Привіт, подружко! Давно на EVA Blog не було розіграшів, чи не так? 😉 Тому ми разом з видавництвом бестселерів Vivat та українським брендом косметики Mermade вирішили розіграти неймовірно круті подарунки до свята Гелловіну. 🎃
Уважно прочитай умови розіграшу, виконай їх та отримай можливість виграшу! 🎁
Що отримають переможці?
Книга «Завірюха» Анастасії Нікуліної – захоплюючий роман в жанрі фентезі, заснований на українській міфології, який затягне тебе у круговерть епічних пригод та пристрасного кохання.
Набір оверлеїв «Завірюха» – тематичні кольорові ілюстрації на прозорому папері, якими ти можеш прикрасити свою книжку.
Комплект «Лазарус», до якого входить фантастично-детективний роман Світлани Тараторіної про містичні події у Києві 1913 року та набір 5 листівок з видами столиці початку XX століття (але будь обережна: на листівках присутня нечисть! 👻)
Стикерпак «Мої книжки Vivat» – гарненькі наліпки для твого читацького щоденника від видавництва бестселерів Vivat.
Вітаємо переможниць!Перевірте поштову скриньку і знайдіть e-mail лист з інструкцією, як отримати свій подарунок! 🎁
* Переможців виберемо за допомогою сервісу random.org
** Імена опублікуємо в оновленні цього анонсу. А на поштову скриньку, вказану при заповненні коментаря, ми надішлемо інструкцію, як отримати подарунок!
*** Передати дані для відправлення подарунка необхідно протягом 14 днів з моменту оголошення переможців. Якщо ця умова не дотримана, статус переможця і право на подарунок стають не актуальними.
****Доставка подарунків здійснюється протягом 3-4 тижнів і подарунки відправляються лише на території України.
Жахи на жаль не люблю, але якщо сюди можна частково віднести Гру Престолів, то ця книга чомусь захоплює) найбільше подобається мабуть красивий опис їжі в книзі, як би дивно це не звучало)
Цікавим є містичний роман “Чорне весілля” С. Пономаренка, який захоплює атмосферою таємничості та незвичайною історією, що занурює читача у світ містики, інтриг і глибоких емоцій. Книга виділяється завдяки поєднанню психологічного трилера з елементами готики, що створює незабутній сюжет із загадковими персонажами та подіями, які тримають у напрузі до самого кінця.
Обожнюю роман “Дракула” від Брема Стокера, – це щось неймовірне! 10 років тому я читала перший раз і просто не могла відірватися. Ця атмосфера, коли тебе повільно затягує в готичну похмурість Трансільванії, цей холодок по шкірі, коли граф Дракула з’являється на сторінках… Автор майстерно передає кожну деталь, наче я там, разом із героями. Оповідання в ньому складається з листів та записів у щоденниках героїв, а також із газетних вирізок. Вони такі живі, такі реальні, я переживала за кожного з них. Книжка справді страшна, але й захоплива. Це не просто історія про вампірів, це пригода про справжню хоробрість і дружбу.
Дуже подобаються книги Стівена Кінга, його не можна порівняти не з одним іншим автором він пише унікальні речі, неординарні, кожна його історія дивує і жахає водночас.
Як що не рахувати Кінна то є багато книгякі перечитав по декілька разів .
Поклик Ктулху», Говард Філіпс Лавкрафт
«Оповідь Артура Гордона Піма», Едгар Аллан По
«Король у жовтому», Роберт Чемберс
«Психо», Роберт Блох
«Дракула», Брем Стокер
Та ін
Мене зацікавила книга “Конотопська відьма” тоді,як відважна українська жінка з Конотопу навела “порчу” на російського солдата та запевнила його, що завтра у нього “член стояти не буде”.Цю повість “Конотопська відьма” Григорія Квітки-Основ’яненко будуть пам’ятати і шанувати. вічно.
“Крейдяна Людина” С. Дж. «Тюдор» – це майстерний
психологічний трилер. Захоплює своєю моторошною оповіддю та складними героями. Історія, де таємниці дитинства та темні таємниці переплітаються, створюючи неймовірно незабутні враження.
Конотопську відьму читала ще у школі. Треба було б оновити в памʼяті) Нещодавно дочитала Ловець тіні Донато Каррізі. Там і містика, і жахи, і детектив! Кінцівка досить оптимістична, як і має бути! Все добре, що добре закінчується;)
З останнього, що читала – Книга кладовища Ніла Геймана. Не зважаючи, що це історія для підліткової аудиторії книга цікава і сентиментальна, місцями навіть було трішки страшно)) Читали разом з дітьми і потім ще довго ділилися враженнями! Конотопську відьму читала ще у школі. Треба було б перечитати;)
Моя донька дуже з дитинства полюбляє цей жанр, все що з ним повʼязано і фільми і книги. Нещодавно порадила прочитати мені книгу Стівена Кінга Сяйво. Дуже цікавий сюжет перебування письменника Джека у горному отелі, Історія тримає у напрузі продовж читання всієї книги.
Сама перша моя книга жахів Кінга «Кладовище домашніх тварин»
Читала ще у юності, але запамʼяталась на усе життя!
Оповідання захоплювало і водночас лякало, але затягувало 🙂
Оповідання про оживших померлих тварин, власники яких ховали їх на старому містичному індіанському кладовищі….
Жах 😫
Моя улюблена книга це «Виживуть пʼятеро» яку написав Голлі Джексон. На весняні канікули шестеро друзів вирушають на відпочинок у фургоні, який взяли напрокат. І наче все чудово і весело хіба що кілька разів випадково звернули не туди Та коли друзі розуміють, що застрягли десь у глушині без сигналу GPS і мобільного зв’язку, уже не так весело А коли хтось прострілює їм усі шини та бензобак, стає зрозуміло — це геть не випадковість. Десь назовні в темряві за ними спостерігає убивця. А в когось у цьому фургоні є секрет, що вартує життя.
Найкращим і першим родоначальником жанру горору та детективного жанру в світовій літературі був Єдгар Аллан По. Його новели “Золотий жук”, “Паління в Мальстрем” містичні й фантастичні. Темні вулиці, сповнені безумців, тьмяно освітлені кімнати, катакомби – постійні атрибути його оповідань. Кожна розповідь наповнена зловісними деталями, які викликають підсвідоме відчуття тривоги в читачів й створюють містичну атмосферу.
