Косметичка — хранителька нашої таємної зброї точкового ураження. Утім, якщо зазирнути до косметичок більшості жінок, виявляється, що там панує повний хаос. Зізнавайтеся, дівчата, у вас теж бувають такі ситуації, коли ви забуваєте про існування якогось продукту, а потім знаходите його і виявляється, що він вже зіпсувався? Або ще гірше: щоранку ви копирсаєтесь у косметичці в пошуку потрібного засобу, і це займає більше часу, аніж сам макіяж. Якщо це про вас, тоді вам терміново потрібно навести порядок у beauty-арсеналі — для цього слідуйте нашому покроковому плану.
Виділіть пару годин часу на те, щоб навести лад у косметичці. Викладіть в одне місце всю наявну косметику та влаштуйте ревізію своїх запасів. Передивіться кожен засіб та відправте на смітник всі зламані помади, сухі туші, розбиті тіні й пудри. Не сподівайтеся, що коли-небудь вони знадобляться — скоріш за все, якщо до сьогодні ви ними не користувалися, їхній час вже ніколи не настане.
Просто подивитися термін придатності на пакуванні недостатньо, адже у кожного засобу їх кілька. Проявіть трохи терпіння й раз і назавжди розберіться з цими показниками.
Як не розгубитися?
Строк придатності після відкриття зазвичай вказується на рідких засобах і майже ніколи — на сухих. Для того, щоб не забувати про цю дату, відкриваючи новий косметичний засіб, ручкою або фломастером вказуйте на ньому кінцевий строк придатності після відкриття.
Наприклад, якщо він складає 12 місяців, а сьогодні 30 червня 2018 року, то після червня 2019 року цим продуктом користуватися вже не можна. Навіть якщо кінцевий термін придатності ще не витік. Інша ситуація — кінцевий строк придатності вже скінчився, а термін після відкриття — ще ні. В такому разі орієнтуйтеся на той показник, який витікає раніше.
Також на етикетці ви можете знайти такі показники: строк зберігання — Shelf life period (зазначається у кількості місяців) й дата виробництва — Manufacture date або production date. Якщо слідкувати за першими двома, то на ці можете не звертати уваги.
Сподіваємось, ви знаєте про те, що користуватись простроченою косметикою шкідливо для здоров’я. А якщо ні, то ось вам кілька фактів:
Тож не жалійте жодного зіпсованого засобу й нещадно викидайте все на смітник!
Коли та як мити пензлі для макіяжу, читайте у нашій попередній статті. Усе інше переберіть і протріть від забруднень: для цього можна скористатися засобом для зняття макіяжу або простою вологою серветкою. Наточіть пензлики для губ і очей. Протріть точилку.
У залежності від того, скільки у вас косметики, поділіть її на кілька груп — це дозволить швидко знаходити потрібну річ і зручно все зберігати в окремих косметичках. Наприклад, групи можуть бути такими.
Якщо косметики у вас небагато, поєднайте окремі групи між собою так, щоб вам було зручно все зберігати та знаходити, наприклад, засоби для тіла та рук, повсякденний та святковий макіяж тощо.
Звісно, більшість жінок отримує задоволення не лише від користування beauty-засобами, але й від процесу вибору та покупки. Утім, ситуація з косметикою така ж, як і з гардеробом: якщо підтримувати все в порядку й чітко бачити, що у вас є, а чого не вистачає, можна уберегти себе від необдуманих покупок й купувати лише потрібні речі. Отже, як бачите, порядок в косметичці — це суцільні плюси, тож мерщій до ревізії!
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Сегодня займусь!!!