В перші дні після манікюру наші нігті виглядають ідеально! Але через хатні справи, а іноді й роботу, манікюр швидко втрачає акуратний та доглянутий вигляд. Фарбувати нігті кожні три дні — не вихід, адже це може нашкодити їхньому здоров’ю. Про те, як зберегти свіжий манікюр якомога довше, а разом з тим — сімейний бюджет та здоров’я нігтів, читайте в новій статті від EVA Blog.
Робіть манікюр правильно
Замість ванночки використовуйте засіб для видалення кутикули. Вода міняє структуру нігтів, а з часом вони повертаються до свого первісного стану. Тому лак, нанесений на вологі нігті, сколюється швидше.
Надайте нігтям форми, що повторює лінію кутикули, і вірогідність того, що вони зламаються, буде меншою.
Не забувайте полірувати нігтики спеціальною пилочкою: вона допоможе отримати рівну поверхню й запобігти руйнуванню.
Перед нанесенням лаку підготуйте нігтьову пластину: знежирте її та нанесіть базове покриття. Наприклад, основа для гель-лаку NYD Professional Let’s Gel Base створює бездоганну поверхню, заповнюючи нерівності нігтя, захищає його від пошкодження та пожовтіння, а як верхнє покриття надає нігтям ідеального блиску та допомагає лаку краще триматися.
На кінчики нігтів нанесіть два шари базового покриття, адже в цих місцях лак сколюється найчастіше.
Використовуйте засоби одного бренду, тому що будь-яка косметика розробляється так, щоб окремі продукти взаємодіяли між собою максимально ефективно.
Не трусіть флакон з лаком перед тим, як наносити його: бульбашки, що утворюються в цей час, роблять лак менш стійким.
Після нанесення лаку не забувайте запечатати покриття з торцевого боку нігтя (того, який ви підпилюєте). Це стосується як кольорового, так і верхнього покриття.
Намагайтеся нанести лак якомога тоншим шаром. Краще зробити кілька тонких шарів, давши підсохнути кожному з них 5–7 хвилин, аніж нанести один товстий.
Сушіть лак природним способом або холодним повітрям з фену.
Через 2–3 дні нанесіть ще один шар верхнього покриття: це допоможе надати нігтям блиску й уникнути ламкості.
Якщо бажаєте отримати максимально тривалий манікюр, обирайте лак з блискітками — він найстійкіший.
Користуйтесь рукавичками під час виконання хатніх справ.
Доглядайте за манікюром з гель-лаком
Манікюр з гелем або гель-лаком — найбільш міцний та витривалий. Утім, це зовсім не означає, що його неможливо пошкодити. Щоб зберегти нігтики в ідеальному стані якомога довше, дотримуйтесь простих правил.
В той день, коли ви зробили манікюр, не приймайте гарячу ванну та намагайтесь уникати тривалого контакту з водою та парою.
Не підпилюйте самостійно манікюр з гель-лаком.
Під час миття посуду та прибирання завжди вдягайте гумові рукавички.
На дуже тонких та слабких нігтях гель-лак тримається погано, тому спочатку укріпіть нігті вітамінами, масками, олійкою тощо.
Не носіть гель-лак довше 2–3 тижнів, навіть якщо він усе ще виглядає пристойно. В цей час посилюється зціплення покриття з нігтем, і зняти його стає складніше. Внаслідок цього страждає нігтьова пластина.
Механічне зривання гель-лаку з нігтів так само порушує їхню цілісність. Якщо вирішите зняти його самостійно, використовуйте тільки спеціальну рідину і дерев’яні палички.
Як бачите, правил немало, але всі вони дуже прості. Достатньо лише звикнути правильно доглядати за манікюром, і він триматиметься набагато довше, а нігті будуть здоровими.
Як зняти гель-лак самостійно
Хочемо порадити вам універсальний та безпечний спосіб, який дозволить зняти гель-лак самостійно. Для цього вам знадобляться наступні інструменти та засоби:
Рідина для зняття лаку, обов’язково із ацетоном, адже засіб без вмісту ацетону не впорається з даним завданням.
Косметичні ватяні диски.
Апельсинові палички, якими ви безпосередньо будете знімати покриття.
Фольга (можна взяти харчову, якщо не маєте під рукою спеціальної).
Коментарі покищо відсутні