Стівен Кінг «Сяйво» . Так сталося, що коли я його читала, ми залишилися з сином у двох на цілий пансіонат. Був кінець сезону і люди розʼїхалися. Було дуже моторошно. Взагалі раніше захоплювалася творами Ст. Кінга.
Зараз мені дуже подобається творчість Сари Пірс «Санаторій» і «Ретріт».
Мені дуже подобається жанр”фентезіі”.
Перша книга Стівена Кінга яка привила любов до цього жанру була”Спопеляюча поглядом”, а найкращий фільм за мотивами книги Кінга-“Зелена миля”.
Буду дуже вдячна якщо попаду в число переможців.
Усім дівчаткам підліткового віку, книга «Завірюха» Анастасії Нікуліної, є обовʼязковою для читання. Оскільки, читаючи вони поринуть у вир пристрасного кохання, зрозуміють, що потрібно краще придивлятися до кавалерів. Сучасні хлопці значною мірою відрізняються від головного героя, який заради дівчини порушив тисячолітні закони, та вчинив наперекір самим богам, йдучи за покликом кохання. Серця підлітків оповиті ілюзорним мороком, який потрібно витісняти, саме пропонуючи їм читати такі захоплюючі книги 📚
Напевно, найулюбленіша – це “Дракула” Брема Стокера. Хоч вона і не найстрашніша, але ця вампірська тематика, огорнена ще майже вікторіанською атмосферою з таким, наче спокійним, плином подій, дуже заходить. Ти неначе читаєш роман, а отримуєш непогану порцію жахів. І проникаєшся співчуттям і вболіванням за героїв.
Містика – мій улюблений жанр. Моє знайомство з цим жанром почалось з оповідання Роберта Стівенсона “Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом”
Книга “Таємне озеро”
Регулярне загадкове зникнення сусідського пса Гаррі викликає певну зацікавленість. Хіба за таких обставин у брата і сестри був шанс не поринути у пригоди? От вони і поринули у величезну загадкову нору, а опинилися у зовсім іншому світі, на березі мальовничого озера.
Конечно самый любимый это Кинг. Из последних его произведений прочитала “позже”. Интересный сюжет, люблю где больше триллера, чем чудовищ, в этом рассказе как раз все в балансе😁
Доброго дня! Я, Ірина, бібліотекар Берестовецької публічно-шкільної бібліотеки. Дуже хотіла б отримати в подарунок книги для читачів бібліотеки📚 Любителів жанру “фентезі”, “містики” є дуже багато👻 Віримо, що в числі переможців буде і наша книгозбірня🫶
Останньою читала книгу “Чорне весілля” Сергія Пономаренка,це дуже атмосферний містичний детектив,наповненням сюжету якого є неповторна атмосфера українських обрядів та вірувань.
Ще прочитала декілька книг Тесс Ґеррітсен, всі вони на висоті! І розпочала знайомство з тетралогією Саймона Бекетта,теж дуже цікаво автор описує події
Я люблю цей жанр, але і правда щось одне вибрати складно …. та, якщо добре подумати, то це Кинг “Оно” .
Чому? Не знаю ,в дитинстві для мене це було саме страшне , чим мене лякали ,тоді як раз вийшла єкранізація . Книгу прочитала , а от фільм досих пір так і не подивилася …
Оскар Уайльд “Портрет Доріана Грея”- як на мене, класичний приклад містики. Книга захоплива, незвичний сюжет та дуже гарний стиль написання. Рекомендую!
Ще в дитинстві я прочитала оповідання Стівена Кінга «Що наснилось Гарві» – і воно стало початком шляху в світ жахіть. Але дуже швидко я збагнула, що містика не так лякає, як вабить. Лякають ж натомість люди, які в надзвичайних обставинах стають більш жорстокими, ніж сили потойбіччя («Мізері» досі лякає однією згадкою).
Але зараз, в темні часи, містика навпаки має цілющий ефект, через неї ми займаємось ескапізмом. Але через перенасичення жахами раніше мене на вражали сучасні книги на кшталт «Прихованих малюнків» Рекулака. Вже думала, що цей жанр більше не для мене – аж ось нещодавно я перечитала Гоголя, навіть не очікуючи побачити там щось страшне. Але повість «Страшна помста» буквально не дала мені спати. Такий тонкий психологізм, такий саспенс, така глибина людського падіння… мабуть, через те, що в цій повісті, як і в циклі загалом, дуже потужно відбито український менталітет, вона викликає сироти по шкірі краще за Кінга.
Стівен Кінг-майстер у жанрі горору, він як ніхто інший може зацікавити кожного читача й перенести його у світ містики й жахів! Моя улюблена книга Кінга, це “Інститут”. Ця історія про Люка, якого викрадають і він прокидається в місці яке називають “Інститут”, у кімнаті, яка нагадує його власну, тільки без вікон. Взагалі історія дуже цікава і водночас дуже моторошна. Раджу всім почитати і поринути у світ фантастики та жахів разом з Люком!
Містика – мій улюблений жанр. Моє знайомство з цим жанром почалось з оповідання Роберта Стівенсона “Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом”
Для мене, безперечно, королем горору є Стівен Кінг. І мені важко з його трилерів виокремити якийсь один. А от із містики мені дуже сподобалась “Зелена миля”, причому спочатку я подивилась фільм, а вже потім прочитала книгу. І потрібно зауважити, що фільм не гірше, ніж книга, як це зазвичай буває. “Зелена миля” змушує замислитися, що все навколо може виглядати інакше, ніж є насправді, і цілком добропорядна людина може бути насправді монстром, а той, кого таким визнав суд і суспільна думка, не просто невинний, а ледь не святий.
Едгар Аллан По “Зачарований замок”. Це збірник його творів віршів та прози про життя та смерть і те, що може бути між ними. Хоч історії короткі, але занурюють у свій світ з перших рядків і діють зрозуміти, що за кожною душею криється якась містична історія.
