Обережно, «пальма»! Що саме робить пальмову олію небезпечною

Ви напевне чули, що Парламент схвалив у першому читанні законопроект про заборону використання пальмової олії в молочній продукції. Депутати, як і багато українців, вважають пальмову олію шкідливою для здоров`я. Захворювання серцево-судинної системи, ожиріння, онкологія – ось що, на думку депутатів, чекає на наших співвітчизників саме через молочні продукти з вмістом пальмової олії. Сьогодні наш експерт Лєна Філатова – сертифікований велнес-коуч, допоможе розібратися, що ж у ній такого страшного і до чого може призвести її вживання.

Обережно, «пальма»! Що саме робить пальмову олію небезпечною

Що таке пальмова олія

Пальмову олію виготовляють з олійної пальми, що росте у вологому і спекотному тропічному кліматі. Вона досить врожайна і, порівняно з іншими видами рослин, дозволяє отримати більше продукту з земельної ділянки.

До її складу входять різні жирні кислоти, такі, як пальмітінова, олеїнова, лінолева та інші. Саме пальмітінова кислота теоретично здатна підвищувати рівень “поганого” холестерину і провокувати серцево-судинні захворювання. У той же час, завдяки вмісту олеїнової та лінолевої кислот, пальмова олія, як і оливкова, здатна знижувати його рівень. Хоча в цілому вплив зовнішніх факторів на рівень холестерину значно складніший.

Обережно, «пальма»! Що саме робить пальмову олію небезпечною

Де ви можете з нею зіткнутися

Пальмова олія настільки зручна і дешева у виробництві, що нею навіть замінюють молочний жир. Ви можете знайти її у складі дуже багатьох продуктів: печива, тортів, цукерок, шоколаду, майонезу, плавлених сирів, морозива і йогуртів. Виробники доглядової та декоративної косметики також широко використовують пальмову олію. Найбільші споживачі цього продукту – добре відомі бренди Uniliver і Nestle. І це лише частина з того, де знайшлося застосування для пальмової олії. Будь-який жир, склад якого ви не бачите, може містити пальмову олію.

Обережно, «пальма»! Що саме робить пальмову олію небезпечною

Весняні подарунки від EVA Blog!

Красуні, нам дуже подобається робити для вас приємні сюрпризи! Оскільки весна - час краси та оновлення, то саме час приділити більше уваги турботі про себе. Підпишіться на нашу розсилку та отримайте у подарунок beauty чек-лист від героїні проекту #БУТИЖІНКОЮ Юлії Черніцької!

Чи може пальмова олія нашкодити вашому організму

Як не дивно, незважаючи на стійку громадську думку, пальмова олія не є абсолютним злом. Вона не залишається неперетравленою в нашому тілі, не провокує рак і поки не доведено прямого зв’язку між вживанням пальмової олії та рівнем “поганого” холестерину.
Нефільтрована пальмова олія багата провітаміном А і піднімає його рівень швидше, ніж вітамінні капсули. Ця олія також багата на олеїнову жирну кислоту, яка нормалізує рівень холестерину в крові.

У той же час, ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я) попереджає, що споживання цієї олії необхідно обмежувати – як і вершкового масла, кокосової і какао-олії та тваринних жирів. Все через вміст у названих маслах і оліях насичених жирів, які несприятливо впливають на рівень холестерину в крові.

Якщо ви вживаєте вершкове масло, жирні м’ясні продукти та сало, то пальмова олія буде вже зайвою.

Обережно, «пальма»! Що саме робить пальмову олію небезпечною

Пальмова олія і екологія

Найгостріше питання, що стоїть перед споживачами пальмової олії – це вирубка тропічних лісів. Олійна пальма росте тільки в певних умовах, у теплому кліматі і на м’якому ґрунті. Найбільші виробники пальмової олії знаходяться в Малайзії та Індонезії. Виробництво такого вигідного продукту штовхає їх звільняти нові землі під вирощування пальм, а значить, вирубувати тропічні ліси. Збезлісення у таких масштабах загрожує нам екологічною катастрофою: зникають тварини, для яких тропічні ліси є домом. Активна вирубка підсилює парниковий ефект і створює загрозу для екології всієї планети.

Зараз ведеться активна діяльність з впровадження серед всіх виробників спеціального сертифікату, який підтверджує безпечне і екологічне вирощування і виробництво пальмової олії. Така олія називається “Стійкою” ( “sustainable oil”).

Висновки

Незважаючи на стереотипне сприйняття, пальмова олія не така шкідлива, як здається. Найважливіше – обмежувати її вживання через високий вміст насичених жирів (так само, як, наприклад, і вершкового масла або сала). Однак, вирощування олійної пальми пов’язане з вирубкою тропічних лісів, що пришвидшує наше наближення до екологічної катастрофи. Заборона на використання цієї олії в молочній продукції може призвести до здорожчання цих продуктів. У складі інших виробів пальмова олія залишається.

Якщо ви дійсно прагнете дбати про навколишнє середовище, варто купувати продукти, в складі яких наявна тільки стійка пальмова олія або ж вона зовсім в них відсутня.

4 Липня / 2018 Велнес

Коментарі покищо відсутні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *