До початку навчального року залишились лічені дні. Пора активно готуватися до школи: купувати зошити й канцелярське приладдя, а також планувати гардероб школяра.
Діти швидко ростуть, а так хочеться щоб маленький дослідник завжди виглядав стильно та охайно. І при цьому не витратити на шкільний одяг цілий статок. Сьогодні поговоримо про раціональний гардероб школяра, на що звернути увагу при підборі одягу для ваших модників.
Поняття раціонального гардероба широко поширене серед стилістів, але багато хто плутає його із базовим гардеробом. Насправді, раціональний гардероб – це набір речей для одного сезону або призначення (наприклад, повсякденний гардероб для зими та міжсезоння, шкільний гардероб для хлопчика), які ідеально компонуються один з одним у будь-яких поєднаннях. Тобто мають відповідати один одному за кольором, фасоном, фактурою тканини, стилем.
Економія грошей — лише уявіть скільки в гардеробі речей, куплених у пориві (просто, сподобалось; на розпродажу купили; тітка подарувала), до яких навіть немає пари. Зважаючи на той факт, що діти швидко ростуть, частина речей так і залишиться не вдягнутою.
Економія часу — не потрібно зранку перейматися пошуком відповідної сорочки чи штанів, адже усі речі ідеально компонуються.
Розвиваємо смак у дитини — ваша малеча тепер може самостійно складати для себе комплекти, та підбирати аксесуари, а ви спокійні, що все буде ідеально.
Стратегічний підхід — ви завжди будете знати, яка річ замала, і на що її варто замінити, а деякі речі прослужать вам не один сезон.
Час на підготовку та пошук — потрібно витратити час на підготовку та пошук речей, які будуть ідеально доповнювати один одного. Але знаєте як кажуть: «Італійські чоловіки витрачають багато часу у приміряльний, але мало часу перед дзеркалом, збираючись щодня. А наші чоловіки – мало часу у магазині, але потім кожного дня страждають, як скомпонувати, обране похапцем».
Підхід потребує гарного смаку — формування такого гардеробу не можливе без базових знань у стилістиці та відчуття форми і кольору. Тож перед тим як купувати шкільні речі, зробіть для себе своєрідну пам’ятку, що саме збираєтесь купувати, та що з чим носити.
1. Спершу варто визначитися зі стилем, який до вподоби вашій дитині та личить їй. Для хлопців ви можете обрати елегантний варіант в дусі британської класики, або більш розслаблений smart casual, що дозволяє експерименти із кольором та фактурами. Для дівчат пограти у стиль preppy – характерний для приватних заміських шкіл; чи запропонувати більш лаконічний паризький шик – ідеальний для сучасних принцес.
2. В залежності від обраного стилю, а також природних даних вашої дитини обираємо кольорову гаму для раціонального гардеробу.
Універсальним стане такий набір кольорів, які потім можна доповнювати близькими відтінками та додатковими акцентами:
два нейтральних базових відтінки, світлий, акцентний (більш яскравий колір).
Наприклад, можемо виділити такі кольорові схеми:
3. Визначившись зі стилем та кольорами, приділимо увагу фактурам і тканинам. Намагайтеся обирати матеріали із натуральних волокон з невеликим додаванням синтетичних, які роблять тканину більш еластичною та носибельною. Для теплого сезону зверніть увагу на бавовняні тканини, а для холодів – шерсть. Не забувайте про фактурні тканини, та поєднуйте їх в одному комплекті. Наприклад, підберіть жакет із твіду до гладких штанів чи спідниці.
Тож звернімось до практики, та поглянемо, які саме речі можуть бути у гардеробі школяра.
Також знадобляться спортивний костюм та кросівки.
Сподіваюсь, наші поради допоможуть маленькому вченому виглядать стильно та впевнено! Гарного шкільного року вашому малюку!
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Коментарі покищо відсутні