Хочу подіоитися не великою думкою про серію киниг “Еґґі Мортон. КОРОЛЕВА ТАЄМНИЦЬ”. У них розповідається про місиичні історії, де сама Еггі зі своїм другом Ектором розслідують вбивства, крадіжки…
Загалом дуже цікава серія кних, якщо не помиляюсь, то є 4 книги з цієї серії.
Раджу всім!
Обожнюю книгу Е. Раткевич ” Дерев’яний меч”. Син селянина гідно протистоїть найсильнішому із Чорних чаклунів, здобуде майстерність мага та воїна . Дуже цікаво написано, захоплюючі пригоди.
Дуже подобається книга та фільм – «Воно» від відомого короля жахів Стівена Кінга.
Для мене це один із найкращих романів Кінга, в якому показано на скільки важливо обʼєднуватись для боротьби зі злом, яким би воно не було. Дуже цікаво буде прочитати ваші книги та поринути у вирій нового.
Ромен Сарду,, Нікому не втікти,, ..книга про письменника, який писав книги жахів а всі сцени, які описані в його книжках він перед тим як написати робив в житті. Сцена де собаки розвивають живу людину.. Просто треш. А той псих спостерігав і записував все що бачив, щоб перенести в свою книгу… Страшна книга
Цикл Тесс Ґеррітсен про Джейн Ріццолі та Мору Айлз захоплює мене інтригуючими сюжетами, захопливими, сильними жінками та іншими яскравими персонажами 🥰😻
Вважаю, що ця серія буде цікава для тих, хто любить кримінальні романи з детальними описами розслідувань, сильними головними героїнями та психологічною складовою.
Ох, жахаючі жахи..)) Я не великий фанат цього жанру, більше по триллерам. Але одразу в голову приходить лише одне ім’я- пан Стівен Кінг. І хоч з його творчістю я вже трішки знайома, проте ті книги, що я читала, важко назвати жахами. Та своєї черги чекає страшна цеглинка – “Воно” 🤡
З початку війни майже перестала читати,нажаль лише 2 книги,але завдяки цієї статті вже хочеться читати,тим паче містика це моє….Булгаков,Гоголь,Кінг це була моя перша любов) шукаю нові твори,нове натхнення
Для мене найулюбленішими містичними циклами є “Вампірські хроніки” та “Мейферські відьми” авторства Енн Райс. Кожна книга наповнена неперевершеною деталізацією, натхненною історією та магнетичною харизмою героїв так, що ти просто поринаєш у цей всесвіт з головою.
Доброго дня
Стаття дуже сподобалась
Останнім часом читала книжку “ти”Керолайн Кепнес там розповідається про хлопця сталкера який слідкує за дівчиною.одержиммй нею..та в кінці її вбиває бо вона все ж до кінця не була йому віддана..
Моя найулюбленіша книга
“Кладовище домашніх тварин” Стівена Кінга майстерно досліджує теми горя, втрати та непередбачуваних наслідків втручання в природний порядок речей. Кінг задає питання про те, наскільки далеко людина готова зайти, щоб повернути своїх близьких, і якою ціною доведеться за це заплатити.Рекомендую всім до читання
Я ще не читала жахи, тому можливо це буде мій перший досвід . Але обожнюю читати українські романи з гарною мовою для удосконалення розмовного навику та словникового запасу.
Хоч жахи це й окремий жанр. але для мене жахастиками стають здебільшого книги, після яких мурахи по шкірі не просто бігають, а стають гонщиками “Формули-1”.
Але книги Фріди Мак0Фадден завжди у серденьку. Її серія про “Служницю” змусила знову повернутися до цієї авторки, тому вже придбала новинку “Ніколи не бреши”. Гостросюжетно, цікаво і неможливо відірватись.
Моя улюблена книга в жанрі жахів це “Кораліна”, хоча вона завдяки мультфільму сприймається трішки дитячою, але під Геловін почитати підходить ідеально)
Моя улюблена хорор книга – «Воно» від відомого короля жахів Стівена Кінга. Різні критики по-різному оцінюють даний роман, хтось вважає його переповненим жахами, хтось затягнутим.
Але для мене це один із найкращих романів Кінга, в якому показано на скільки важливо обʼєднуватись для боротьби зі злом, яким би воно не було
Книги Анджея Сапковського, зокрема “Відьмак”, дуже цікаві, особисто мені. Вони поєднують елементи фентезі з глибокими темами моралі, політики та людських відносин. Сапковський вміло створює складні персонажі і багатий світ, який привертає увагу і змушує замислитися над важливими питаннями. Крім того, його стиль написання і іронічний підхід додають особливого шарму. Рекомендую для ознайомлення.
Не завжди вистачає часу читати. Більше полюбляю романи такі як Джені Ейр Після перегляду серіалу читала ‘Дневник Вампира’. Вона про дівчину яка закохалася в вампіра. І про її життя. Потім несподівано вана закохується в брата цього вампіра. І це виявляється її велике кохання.
Книга ‘Завірюха’ зацікавила мене. Хотілося б почитати.
Не знаю чому, але читання друкованої книги приносить більше задоволення чим електронну.
«Дім дивних дітей» автор Ренсом Ріґґз. Книга створює, не повторне враження, завдяки ілюстраціям, справжні старовинні фото, які автор довгий час збирав на «Блошиних ринках».
Улюблена книга “Книга із людської шкіри” автор Мішель Ловрік .Можливо не сама страшна але дуже моторошна ,дуже класний сюжет на реальних подіях моментально затягує с перших сторінок.Раджу для прочитання всіх хто полюбляє незвичні сюжети с незвичним заключенням.
Дуже класна книга. Я була втягнута в сюжет буквально з перших сторінок! Приголомшлива атмосфера, декорації. Тільки уявіть собі – затишний старомодний готель, вогонь, що горить в каміні, м’які крісла, що запрошують гостей зібратися в вестибюлі, велика, в старовинному стилі і добре укомплектована бібліотека … все це виглядало так ідеально! До тих пір, звичайно, поки не зникне світло, а дороги не стануть непрохідними, замикаючи людей всередині готелю разом з вбивцею. У цій книзі ви будете вказувати пальцем на всіх персонажів, і навіть не будете знати, кому вірити, адже у кожного із них свої секрети у шафі. І навіть не намагайтеся відгадати хто ж убивця, адже авторка розкриває всі карти лише наприкінці книги.
