На думку багатьох мам, а також педіатрів і психологів, радіоняня – це ТОП пристрій, що позитивно впливає як на життя малюка, так і його батьків. Радіоняня дозволить тобі перебувати на зв’язку з дитиною 24/7, не вимагаючи твоєї цілодобової фактичної присутності поруч із малюком. EVA Blog зараз розповість тобі, як вибрати якісну радіоняню або просунутий варіант пристрою – відеоняню.
Поява на світ немовляти зовсім не означає, що у мами перестає існувати особистий простір. Як би сильно ти не любила крихітку, вкрай важливо регулярно виділяти час для себе і бути нарізно з дитиною. В іншому випадку частий стан моральної та фізичної втоми, а також щоденне відчуття дежавю і “день бабака” обов’язково похитнуть здоров’я нервової системи. Нав’язливі страхи залишити крихітку навіть на 5 хвилин, апатія, радість, депресія, ейфорія – це добові зміни настрою виснаженої молодої мами. Не забувай, адже саме від твого емоційного стану дуже залежить настрій дитини, а також сімейні стосунки.
Цікаво на тему: Що робити, якщо дитина зводить з розуму: ТОП книг для батьків
Радіоняня дає ту саму можливість побути на самоті, перезавантажитися і водночас своєчасно дарувати необхідну турботу дитині. У цього гаджета виключно позитивні сторони:
Ні, цей пристрій призначений не для того, щоб малюк більшу частину часу перебував сам, а мама займалася своїми справами, як розповідають противники радіо і відеонянь. Цей гаджет є лише черговим помічником, завдяки якому значно полегшується життя молодої матусі, особливо в перші кілька місяців після появи на світ крихітки. Безперечно, можна цілодобово не відходити від дитини, перевіряти температуру дитячого харчування, капаючи його на руку, а не інфрачервоним пірометром, гріти молоко на плиті, а не в зручному підігрівачі для пляшечок. Навіть памперси по суті не потрібні, адже є пелюшки й пральна машина. Але камон, за вікном 21 століття, в якому ти сучасна щаслива мама, і принципово не користуватися технологіями, що працюють на благо тебе і твого карапуза – як мінімум дивне рішення.
Цікаво на тему: Як вибрати дитячий термометр
Усі типи представлених гаджетів можна розбити на три групи:
Звичайно ж, ціна безпосередньо залежатиме від можливостей пристрою. Радіоняня завжди буде дешевшою, ніж гаджет із можливістю відтворення відео. Але судячи з численних відгуків, відеоняня в сучасному світі краща й актуальніша з погляду практичності. Це як порівнювати кнопковий телефон зі смартфоном: обидва здійснюють дзвінки, але є багато-багато “але”.
У цьому випадку не обов’язково брати найдорожчий гаджет, однак і намагатися занадто економити точно не варто. Тримай 5 порад, як вибрати радіоняню і відеоняню для новонароджених з ідеальним балансом ціна-якість.
В аналогової радіоняні є один вагомий плюс – вона може бути відчутно дешевшою, ніж цифрова версія.
Головна відмінність полягає в наступному:
Деякі радять сміливо брати аналогову няню в приватний будинок, запевняючи, що там вона працює бездоганно. Чесно кажучи, не бачу сенсу в таких експериментах, якщо можна один раз купити цифрову версію гаджета і насолоджуватися 100% безвідмовною роботою.
Цікаво на тему: Як брати новонародженого на руки та чи варто “привчати до рук”
Тут ти знову зіткнешся з питанням ціни – пристрої з одностороннім зв’язком будуть дешевшими.
Повір, через кілька днів ти гарантовано пошкодуєш, що не доплатила трохи за гаджет із двостороннім зв’язком і ось чому:
Цікаво на тему: Регрес сну в дітей: що таке і як пережити?
І ще один момент. Ти навіть не уявляєш, яка мила, здивована, радісна міміка у крихітки, коли вона чує знайомі голоси, але не розуміє, звідки вони лунають.
Зараз практично у всіх відеонянях за замовчуванням є функція голосової активації. Але про всяк випадок звертай на цей момент увагу. Якщо раптом VOX не передбачено в пристрої, не купуй такий гаджет.
Голосова активація або VOX у відеоняні дає можливість не моніторити цілодобово дисплей батьківського приймача. Коли передавач у дитячій кімнаті зафіксує найменший звук (плач, стукіт тощо), ти одразу ж будеш про це сповіщена у спосіб, який вибереш заздалегідь. Це може бути:
Це вкрай зручна і важлива функція, але головне, щоб вона безвідмовно й коректно працювала. У відеонянь середнього та дорогого цінового сегмента проблем з роботою VOX немає. А ось у бюджетних моделей – бувають. Тому якщо є потреба заощадити на покупці, обов’язково вивчи відгуки про конкретну відеоняню і не соромся ставити запитання продавцю.
