EVA  BLOG: BEAUTY & CARE

EVA Blog – професійний Beauty & Care блог, який об’єднує жінок у бажанні перетворити на задоволення щоденні турботи про красу та домашній затишок. Ми формуємо спільноту справжніх подруг, які підтримають порадою, надихнуть ідеями та просто будуть поруч у потрібний момент.

ПОЗНАЙОМИТИСЯ З КОМАНДОЮ ЕКСПЕРТІВ EVA BLOG.

EVA BLOG ПЕРШИМ РОЗПОВІДАЄ ПРО:

ПРО КОМПАНІЮ

Лінія магазинів EVA – найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я, що пропонує широкий асортимент товарів декоративної косметики, парфумерії, товари по догляду за обличчям та тілом, біжутерію, аксесуари, побутові товари, а також товари по догляду за малюками. Понад 8 000 000 осіб є користувачами програми лояльності EVA МОЗАЇКА.

 

Сім років поспіль компанія EVA займає лідерські позиції, отримуючи нагороду Національної премії України Retail Awards «Вибір споживача». У 2019 році Лінію магазинів EVA вдруге визнано «Кращим магазином краси та здоров’я» за версією міжнародного фестивалю-конкурсу премії «Вибір року». У цьому ж році компанія отримала нагороду «Рітейлер року в drogerie» від Ukrainian Retail Association. Постійний проект допомоги недоношеним дітям «Orange Days в EVA!» приніс перемогу в конкурсі, ініційованому ООН в Україні Partnership for Sustainability Award 2018.

 

За 17 років компанія зросла до кількості понад 1000 магазинів по всій території України, представила більш ніж 30 000 асортиментних позицій, а також започаткувала 42 власні торгові марки. Зараз штат співробітників мережі налічує понад 11 000 осіб. EVA дотримується найвищих стандартів роботи з клієнтами та високого рівня корпоративної культури, що відображено у моделі сервісу компанії:

«EVA – це краща подруга, що дарує щастя бути собою».

Додаткова інформація  на eva.ua.