Мені років з 15-ти “зашов” Стівен Кінг (дуже радію, що він підтримує українців). Улюбленою досі залишається перша книга жахів, яку я прочитала “Сяйво”. З тих пір нічого більше так не “торкало”. Але, жанр фантастика, хорор — мої улюблені.
Обожнюю книгу Конотопська відьма.
Вражає, як далеко може зайти жінка, яка мстить.
Багато хто каже, що жінки слабкі, та насправді, ми всі трохи відьми, і краще нас не гнівати.
Взагалі не люблю жахастиків, тому мої найстрашніші книги це зазвичай Кідрук. Але саме тут я хочу назвати книгу “Я бачу вас цікавить пітьма” Ілларіона Павлюка. Цю книгу я дарую друзям, її я буду перечитувати не один раз, також щиро рекомендую інтерв’ю Емми Антонюк з Павлюком та розбір цієї книги в читацькому клубі “Вовчиці” – там буде стільки великодок!
А взагалі класна колаба єви з віватом та мермейд – обожнюю всіх! І нехай рандом обере тих, хто справді любить читати 🤩
Наша Фрост Страшного Геловіну, Лінда!!Діти готувалися до Геловіну”Будинок тіней”хотіли уникнути,але допитливість дітей привела до будинку Там знайшли дивне дзеркало з фігурами.І все почалося
Обожнюю Саймона Беккета, всі чотири частини прямо в серденько🥰 неочікувані розвʼязки. А ще дуже люблю Кінга «Воно» ця книга не похожа на інші, це шедевр у всіх сенсах)
Тесс Ґеррітсен “Сад кісток”. Не знаю, чи можна віднести книгу до хорорра, але це моторошний детектив.
Нещодавно познайомилась з цією авторкою.
Дуже гарно написаний, прописані усі тонкощі медичними термінами, від яких я далека. Читаючи про становлення медицини в 19 столітті, про розтини і відкопування трупів (ух, жахіття), розумієшь, як не легко це давалось виживання позаминулого століття.
Згадала з останнього психологічний трилер “Я бачу вас цікавить п’ятьма”, достойний роман українського автора Ілаоіона Павлюка. Сюжет захоплює
Жахи на жаль не люблю, але якщо сюди можна частково віднести Гру Престолів, то ця книга чомусь захоплює) найбільше подобається мабуть красивий опис їжі в книзі, як би дивно це не звучало)
Взагалі не дуже полюбляю жахи ,в шкільні роки деякі читала , але хочу спробувати учать у конкурсі
Стівен Кінг “Воно”. Лабіринти пам’яті та наші страхи.
Цікавим є містичний роман “Чорне весілля” С. Пономаренка, який захоплює атмосферою таємничості та незвичайною історією, що занурює читача у світ містики, інтриг і глибоких емоцій. Книга виділяється завдяки поєднанню психологічного трилера з елементами готики, що створює незабутній сюжет із загадковими персонажами та подіями, які тримають у напрузі до самого кінця.
Раніше не доводилося читати жахи, але відвідавши цьогорічний книжкови фестиваль знайшла для себе цікаву книгу “Бабай. Нічний сеанс”
Обожнюю роман “Дракула” від Брема Стокера, – це щось неймовірне! 10 років тому я читала перший раз і просто не могла відірватися. Ця атмосфера, коли тебе повільно затягує в готичну похмурість Трансільванії, цей холодок по шкірі, коли граф Дракула з’являється на сторінках… Автор майстерно передає кожну деталь, наче я там, разом із героями. Оповідання в ньому складається з листів та записів у щоденниках героїв, а також із газетних вирізок. Вони такі живі, такі реальні, я переживала за кожного з них. Книжка справді страшна, але й захоплива. Це не просто історія про вампірів, це пригода про справжню хоробрість і дружбу.
Сутінки і Сяйво- те, що потрібно!!
Дуже подобаються книги Стівена Кінга, його не можна порівняти не з одним іншим автором він пише унікальні речі, неординарні, кожна його історія дивує і жахає водночас.
Танці з кістками – книга із темою філософію, надихає пороздумувати.
Конотопську відьму читала ))
«Танці з кістками» – книга українського автора-лікаря та блогера. Книга про філософію життя та смерті, цікава саркастичним поглядом.
“Вій” Гоголя цікаво читати,а яка екранізація)
Хто ще не читав чи не дивився,рекомендую👿
До речі,можна і образи звідти взяти на Хеллоуїн 🧛
Як що не рахувати Кінна то є багато книгякі перечитав по декілька разів .
Поклик Ктулху», Говард Філіпс Лавкрафт
«Оповідь Артура Гордона Піма», Едгар Аллан По
«Король у жовтому», Роберт Чемберс
«Психо», Роберт Блох
«Дракула», Брем Стокер
Та ін
Мене зацікавила книга “Конотопська відьма” тоді,як відважна українська жінка з Конотопу навела “порчу” на російського солдата та запевнила його, що завтра у нього “член стояти не буде”.Цю повість “Конотопська відьма” Григорія Квітки-Основ’яненко будуть пам’ятати і шанувати. вічно.
“Крейдяна Людина” С. Дж. «Тюдор» – це майстерний
психологічний трилер. Захоплює своєю моторошною оповіддю та складними героями. Історія, де таємниці дитинства та темні таємниці переплітаються, створюючи неймовірно незабутні враження.
Мені подобається книга Брема Стокера “Дракула”, подобаються також книги Стівена Кінга, особливо “Сяйво”.
Конотопську відьму читала ще у школі. Треба було б оновити в памʼяті) Нещодавно дочитала Ловець тіні Донато Каррізі. Там і містика, і жахи, і детектив! Кінцівка досить оптимістична, як і має бути! Все добре, що добре закінчується;)
З останнього, що читала – Книга кладовища Ніла Геймана. Не зважаючи, що це історія для підліткової аудиторії книга цікава і сентиментальна, місцями навіть було трішки страшно)) Читали разом з дітьми і потім ще довго ділилися враженнями! Конотопську відьму читала ще у школі. Треба було б перечитати;)
Якщо чесно хоррор книги не дуже читаю, але з містичних – останні книги з серії про Гарі Потера, або ж твори Едгара Алана По.
