Восени через пронизливий вітер, холод, різницю температур на вулиці та в приміщенні страждають не лише наше обличчя та волосся, але й руки. Ми забуваємо вдома теплі рукавички, мерзнемо, відповідаючи на телефонний дзвінок чи повідомлення в месенджері, а потім переймаємось через суху, зневоднену чи обвітрену шкіру. Тож сьогодні поговоримо про осінній догляд за руками та засоби, які в цьому допомагають. Так само, як обличчя та тіло, наші ручки потребують трохи уваги, особливо в міжсезоння, коли теплі сонячні дні змінюються на холодні й вітряні.
Для звичайного гігієнічного миття рук за допомогою мила бажано обирати м’які засоби, які будуть додатково доглядати за шкірою на етапі очищення. Зважайте на те, що рідке мило діє делікатніше, ніж тверде.
Також, якщо у вас немає ознак обвітрення шкіри, 2–3 рази на тиждень слід проводити ексфоліацію (скрабування) шкіри рук. Це допоможе очистити її поверхню від шару ороговілих клітин, надати ручкам гладкості та посприяє проникненню корисних речовин із маски чи крему для рук.
Якщо ж маєте лущення, почервоніння чи інші симптоми обвітрення, зі скрабуванням краще почекати. Спочатку слід відновити шкіру бальзамом чи кремом для рук, а вже потім робити ексфоліацію.
Кожного вечора наносьте на руки зволожувальний та / або живильний крем — це допоможе відновити шкіру й уникнути сухості, лущення, обвітрювання. Корисні компоненти з крему сприяють загоєнню мікропошкоджень, отриманих протягом дня, та наповнюють шкіру цінною вологою.
Якщо маєте чутливі руки, не забувайте перед кожним виходом із дому наносити на них шар захисного крему. Він убереже шкіру від обвітрювання. А якщо вам заважає відчуття липкої плівки на руках, просто промокніть їх серветкою, коли крем поглинеться. Інший варіант — наносити засіб лише на тильну сторону долоні — зазвичай саме ця ділянка найбільше потерпає від сухості та зневоднення.
До речі, якщо не маєте під рукою скрабу, ви можете легко зробити його самі: просто насипте на долоню трохи цукру, додайте порцію крему для рук і потріть сумішшю ручки протягом пари хвилин. Потім змийте теплою водою. Спробуйте — і результат вас приємно вразить.
Окрім регулярного живлення, зволоження та захисту, додайте до свого догляду за руками також маски. Вони мають більш глибокий вплив та при регулярному застосуванні нададуть ручкам оксамитової ніжності. Найкраще робити їх після кожного скрабування 2–3 рази на тиждень.
Також восени не зайвими будуть професійні доглядові процедури: парафінотерапія тощо. А якщо ви не встигаєте до свого майстра, спробуйте домашні процедури для рук від Bielenda:
Намагайтеся якомога менше контактувати з подразниками: захищайте руки від холоду теплими рукавичками, а від контакту з миючими засобами — гумовими.
Щоб не забувати наносити крем для рук після кожного миття, поставте флакон зі зволожувальним засобом біля раковини у ванній. Інший, захисний крем, поставте в передпокої і наносьте перед кожним виходом із дому. А якщо це буде засіб з флаконом у формі милого дельфіна чи персика, то він ще й прикрасить вашу поличку — і красиво, і корисно! 🙂
А ви теж помітили, що з настанням холодів шкіра рук стає більш сухою та чутливою? Якими засобами боретесь із цим явищем та чи знайшли щось корисне для себе в нашій статті? Напишіть нам у коментарях!
Ще трохи й в повітрі буде витати атмосфера прийдешнього свята. Ми знову будемо наряджати ялинку,… Докладніше
Попереду холодна і колюча зима, а значить, потрібно завчасно підготувати свій догляд до важких випробувань.… Докладніше
Жіноча сумочка – один з найбільш популярних аксесуарів, який підбирають дуже ретельно і з особливою… Докладніше
Що холодніше стає за вікном, то більше в нас прокидається бажання надати своєму будинку затишку… Докладніше
Упевнена, твоя стрічка в соцмережах теж забита вірусними відео, головним героєм яких є дубайський шоколад… Докладніше
Ласкаво просимо на сьомий тиждень! Час летить швидко, а твій організм щодня змінюється і працює,… Докладніше