Щоб створити ідеальний макіяж очей, потрібно витратити 20% часу на нанесення декоративних засобів і 80% – на їх розтушовування. Несподіваний «рецепт», чи не так? Проте саме якісне та чисте розтушовування тіней і створює ефект бездоганного професійного мейкапу.
Як правильно розтушувати тіні та зробити такий макіяж очей, щоб усі думали, що створити образ тобі допоміг візажист? Як краще працювати з різними текстурами? Які пензлі знадобляться і скільки їх має бути? Нумо розбиратися разом.
Цікаво на тему: Види макіяжу очей і техніка виконання
Якщо для тону можна обійтися одним-двома пензлями (або навіть лише спонжем), то для макіяжу очей знадобиться значно більше інструментів. Розгляньмо, які, скільки та для чого:
Тобто, в базовому арсеналі пензлів для макіяжу очей має бути щонайменше 6 штук. Це, можна сказати, стартовий набір аксесуарів для тіней.
Цікаво на тему: Як доглядати за косметичними пензлями та спонжами правильно
Чому деякі з них дублюються? Пара плоских пензлів потрібні для того, щоб ти могла наносити щонайменше два відтінки тіней. Наприклад, світлі та темні. Але чим більше кольорів ти використовуєш і чим вони різноманітніші, тим більше інструментів тобі знадобиться. Використовуючи новий відтінок, в ідеалі твій пензлик має бути чистим, тобто, іншим. Але можна трошки схитрувати та використовувати один інструмент для двох відтінків однієї текстури, починаючи з нанесення світлішого. Після чорних тіней, звичайно ж, такий фокус не пройде.
Пухнастих теж знадобиться дві: одна для нанесення матових тіней і первинного розтушування (як сухих, так і кремових продуктів), друга, без пігменту — для створення чистішого і плавнішого переходу.
Лайфхак: Для швидкого видалення з пензля пігменту без необхідності його мити та чекати висихання, скористайся губкою для сухого очищення від K.O.S.
Також варто пам’ятати, що чим дрібніша ділянка шкіри, на яку ти наносиш декоративку, то меншим має бути пензлик. Наприклад, акуратно підкреслити нижню повіку інструментом для більшої верхньої не вийде — доведеться потім підчищати макіяж, а це час і нерви. Краще відразу використовувати пензлик відповідного розміру.
Якщо говорити про матеріали, то сьогодні не обов’язково робити вибір виключно на користь натурального ворсу — наприклад, соболя, білки або кози. Сучасні пензлі із синтетичних матеріалів можуть похизуватися відмінною якістю та набиванням, вони чудово переносять пігмент і розтушовують його, а ще за ними просто доглядати.
Рекомендовані продукти:
- NYX Professional Makeup Pro Blending Brush – бездоганне нанесення і професійне розтушовування.
- Якщо віддаєш перевагу пензлям з натурального ворсу, вибирай Kodi Professional Make-Up 111.
- Для дрібних деталей — компактний пензлик з коротким ворсом Sovart.
Цікаво на тему: Макіяж для навислої повіки: як зробити?
У роботі з різними текстурами декоративних продуктів існують свої нюанси. Почнімо з базового повсякденного макіяжу матовими тінями. Це досить універсальна і безпрограшна техніка, яку, використовуючи глибші відтінки або шимерні засоби, можна адаптувати й під яскраві образи.
Цікаво на тему: Легкий макіяж для початківців
А ось більш яскрава версія такого ж макіяжу.
Щоб його зробити, використовуй трохи більш насичені матові тіні (персикові або рожеві) для побудови форми та затемнення внутрішнього куточка. Шимерний відтінок використовуй на центрі повіки. Якщо хочеш отримати м’який блиск, його можна нанести за допомогою плоского пензля. Але якщо хочеш отримати wow-ефект, краще переносити тіні, що сяють, за допомогою пальця і трохи підтушувати пензлем, створюючи м’який перехід.
Цікаво на тему: Ефектний вихід: ідеї вечірнього макіяжу для будь-якого типу зовнішності
Якщо потрібно створити простий і красивий градієнт на очах, лови класний лайфхак. Вибери палетку тіней, де є кілька відтінків одного кольору. Утім, таким же чином можна «подружити» різні кольори. Наприклад, відтінки рожевого і фіолетового. Щоб спростити завдання, можна скористатися косметичною стрічкою і позначити нею кордон макіяжу.