Доброго не люблю жахи подарую дочці вона любить.
Ще не читала художню літературу українською, тільки ділову. Тому буду рада ознайомитись з якісними українськими творами
Обожнюю Стівена Кінга
Моя донька дуже з дитинства полюбляє цей жанр, все що з ним повʼязано і фільми і книги. Нещодавно порадила прочитати мені книгу Стівена Кінга Сяйво. Дуже цікавий сюжет перебування письменника Джека у горному отелі, Історія тримає у напрузі продовж читання всієї книги.
Давно читала художню літературу. Буду рада знову відкрити для себе щось нове.
Усі книги Стівена Кінга та сучасні автори
Сама перша моя книга жахів Кінга «Кладовище домашніх тварин»
Читала ще у юності, але запамʼяталась на усе життя!
Оповідання захоплювало і водночас лякало, але затягувало 🙂
Оповідання про оживших померлих тварин, власники яких ховали їх на старому містичному індіанському кладовищі….
Жах 😫
Стівен Кінг книги усі подобаються
Книги Мтівена Кінна усі подобаються
Привід в опері Гастона Леру, тому що там дуже захоплюючі містичні та любовний сюжет…
Моя улюблена книга це «Виживуть пʼятеро» яку написав Голлі Джексон. На весняні канікули шестеро друзів вирушають на відпочинок у фургоні, який взяли напрокат. І наче все чудово і весело хіба що кілька разів випадково звернули не туди Та коли друзі розуміють, що застрягли десь у глушині без сигналу GPS і мобільного зв’язку, уже не так весело А коли хтось прострілює їм усі шини та бензобак, стає зрозуміло — це геть не випадковість. Десь назовні в темряві за ними спостерігає убивця. А в когось у цьому фургоні є секрет, що вартує життя.
Подобаються книги про Гаррі Поттера.
Все про Гаррі Поттера, бо цікаво
Найкращим і першим родоначальником жанру горору та детективного жанру в світовій літературі був Єдгар Аллан По. Його новели “Золотий жук”, “Паління в Мальстрем” містичні й фантастичні. Темні вулиці, сповнені безумців, тьмяно освітлені кімнати, катакомби – постійні атрибути його оповідань. Кожна розповідь наповнена зловісними деталями, які викликають підсвідоме відчуття тривоги в читачів й створюють містичну атмосферу.
Стівен Кінг «Сяйво» . Так сталося, що коли я його читала, ми залишилися з сином у двох на цілий пансіонат. Був кінець сезону і люди розʼїхалися. Було дуже моторошно. Взагалі раніше захоплювалася творами Ст. Кінга.
Зараз мені дуже подобається творчість Сари Пірс «Санаторій» і «Ретріт».
Обожнюю Стівена Кінга 💪🖤
Мотанка. Книга про нашу боротьбу. У різних, вимірах, світах але все ще про нашу боротьбу
Мені дуже подобається жанр”фентезіі”.
Перша книга Стівена Кінга яка привила любов до цього жанру була”Спопеляюча поглядом”, а найкращий фільм за мотивами книги Кінга-“Зелена миля”.
Буду дуже вдячна якщо попаду в число переможців.
Усім дівчаткам підліткового віку, книга «Завірюха» Анастасії Нікуліної, є обовʼязковою для читання. Оскільки, читаючи вони поринуть у вир пристрасного кохання, зрозуміють, що потрібно краще придивлятися до кавалерів. Сучасні хлопці значною мірою відрізняються від головного героя, який заради дівчини порушив тисячолітні закони, та вчинив наперекір самим богам, йдучи за покликом кохання. Серця підлітків оповиті ілюзорним мороком, який потрібно витісняти, саме пропонуючи їм читати такі захоплюючі книги 📚
Рей Бредбері “Дерево Гелловіну”, класична атмосферна історія з містичним сюжетом та добрим гумором, чудово створює святковий настрій.
Дякую супер
Поворот ключа ) книга яка тримає до останньої сторінки .
“Королева проклятих” Енн Раєнс, з циклу про вампіра Лістата. Тут є все, любов, зрада, трагедія, кінець вічності.
Мені подобається Герберт Уельс “Остров доктора Моро”.Все,про що там написано,здійснилось в наш час.
Мені подобається Стівенн Кінг,кожна його книжка читається з напругою.А з класики-“Майстер і Маргарита”
Напевно, найулюбленіша – це “Дракула” Брема Стокера. Хоч вона і не найстрашніша, але ця вампірська тематика, огорнена ще майже вікторіанською атмосферою з таким, наче спокійним, плином подій, дуже заходить. Ти неначе читаєш роман, а отримуєш непогану порцію жахів. І проникаєшся співчуттям і вболіванням за героїв.
“Я бачу вас цікавить пітьма” Павлюк – неординарно для української літератури. Люблю книжки Дари Корній про українську міфологію.
“Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом”
Містика – мій улюблений жанр. Моє знайомство з цим жанром почалось з оповідання Роберта Стівенсона “Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом”
Книга “Таємне озеро”
Регулярне загадкове зникнення сусідського пса Гаррі викликає певну зацікавленість. Хіба за таких обставин у брата і сестри був шанс не поринути у пригоди? От вони і поринули у величезну загадкову нору, а опинилися у зовсім іншому світі, на березі мальовничого озера.
Конечно самый любимый это Кинг. Из последних его произведений прочитала “позже”. Интересный сюжет, люблю где больше триллера, чем чудовищ, в этом рассказе как раз все в балансе😁
Доброго дня! Я, Ірина, бібліотекар Берестовецької публічно-шкільної бібліотеки. Дуже хотіла б отримати в подарунок книги для читачів бібліотеки📚 Любителів жанру “фентезі”, “містики” є дуже багато👻 Віримо, що в числі переможців буде і наша книгозбірня🫶
Доброго дня приймаю участь🤗 обов’язково хочу прочітати хоч одну з цих книжок, щоб мати уявність, що автор хотів передати нам в ціх написаних творах😊
Эмма Нейт “Повелители Ночи,ця книга про вампірів
Моя книга Зірки і кістки
Останньою читала книгу “Чорне весілля” Сергія Пономаренка,це дуже атмосферний містичний детектив,наповненням сюжету якого є неповторна атмосфера українських обрядів та вірувань.
