Мало хто сьогодні задумується про тонкощі прання. Здається, ніби про це сказано та написано вже все: як сортувати, який режим прання обирати, які засоби використовувати. Тим не менш, є такі нюанси, про які мало хто знає, але вони впливають на наше здоров’я, якість прання та термін життя наших речей. Про те, як без шкоди для здоров’я використовувати програму швидкого прання, навіщо прати нові речі та як правильно доглядати спідню білизну, читайте в новій статті від EVA Blog. Впевнені: ви дізнаєтеся багато нового.
Всі чули про те, що перш ніж надіти нову річ після магазину, її треба випрати. Навіть якщо до вас її ніхто не приміряв. Але не всі знають, чому це треба робити й тому часто нехтують цим правилом.
Перед тим, як потрапити до ваших рук, тканина проходить довгий цикл обробки. Спочатку її відбілюють в агресивних хімічних речовинах (адже всі натуральні тканини мають бруднувато-сірий колір), потім на полотно наносять фарбу або малюнок. А для того щоб під час транспортування у тканині не завелись паразити, щоб вона не злежалась і не зіпсувалась, на неї наносять безліч хімічних речовин.
Ці часточки (і відбілювачів, і фарбників, і засобів для обробки) лишаються у волокнах тканини, а потім разом з потом потрапляють на нашу шкіру. Результатом такого контакту може бути дерматит, кропивниця і багато ще чого. А скільки людей приміряли річ до того, як вона потрапила до вас!
Сподіваємось, тепер ви завжди будете прати нову річ перед тим, як почати її носити. А про те, як правильно це робити, читайте далі.
Майже всі сучасні пральні машини оснащені функцією швидкого прання. Як правило, вона представлена у двох варіантах: швидке прання при 30 або 40 °С, а також скорочення циклу будь-якої стандартної програми приблизно на 30%. Як же правильно користуватись цією опцією, щоб не нашкодити здоров’ю?
Насправді ж, як стверджують спеціалісти, вода для прання температури 30 °С є ідеальним середовищем для розмноження бактерій, а нібито чиста річ може містити ще більше бактерій, ніж до прання. Щоб уберегтися від проблем зі здоров’ям і вберегти речі від вицвітання, керуйтеся наступними порадами.
Спеціалісти виявили, що на спідній білизні, випраній при 30 °С, лишається до 10 тис. бактерій! І можна лише уявити, скільки їх лишається в барабані пральної машини!
Як бачите, правильне прання включає безліч нюансів, а загальноприйняті норми часто виявляються неефективними, а часом навіть шкідливими для здоров’я. Сподіваємось, наші поради стануть вам у нагоді.
Будьте здорові!
Скільки існуватиме зима, стільки ми носитимемо пуховики (пуффери) 🙃 Вони просто поза часом і поза… Докладніше
Сьогодні важко заперечувати той факт, що соцмережі впливають на прийняття нами деяких рішень. Нехай і… Докладніше
Ще трохи й в повітрі буде витати атмосфера прийдешнього свята. Ми знову будемо наряджати ялинку,… Докладніше
Попереду холодна і колюча зима, а значить, потрібно завчасно підготувати свій догляд до важких випробувань.… Докладніше
Жіноча сумочка – один з найбільш популярних аксесуарів, який підбирають дуже ретельно і з особливою… Докладніше
Що холодніше стає за вікном, то більше в нас прокидається бажання надати своєму будинку затишку… Докладніше