Далі невеликим щільно набитим пензлем нанеси найтемніший відтінок тіней у зовнішній куточок очей, поступово рухаючись до внутрішнього і використовуючи світліші кольори. Потім пухнастим пензлем легко розтушуй відтінки між собою і не забудь добре опрацювати складку повіки. Як бачиш, просто і дуже ефектно.
Рекомендовані продукти:
- 18 красивих відтінків тіней Patricia Ledo Atelier на кожен день.
- Професійна матова палетка Make-Up Atelier Paris у холодній гамі.
- NYX Professional Makeup Ultimate Utopia Shadow Palette – 40 відтінків для найяскравіших і найстильніших образів.
Попри те, що, як і раніше, найпопулярнішими та найпоширенішими залишаються сухі тіні для повік, у кремових засобів є свої прихильниці. І неспроста. Рідкі продукти насправді є більш універсальними, вони стійкіші, пігментовані та beginners-friendly (тобто, відмінно приручаються навіть новачками). Це чудовий варіант для тих, у кого на макіяж вранці мало часу — кремові та рідкі тіні дають змогу зробити повноцінний макіяж очей буквально за кілька хвилин.
Цікаво на тему: Латте-макіяж: у чому його фішки і як його повторити
Ось такий макіяж можна зробити всього одним кольором.
Якщо використовувати два відтінки рідких або кремових тіней, можна домогтися цікавішого образу.
А ще їх можна використовувати не тільки соло, а й у поєднанні з сухими продуктами, що дає змогу отримувати найрізноманітніші ефекти.
Спосіб 1. Як акцент у макіяжі очей. Наприклад, темними кремовими тінями можна швидко затемнити зовнішній куточок, а шимерними — виділити яблучко повіки або внутрішній куточок очей. Звичайно, такий трюк спрацює вже після створення форми макіяжу за допомогою сухих текстур.
Спосіб 2. Кремові тіні можуть послужити основою для макіяжу. Нанеси засіб на всю рухому повіку і розтушуй. Потім сухими тінями промалюй складку, затемни зовнішній куточок і пропрацюй нижню повіку.
До речі, тіні у форматі олівців можна використовувати за таким же принципом.
Спосіб 3. Використовуй кремові продукти як підкладку. Наприклад, темні продукти можуть стати основою для смокі-айз, а білий посилить яскравість насичених або неонових відтінків. До слова, рідкі тіні можна використовувати як праймер під сухі пігменти або спаркли.
Рекомендовані продукти:
- Обирай матові LAMEL Make Up Maad Eyes Eyeshadow з ефектом металік.
- Гліттерні тіні Focallure Metallic Liquid Eyeshadow з ефектом металік.
- Мерехтливі NYX Professional Makeup Ultimate Glow Shots у багатій палітрі відтінків.
- LCF de Provance Matte & Chrome Eyeshadow 2-в-1 – матові та шимерні тіні в одному флаконі.
- Кремові Konad Feeblin Tada Cream Eyeshadow з олією аргани та перловою пудрою в складі.
Сподіваємося, наш короткий наочний гайд із секретами нанесення і розтушовування різних текстур тіней допоможе тобі створювати нові відпадні образи та, можливо, спробувати щось новеньке у своєму макіяжі.
Читай також:
Ще трохи й в повітрі буде витати атмосфера прийдешнього свята. Ми знову будемо наряджати ялинку,… Докладніше
Попереду холодна і колюча зима, а значить, потрібно завчасно підготувати свій догляд до важких випробувань.… Докладніше
Жіноча сумочка – один з найбільш популярних аксесуарів, який підбирають дуже ретельно і з особливою… Докладніше
Що холодніше стає за вікном, то більше в нас прокидається бажання надати своєму будинку затишку… Докладніше
Упевнена, твоя стрічка в соцмережах теж забита вірусними відео, головним героєм яких є дубайський шоколад… Докладніше
Ласкаво просимо на сьомий тиждень! Час летить швидко, а твій організм щодня змінюється і працює,… Докладніше
Переглянути коментарі
Велечезне спасибі за таку цікаву та корисну статтю ,та поради.🥰🌺Все не виходило гарно розташувати та поєднати тіні🥺але з вашою статтею у мене тепер вийде на всі 100% та з першого разу 🥰
Ви супер 🙌🏻💝