Ще прочитала декілька книг Тесс Ґеррітсен, всі вони на висоті! І розпочала знайомство з тетралогією Саймона Бекетта,теж дуже цікаво автор описує події
Не читала такий жанр. Не проти спробувати почитати.
Я люблю цей жанр, але і правда щось одне вибрати складно …. та, якщо добре подумати, то це Кинг “Оно” .
Чому? Не знаю ,в дитинстві для мене це було саме страшне , чим мене лякали ,тоді як раз вийшла єкранізація . Книгу прочитала , а от фільм досих пір так і не подивилася …
Оскар Уайльд “Портрет Доріана Грея”- як на мене, класичний приклад містики. Книга захоплива, незвичний сюжет та дуже гарний стиль написання. Рекомендую!
Більше дивлюся фільми, аніж читати книги. Для мене цікаве у жанрі містики про Гаррі Поттера.
Ще в дитинстві я прочитала оповідання Стівена Кінга «Що наснилось Гарві» – і воно стало початком шляху в світ жахіть. Але дуже швидко я збагнула, що містика не так лякає, як вабить. Лякають ж натомість люди, які в надзвичайних обставинах стають більш жорстокими, ніж сили потойбіччя («Мізері» досі лякає однією згадкою).
Але зараз, в темні часи, містика навпаки має цілющий ефект, через неї ми займаємось ескапізмом. Але через перенасичення жахами раніше мене на вражали сучасні книги на кшталт «Прихованих малюнків» Рекулака. Вже думала, що цей жанр більше не для мене – аж ось нещодавно я перечитала Гоголя, навіть не очікуючи побачити там щось страшне. Але повість «Страшна помста» буквально не дала мені спати. Такий тонкий психологізм, такий саспенс, така глибина людського падіння… мабуть, через те, що в цій повісті, як і в циклі загалом, дуже потужно відбито український менталітет, вона викликає сироти по шкірі краще за Кінга.
Стівен Кінг-майстер у жанрі горору, він як ніхто інший може зацікавити кожного читача й перенести його у світ містики й жахів! Моя улюблена книга Кінга, це “Інститут”. Ця історія про Люка, якого викрадають і він прокидається в місці яке називають “Інститут”, у кімнаті, яка нагадує його власну, тільки без вікон. Взагалі історія дуже цікава і водночас дуже моторошна. Раджу всім почитати і поринути у світ фантастики та жахів разом з Люком!
Містика – мій улюблений жанр. Моє знайомство з цим жанром почалось з оповідання Роберта Стівенсона “Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом”
Серед жахів обожнюю книгу “Дракула” Брема Стокера, з дитинства обожнювала читати її восени та вірила в вампірів через неї
Книжки С.Кинга – эталон хорора, кто цiкавиться, той розумие
Братья Стругацкие”Отель у погибшего альпиниста”,интересное и захватывающее фентези,несколько сюжетных линий,невозможно оторваться
Для мене, безперечно, королем горору є Стівен Кінг. І мені важко з його трилерів виокремити якийсь один. А от із містики мені дуже сподобалась “Зелена миля”, причому спочатку я подивилась фільм, а вже потім прочитала книгу. І потрібно зауважити, що фільм не гірше, ніж книга, як це зазвичай буває. “Зелена миля” змушує замислитися, що все навколо може виглядати інакше, ніж є насправді, і цілком добропорядна людина може бути насправді монстром, а той, кого таким визнав суд і суспільна думка, не просто невинний, а ледь не святий.
Едгар Аллан По “Зачарований замок”. Це збірник його творів віршів та прози про життя та смерть і те, що може бути між ними. Хоч історії короткі, але занурюють у свій світ з перших рядків і діють зрозуміти, що за кожною душею криється якась містична історія.
Нажаль не дуже люблю цей жанр,але непроти спробувати почитати😜
Колись читала фентезі, навіть не пригадаю. Зараз не читаю, але щось би почитала. Тому буду рада, якщо виграю.
Вітаю! Жанр жахів не дуже подобається… Схильна читати романтичні історії, або фантастику.
Хочу подіоитися не великою думкою про серію киниг “Еґґі Мортон. КОРОЛЕВА ТАЄМНИЦЬ”. У них розповідається про місиичні історії, де сама Еггі зі своїм другом Ектором розслідують вбивства, крадіжки…
Загалом дуже цікава серія кних, якщо не помиляюсь, то є 4 книги з цієї серії.
Раджу всім!
Тесс Ґеррітсен запала в саме серденько😍. Ще хочеться спробувати якось творчість Стівена Кінга
Люблю читати любі книжки, не можу виділити якусь одну. Кожна книжка цікава по-свому
Обожнюю книгу Е. Раткевич ” Дерев’яний меч”. Син селянина гідно протистоїть найсильнішому із Чорних чаклунів, здобуде майстерність мага та воїна . Дуже цікаво написано, захоплюючі пригоди.
Читала книжки Стівена Кінга. І я навіть не розумію, як можна вибрати якусь одну. Бо вони всі класні.
Обожнюю “Притулок” цікава книга в жанрі хорор
Класний розіграш , приємні подарунки
Мені дуже сподобалась книжка Розум убийці;Майк Омер у ній були у жахливі події та дуже смішні жарти ця книжка просто вогонь
Для мене це однозначно Стівен Кінг “Воно”. Книга захоплює з перших сторінок та тримає у напрузі до самого кінця.
Дуже подобається книга та фільм – «Воно» від відомого короля жахів Стівена Кінга.
Для мене це один із найкращих романів Кінга, в якому показано на скільки важливо обʼєднуватись для боротьби зі злом, яким би воно не було. Дуже цікаво буде прочитати ваші книги та поринути у вирій нового.
