-ліпші, адже на кону стоїть здоров’я твого малюка. Насамперед потрібно звертати увагу на якість туалетного приладдя, також не варто забувати й про потреби шкіри немовляти.
Лови невеличку шпаргалку щодо вибору доглядових засобів для новонароджених:
Цікаво на тему: Як відрізнити акне у новонароджених від алергії?
Перед використанням будь-якої нової доглядової косметики для дитини рекомендується провести невеликий тест на чутливість до компонентів. Особливо це важливо, якщо у крихітки дуже суха шкіра, оскільки вона гостро реагує на будь-які зовнішні подразники.
Щоб переконатися в тому, що олія або крем не викличуть небажаної реакції, нанеси продукт на невелику ділянку шкіри ручки або ніжки дитини. Якщо через 24 години шкіра не відреагує почервонінням, свербінням або лущенням, можеш сміливо вводити продукт у щоденний догляд.
З вибором дитячої косметики розібралися, тепер пропоную перейти до найголовнішого – підбору необхідних засобів.
Почну одразу з того, що в цій статті ми не будемо говорити про вибір мила, шампуню, гелю і пінки для купання. Так, ця категорія продуктів теж є частиною догляду за тілом, але ми вирішили розповісти про неї окремо.
Шкіра новонародженого дуже ніжна, тонка і схильна до появи сухості. Заспокою тебе відразу, не варто занадто сильно переживати, це цілком нормально. Сальні та потові залози з моменту народження крихітки не надто активно працюють, через що бар’єрна функція епідермісу слабо розвинена. Але під час дорослішання і розвитку нервової системи все налагодиться. Тому у тебе обов’язково має бути під рукою зволожувальний дитячий крем або молочко. Особливо важливо використовувати ці засоби після купання, адже вони допоможуть зберегти цінну вологу для епідермісу крихітки, запобігти ризику появи подразнення і почервоніння.
Рекомендовані товари:
- Зволожувальна крем-емульсія для тіла Mustela Dermo-Pediatrie Stelatopia
- Крем LuckyPin для сухої та атопічної шкіри дітей
- Дитячий зволожувальний крем HIPP Babysanft Sensitive
- Дитячий гіпоалергенний, зволожувальний крем Sanosan Baby Care Cream
Дитяча олія ідеально підходить для делікатного догляду за шкірою немовляти. Перед тим, як придбати цей продукт, потрібно ознайомитися з його видами:
Рекомендовані товари:
- Дитяча олійка Johnson’s baby Ніжність бавовни
- Дитяча олія для ванни Chicco Baby Moments Bath Oil 0+ для чутливої шкіри
- Олія для догляду за немовлятами Skarb Matki Body Care Oil з олією кукурудзяних зародків
- Дитяча олія для масажу Mustela Bebe Baby Oil
Це справжні мамині супергерої! Вологі серветки завжди повинні бути в сумці, адже вирушаючи в гості, на прогулянку або в подорож з більшою часткою ймовірності виникне ситуація, коли потрібно буде дуже швидко очистити шкіру малюка. Цей гігієнічний продукт є гіпоалергенним, вирізняється особливою м’якістю і може застосовуватися з перших днів життя маляти. Вологі серветки підходять для щоденного і регулярного очищення рук, обличчя та зони підгузника.
Рекомендовані товари:
- Дитячі вологі серветки Pampers Sensitive
- Дитячі вологі серветки Joy
- Дитячі вологі серветки Bambik з вівсяним молочком
Це один із найважливіших засобів для догляду за малюком. Дитяча присипка добре прибирає зайву вологу, підсушує шкіру, запобігаючи появі подразнення і попрілостей. Є кілька основних видів присипок, які можна і потрібно використовувати для догляду за дитиною:
Рекомендовані товари:
- Дитяча присипка Skarb Matki для немовлят
- Дитяча присипка Bubchen Baby Puder
- Дитячий рідкий тальк Babycoccole Liquid Talc
Коли ви вирушите в магазин за памперсами, не забудьте одразу ж узяти й крем під підгузок. Це маст-хев засіб для догляду за ніжною шкірою малюка.
Попри те, що памперс добре вбирає в себе велику кількість рідини, він абсолютно не захищає шкірний покрив від впливу вологи. У результаті є ризик зіткнутися з масою проблем: дерматит, почервоніння, попрілість, подразнення. Щоб цього не сталося, обов’язково потрібно придбати крем під підгузник. Він буде створювати тонкий захисний шар на поверхні епідермісу дитини, захищаючи від вологи та запобігаючи виникненню перерахованих вище неприємностей.
Наносити крем необхідно після кожної зміни підгузника або за потреби.
Рекомендовані товари:
- Крем під підгузник Lucky Pin
- Захисний дитячий крем під підгузник BABE Laboratorios
- Дитячий крем від попрілостей Weleda Baby Nappy Change Cream для гіперчутливої шкіри
Без них нікуди! За допомогою ватних паличок зручно доглядати за зоною навколо пупка, за вухами та носиком. Завдяки спеціальній формі з обмежувачем ти можеш використовувати палички, не хвилюючись, що зробиш боляче дитині.
Рекомендовані товари:
- Дитячі ватні палички Honey Bunny з обмежувачем
- Дитячі ватні палички Smilе з обмежувачем
- Палички ватні гігієнічні для дітей Bella Baby Happy
Став вподобайку цій статті, якщо вона виявилася для тебе корисною і допомогла зібрати найнеобхідніші засоби для догляду за шкірою немовляти.
Читайте також:
Ще трохи й в повітрі буде витати атмосфера прийдешнього свята. Ми знову будемо наряджати ялинку,… Докладніше
Попереду холодна і колюча зима, а значить, потрібно завчасно підготувати свій догляд до важких випробувань.… Докладніше
Жіноча сумочка – один з найбільш популярних аксесуарів, який підбирають дуже ретельно і з особливою… Докладніше
Що холодніше стає за вікном, то більше в нас прокидається бажання надати своєму будинку затишку… Докладніше
Упевнена, твоя стрічка в соцмережах теж забита вірусними відео, головним героєм яких є дубайський шоколад… Докладніше
Ласкаво просимо на сьомий тиждень! Час летить швидко, а твій організм щодня змінюється і працює,… Докладніше