Цікаво на тему: Чому не можна фотографувати сплячих дітей
Ми не будемо окремо розбирати, які датчики можуть бути вбудовані у відео- і радіоняні через те, що їх дуже багато. Та й функціональні можливості тих чи інших моделей можуть налічувати десятки “за” і “проти”. Давай я тобі просто дам перелік дійсно важливих речей, які краще мати у своєму гаджеті.
Сюди можна ще віднести можливість підключення до камери з телефону. Багатьом набагато зручніше здійснювати моніторинг з рідного телефону, ніж розбиратися з батьківським блоком. Але є низка функцій, за які переплачувати не варто, і я раджу тобі купувати відеоняні з розширеними можливостями тільки в тому разі, якщо у тебе необмежений бюджет.
Йдеться про такі речі:
Попри всі ці поради, обирай відеоняню з функціоналом, який дійсно важливий особисто для тебе.
У цьому випадку тебе по суті має цікавити наявність трьох факторів:
Цього більш ніж достатньо.
Цікаво на тему: Як підготувати будинок до народження дитини
У характеристиках пристроїв завжди вказується відстань, на якій батьківський приймач і дитячий передавач можуть працювати без перешкод і обривів зв’язку. У середньому це від 200-1000 метрів, залежно від моделі та способу передачі сигналу.
Важливо: всі ці характеристики беруться з урахуванням сигналу на відкритій місцевості, без перешкод у вигляді стін, стель тощо. Радіус дії при реальному використанні пристрою буде завжди нижчим за заявлений.
Наприклад, класична бездротова відеоняня без під’єднання через Wi-Fi має радіус дії до 50 метрів у приміщенні та до 200 метрів на вулиці. Можна сміливо віднімати від цих цифр 30% через вплив різних зовнішніх факторів. У підсумку отримуємо радіус дії стабільного сигналу 35 метрів у приміщенні та 140-150м на вулиці.
А відеоняня, що працює на частотах Wi-Fi, повністю прив’язана до дальності передачі сигналу твого роутера. Однак радіус дії можна легко збільшити в кілька разів за допомогою ретрансляторів Вай-Фай.
У будь-якому разі кількість перешкод між датчиками можуть як поліпшити, так і значно погіршити зв’язок між батьківським приймачем і дитячим передавачем. Краще уточни реальний радіус дії пристрою, описавши продавцеві особливості конкретно твоїх умов експлуатації гаджета.
Цікаво на тему: Як вибрати дитяче автокрісло
І наостанок давай я тобі відповім на два найпоширеніші запитання, які виникають у батьків, коли вони бажають купити відео або радіоняню.
1. Де найкраще розташовувати камеру відеоняні?
Улюблене місце більшості батьків – це дитяче ліжечко. Однак враховуй, що в перші кілька місяців життя все буде чудово, але щойно малюк навчиться повзати, сидіти і стояти… Цікавий предмет на його ліжечку у вигляді камери миттєво стане річчю, яку потрібно помацати, а краще відірвати й кинути. Тому одразу обери більш безпечне розташування відеокамери.
2. Як можна використовувати радіоняню, коли дитина підросла?
У приватному будинку радіоняня може виступати засобом зв’язку з дитиною, коли вона сама гуляє у дворі. Однак у цьому плані радіоняня дійсно має дуже короткий і вузькоспрямований період експлуатації, чого не скажеш про відеоняню. Такий гаджет точно стане в пригоді навіть після періоду раннього дитинства:
Відеоняня дуже універсальний гаджет, якому можна швидко знайти застосування в будь-якому віці твоєї крихітки.
А як ти вважаєш, чи потрібна відео- або радіоняня молодій мамі? Не забудь поставити вподобайку, якщо ця стаття була для тебе корисною.
Читайте також:
Ще трохи й в повітрі буде витати атмосфера прийдешнього свята. Ми знову будемо наряджати ялинку,… Докладніше
Попереду холодна і колюча зима, а значить, потрібно завчасно підготувати свій догляд до важких випробувань.… Докладніше
Жіноча сумочка – один з найбільш популярних аксесуарів, який підбирають дуже ретельно і з особливою… Докладніше
Що холодніше стає за вікном, то більше в нас прокидається бажання надати своєму будинку затишку… Докладніше
Упевнена, твоя стрічка в соцмережах теж забита вірусними відео, головним героєм яких є дубайський шоколад… Докладніше
Ласкаво просимо на сьомий тиждень! Час летить швидко, а твій організм щодня змінюється і працює,… Докладніше