Стіве Кінг башта
Ромен Сарду,, Нікому не втікти,, ..книга про письменника, який писав книги жахів а всі сцени, які описані в його книжках він перед тим як написати робив в житті. Сцена де собаки розвивають живу людину.. Просто треш. А той псих спостерігав і записував все що бачив, щоб перенести в свою книгу… Страшна книга
Воу, воу, воу. Зупиніться, неможливо обрати одну книгу серед усіх жахачок) Їх багатенько 😏
Стивен Кинг “Сияние” и “Оно” просто 🔥🔥🔥
Книжки Стівена Кінга… завжди захоплювало як він майстерно проводить читача від звичного будення та світу найреалістичніших жахів….
Стівен Кінг, просто захоплю
Ілларіон Павлюк книга “Я бачу,вас цікавить пітьма” в саме серденько. Кожна книга це витвір мистецтва
Не люблю читан такі книги
Стівен Кінг «Сяйво»
“Сяйво” Стівен Кінг, просто🔥🔥🔥🔥
Стівен Кінг “Воно”. Дуже цікаво.Про владу пам’яті та вплив травм дитинства
Цикл Тесс Ґеррітсен про Джейн Ріццолі та Мору Айлз захоплює мене інтригуючими сюжетами, захопливими, сильними жінками та іншими яскравими персонажами 🥰😻
Вважаю, що ця серія буде цікава для тих, хто любить кримінальні романи з детальними описами розслідувань, сильними головними героїнями та психологічною складовою.
Стівена Кінга
“Сяйво” Стівена Кінга просто вражає! Атмосфера жаху настільки насичена, що я весь час відчував напругу.
Ох, жахаючі жахи..)) Я не великий фанат цього жанру, більше по триллерам. Але одразу в голову приходить лише одне ім’я- пан Стівен Кінг. І хоч з його творчістю я вже трішки знайома, проте ті книги, що я читала, важко назвати жахами. Та своєї черги чекає страшна цеглинка – “Воно” 🤡
“Відьмак” – А. Сопковського
В книгах цього циклу є все і містика, і жахи, і фентезі.
З початку війни майже перестала читати,нажаль лише 2 книги,але завдяки цієї статті вже хочеться читати,тим паче містика це моє….Булгаков,Гоголь,Кінг це була моя перша любов) шукаю нові твори,нове натхнення
Для мене найулюбленішими містичними циклами є “Вампірські хроніки” та “Мейферські відьми” авторства Енн Райс. Кожна книга наповнена неперевершеною деталізацією, натхненною історією та магнетичною харизмою героїв так, що ти просто поринаєш у цей всесвіт з головою.
Люблю сагу “Сутінки”. Дуже проникливі і глибокі книги.
Обожнюю Стівена Кінга, всі його хоррори ідеальні😍 і косметику люблю-2 речі на які йде весь мій бюджет😅
Доброго дня
Стаття дуже сподобалась
Останнім часом читала книжку “ти”Керолайн Кепнес там розповідається про хлопця сталкера який слідкує за дівчиною.одержиммй нею..та в кінці її вбиває бо вона все ж до кінця не була йому віддана..
Моя найулюбленіша книга
“Кладовище домашніх тварин” Стівена Кінга майстерно досліджує теми горя, втрати та непередбачуваних наслідків втручання в природний порядок речей. Кінг задає питання про те, наскільки далеко людина готова зайти, щоб повернути своїх близьких, і якою ціною доведеться за це заплатити.Рекомендую всім до читання
Взагалі дуже цікаво читати про українське минуле,як жили наші предки, це неймовірно захоплююче
З жахів читала тільки Кінна,але то було в дитинстві,вже давно не читала нічого в такому жанрі,хотілось би це виправити)
З останього то це Тесс Ґеррітсен «Сад кісток». Гарна історія, сподобалось поєднання минулого і сьогодення. Рекомендую до прочитання.
Я ще не читала жахи, тому можливо це буде мій перший досвід . Але обожнюю читати українські романи з гарною мовою для удосконалення розмовного навику та словникового запасу.
Хоч жахи це й окремий жанр. але для мене жахастиками стають здебільшого книги, після яких мурахи по шкірі не просто бігають, а стають гонщиками “Формули-1”.
Але книги Фріди Мак0Фадден завжди у серденьку. Її серія про “Служницю” змусила знову повернутися до цієї авторки, тому вже придбала новинку “Ніколи не бреши”. Гостросюжетно, цікаво і неможливо відірватись.
Змієві вали,українська фантастика минулого століття, дуже цікаво і захоплююче
“Я бачу вас цікавить пітьма” чудова книга ,думаю багатьом сподобається
Тес Гаріїтсен чудова авторка своїх книг, Кінг вміє писати жахи високого рівня, Едгар По він незвично пише,але його подача унікальна.
В різному віці різні жахи )) можливо це і не жах , але пам’ятаю як моторошно було читати Гаррі Поттера .
Моя улюблена книга в жанрі жахів це “Кораліна”, хоча вона завдяки мультфільму сприймається трішки дитячою, але під Геловін почитати підходить ідеально)
Не читала такий жанр, але з радістю почитаю !!
Стівенг Кінг улюблений фантаст жахів)). Захоплюючий світ,який переносить нашу уяву в емоційну пастку страху і невизначеності))).
Улюблені книги М.Гоголя 🥶😖😱Ну дуже вже в стилі жахів з українською перчинкою.Подобається українська історична тематика👌👍
Моя улюблена хорор книга – «Воно» від відомого короля жахів Стівена Кінга. Різні критики по-різному оцінюють даний роман, хтось вважає його переповненим жахами, хтось затягнутим.
Але для мене це один із найкращих романів Кінга, в якому показано на скільки важливо обʼєднуватись для боротьби зі злом, яким би воно не було
Книги Анджея Сапковського, зокрема “Відьмак”, дуже цікаві, особисто мені. Вони поєднують елементи фентезі з глибокими темами моралі, політики та людських відносин. Сапковський вміло створює складні персонажі і багатий світ, який привертає увагу і змушує замислитися над важливими питаннями. Крім того, його стиль написання і іронічний підхід додають особливого шарму. Рекомендую для ознайомлення.
І серіал мені дуже сподобався,неймовірні краєвиди і актори
Не завжди вистачає часу читати. Більше полюбляю романи такі як Джені Ейр Після перегляду серіалу читала ‘Дневник Вампира’. Вона про дівчину яка закохалася в вампіра. І про її життя. Потім несподівано вана закохується в брата цього вампіра. І це виявляється її велике кохання.
