Круто, коли є безліч альтернативних засобів для вмивання, серед яких ти можеш вибрати той, що найбільше підходить під особливості твоєї шкіри. Про гелі та пінки ти знаєш ще з підліткового віку, але чи пробувала ти вмиватися олією? Якщо ні або все ще сумніваєшся, то поговорімо про цей популярний корейський тренд і з’ясуємо, що таке гідрофільна олійка, як вибрати, користуватися і чи така вона ефективна, як про неї кажуть.
Гідрофільна олія — це доглядовий засіб для очищення шкіри твого обличчя від залишків мейку. Його фішка в тому, що до маслянистого складу входять емульгатори, які під час взаємодії з водою перетворюють умовну “олію” на м’яку емульсію, яка чудово підходить для вмивання. Вона ефективно прибирає залишки косметики, забруднень і зайвого себума, легко змивається теплою водою, не підсушуючи, не стягуючи та не залишаючи жирної плівки на шкірі. Просто якийсь магічний засіб, що обов’язково потрібно затестити!
Ти вже знаєш, що до складу гідрофільних олій входять емульгатори — полісорбати, які об’єднують молекули води та олії між собою й утворюють емульсію з легкою маслянистою текстурою. Але цього недостатньо для того, щоб посилити дію засобу, тому в переліку компонентів трапляються вітаміни, фруктові кислоти, рослинні екстракти й, звісно ж, різноманітні олії. Кожна з них потрібна для певного ефекту, наприклад:
Натуральні інгредієнти — необов’язкова умова, тож, якщо ти алергік, то тобі підійде варіант із мінеральними оліями у складі. При цьому можеш вибрати зручний для себе формат: рідка олія, крем або бальзам із різними компонентами, які максимально тобі підходять.
Цікаво на тему: Готуємося до зими: ТОП-10 олій для обличчя
Плюсів у гідрофільної олії безліч, серед них:
До недоліків можна віднести хіба що комедогенність деяких олій у складі, але якщо будеш уважно його читати, то уникнеш неприємних наслідків. Гідрофільні олії рекомендують використовувати навіть у разі акне, тому є сенс переглянути свої засоби та включити їх у рутину.
Цікаво на тему: Як вибрати та використовувати олії для жирної та проблемної шкіри
Окей, якщо ти зважилася, то подивимося, як вибрати гідрофільну олію. Перед цим ти маєш знати, що вона підходить для обличчя, тіла, шкіри голови, волосся і в деяких випадках можна використовувати для масажу або гоління. Загалом, це цілком універсальний засіб, яким ти зможеш виконувати та доповнювати різні б’юті процедури. Але повернемося до вибору, який зазвичай залежить від типу твоєї шкіри.
Олія і жирна шкіра — ну така собі компанія, але не у випадку з гідрофільною. Обирай засоби з жожобою та мигдалевою олією, а також з виноградних та абрикосових кісточок, і все буде чудово. Уникай кокосової та олії какао, які абсолютно не підходять для твого типу.
Рекомендовані товари:
- гідрофільна олія для обличчя Missha Super Off Cleansing Oil Blackhead Off — суперзасіб від чорних цяток;.
- гідрофільна олія-желе IsNtree Chestnut LHA Jelly Cleansing Oil очистить і зволожить комбіновану шкіру;
- гідрофільна олія для жирної та проблемної шкіри The Face Shop Rice Water Bright Cleansing Light Oil з рисовим екстрактом зніме запалення і зменшить вугровий висип.
У цих випадках гідрофільна олія — твій найкращий друг, тому що вона делікатно очищає, але водночас зберігає вологу. М’яка емульсія не травмує шкіру, що важливо для власниць чутливого типу. Тільки уникай компонентів-подразників, наприклад, вітамін С (краще перед використанням проведи тест на згині ліктя і поспостерігай за реакцією).
Рекомендовані товари:
- гідрофільна олія Pyunkang Yul Deep Cleansing Oil не містить ароматизаторів, барвників, агресивних речовин і підходить для чутливого типу;
- гідрофільна олія Eyenlip pH Cica Cleansing Oil з центеллою азійською живить шкіру мікроелементами та нормалізує гідроліпідний баланс.
У цьому разі звертай увагу на олії з anti-age ефектом: вони будуть не тільки очищати, а й коригувати вікові зміни шкіри.
Рекомендовані товари:
- очищувальна олія Mizon Firming Deep Cleansing Oil , окрім своїх базових функцій, запобігає втомі шкіри, тому підходить для зрілого типу;
- універсальний гідрофільний засіб Manyo Pure Cleansing Oil відновлює й омолоджує завдяки аргановій олії в складі.
Наша відповідь — дуже просто! Ні, серйозно, нічого складного, лови покрокову інструкцію:
До питання, а чи слід змивати гідрофільну олію, то для жирного типу — однозначно, так. Власницям сухої шкіри можна не змивати засіб, тому що не подіє його зволожувальний ефект.
Очищувальна олія підходить для щоденного застосування, тож можеш користуватися нею як базовим засобом вранці та ввечері.
Напиши в коментах про свої улюблені засоби для вмивання і відчуття після використання гідрофільної олії. Нам завжди цікава твоя думка!
Читай також:
Жіноча сумочка – один з найбільш популярних аксесуарів, який підбирають дуже ретельно і з особливою… Докладніше
Що холодніше стає за вікном, то більше в нас прокидається бажання надати своєму будинку затишку… Докладніше
Упевнена, твоя стрічка в соцмережах теж забита вірусними відео, головним героєм яких є дубайський шоколад… Докладніше
Ласкаво просимо на сьомий тиждень! Час летить швидко, а твій організм щодня змінюється і працює,… Докладніше
Завтра важлива зустріч, а на лобі вискочило запалення, що робити й куди бігти? А якщо… Докладніше
У сучасних реаліях люди все частіше стикаються з проблемою погіршення зору. І це зовсім не… Докладніше