Книга ‘Завірюха’ зацікавила мене. Хотілося б почитати.
Не знаю чому, але читання друкованої книги приносить більше задоволення чим електронну.
«Дім дивних дітей» автор Ренсом Ріґґз. Книга створює, не повторне враження, завдяки ілюстраціям, справжні старовинні фото, які автор довгий час збирав на «Блошиних ринках».
Цей жанр не читала, але залюбки ознайомлюся. А з інших жанрів можу порадити – Шантарам, Тінь Гори, Атлант розправив плечі (ці найулюбленіші книги
Авжеж Стівен Кінг! А саме “Керрі”. Пронизлива, захоплююча та страшна.
Улюблена книга “Книга із людської шкіри” автор Мішель Ловрік .Можливо не сама страшна але дуже моторошна ,дуже класний сюжет на реальних подіях моментально затягує с перших сторінок.Раджу для прочитання всіх хто полюбляє незвичні сюжети с незвичним заключенням.
Ще не читала жодну з книг хочу прочитати
Небажаний гість
Дуже класна книга. Я була втягнута в сюжет буквально з перших сторінок! Приголомшлива атмосфера, декорації. Тільки уявіть собі – затишний старомодний готель, вогонь, що горить в каміні, м’які крісла, що запрошують гостей зібратися в вестибюлі, велика, в старовинному стилі і добре укомплектована бібліотека … все це виглядало так ідеально! До тих пір, звичайно, поки не зникне світло, а дороги не стануть непрохідними, замикаючи людей всередині готелю разом з вбивцею. У цій книзі ви будете вказувати пальцем на всіх персонажів, і навіть не будете знати, кому вірити, адже у кожного із них свої секрети у шафі. І навіть не намагайтеся відгадати хто ж убивця, адже авторка розкриває всі карти лише наприкінці книги.
“Імла ‘” Стівена Кінга, вражаюча книга
Книга Стівена Кінга “Воно”. А фільм так і не подивилась)
Ева завжди чимось дивує
Гаррі Поттер.
Саме Лазарус моя найулюбленіша книга, усім друзям її рекомендую, хочу і Завірюху почитати 😍
Подобається книга “Лабиринт Фавна” Гільєрмо Дель Торо Корнелія Функе. Написана в дуже не звичному, цікавому жанрі, та нагадує казку.
моя улюблена книга “Дракула” я її читала багато разів та ніяк не можу зупинитися перечитувати вона для мене особлива
Вааау, цей розіграш щось неймовірне ✨️
Не читала цей жанр, але з радістю почитаю ❤️
Мені років з 15-ти “зашов” Стівен Кінг (дуже радію, що він підтримує українців). Улюбленою досі залишається перша книга жахів, яку я прочитала “Сяйво”. З тих пір нічого більше так не “торкало”. Але, жанр фантастика, хорор — мої улюблені.
Обожнюю книгу Конотопська відьма.
Вражає, як далеко може зайти жінка, яка мстить.
Багато хто каже, що жінки слабкі, та насправді, ми всі трохи відьми, і краще нас не гнівати.
“Воно” Стівена Кінга. Завжди цікаво читати про зле створіння, яке прокидається кожні 27 років, щоб пожирати дітей у маленькому містечку. 😅
Супер
Чудовий розіграш буде . Нехай щастить кожній.
Улюблена книга Рем Стокер Дракула . Містична ,готична , буде цікава.
[email protected]
“Ніч у самотньому жовтні” Желязни – і читати окрему главу у відповідний день, наче і читач бере участь у тому ритуалі
Дуже люблю книгу дім дивних дітей
Подобається Стівен Кінг -імла , кінцівка вражає
Обожнюю читати книги про Гаррі Поттера, бо вони цікаві,пригодницькі. І там зустрічається багато магічних моментів.
Взагалі не люблю жахастиків, тому мої найстрашніші книги це зазвичай Кідрук. Але саме тут я хочу назвати книгу “Я бачу вас цікавить пітьма” Ілларіона Павлюка. Цю книгу я дарую друзям, її я буду перечитувати не один раз, також щиро рекомендую інтерв’ю Емми Антонюк з Павлюком та розбір цієї книги в читацькому клубі “Вовчиці” – там буде стільки великодок!
А взагалі класна колаба єви з віватом та мермейд – обожнюю всіх! І нехай рандом обере тих, хто справді любить читати 🤩
Танці з кістками
Дійсно цікава книга
Наша Фрост Страшного Геловіну, Лінда!!Діти готувалися до Геловіну”Будинок тіней”хотіли уникнути,але допитливість дітей привела до будинку Там знайшли дивне дзеркало з фігурами.І все почалося
Подобається Стівен Кінг Сяйво книга жахів
” Колекціонер ” це жахлива книга, але дочитати мені її все ж вдалось. Не спала потім цілу ніч. Як це взагалі можливо! Всесвіт збожеволів….😔
Обожнюю Саймона Беккета, всі чотири частини прямо в серденько🥰 неочікувані розвʼязки. А ще дуже люблю Кінга «Воно» ця книга не похожа на інші, це шедевр у всіх сенсах)
Імла від Стівена Кінга. Після фільму прочитала.
Чудовий розіграш, беру участь
ВАУ
Дуже цікаво та пізнавально!
Клас!!!
Люблю читати Гаррі Поттера. Дуже цікава і пізнавальна книжка. 🤗🤗🤗
Тесс Ґеррітсен “Сад кісток”. Не знаю, чи можна віднести книгу до хорорра, але це моторошний детектив.
Нещодавно познайомилась з цією авторкою.
Дуже гарно написаний, прописані усі тонкощі медичними термінами, від яких я далека. Читаючи про становлення медицини в 19 столітті, про розтини і відкопування трупів (ух, жахіття), розумієшь, як не легко це давалось виживання позаминулого століття.
Тес Герістен “Хірург”. Жанру хорор, детектив. Цікава історія розслідування вбивств жінок, яких переслідував маніяк.
Доброго дня, Вікторіє! Прочитайте уважніше умови розіграшу та залиште коментар до вказаної статті, якщо бажаєте взяти участь ❤️