Як часто ми чули, що усі люди поділяються на “сов” та “жайворонків”, тих, хто спить до півдня, і тих, хто підскакує на світанку. Війна між цими кланами нескінченна. “Сови” звинувачують “жайворонків” у старечих звичках, “жайворонки” ж наголошують на останніх дослідженнях і користі для здоров’я.
Але незалежно від того, коли ви встаєте, для багатьох ранок – це зовсім не радісна пора. Потрібно збиратися на роботу, товктися у громадському транспорті, налаштовуватися на продуктивний день.
Та що як ранок може починатися з приємнощів? З тих справ, на які ніколи не вистачало часу?
Наш експерт – блогер Анастасія Арьє у новій статтті розмірковує на тему ідеального ранку та ділиться своїми лайфхаками, як прокидатися раніше та із задоволенням.
Мені часто не вистачає 25-ї години на добу. Ні, не для того, щоб встигнути більше попрацювати, випрасувати одяг або подивитися чужі фото в інстаграм. Мені не вистачає часу, коли можна просто побути в тиші, не відволікаючись на дзвінки і пошту, спокійно почитати або помалювати, не відповідаючи паралельно на сто дитячих «мам, мам, мам», вдумливо написати статтю для блогу, зайнятися письмовими практиками, повернутися, нарешті, на килимок для йоги, та й взагалі – тільки дайте мені цю годину, а я знайду, чим зайнятися!
Я давно знаю вирішення проблеми. Якщо прокинутись на годину раніше родини, у мене з’явиться час на тишу, усамітнення і свої справи. 7 годин на тиждень, 31 на місяць, 365 на рік. Непогано, правда? За день накопичується купа відмовок: «Малювати? Немає часу», « Йога? Ой, я вже так втомилася», « Блог? Треба ще купу інших справ зробити, не до нього зараз». І так по колу: робота-побут-сім’я. Раніше донька була маленька, і за ніч ми прокидалися багато разів. В такому режимі не було сенсу змушувати себе прокидатися за будильником. Доньці виповнилось три. За останній рік я нарешті виспалася і твердо вирішила подарувати собі магічний ранок, а секретами ранніх підйомів поділитися з вами.
До свого ритуалу хочу додати ще зарядку і афірмації.
4. Почати з невеликих змін режиму. Не намагатися зрушити день одразу на годину-дві, а ставити будильник на 15 хвилин раніше, ніж зазвичай. Через кілька днів – уже на півгодини. І крок за кроком, без надриву звикнути до нового розпорядку.
5. Послідовність і регулярність. Як би не було складно, але у вихідні дні важливо дотримуватися того ж режиму, що і в будні, не розхитувати його.
6. Можна дати публічну обіцянку і поділитися в соціальних мережах планами. Хтось підтримає, хтось спробує відговорити (не піддавайтеся!), а хтось захоче приєднатися. Знайти однодумців – класно, адже будь-яка справа веселіша в компанії.
7. Для натхнення і зміцнення рішучості почитати про успішних людей, які не ділять світ на «сов» і «жайворонків», а просто рано встають щодня. Зізнаюся, мене мало надихають бізнесмени, які вже о 6 ранку займаються робочими справами. А ось, наприклад, мої приклади для наслідування – Хел Елрод, Робін Шарма, Річард Бренсон, Говард Шульц і Тоні Робінс – присвячують ранок саморозвитку, фізичним навантаженям, медитації, веденню щоденника, прогулянкам з собакою і читанню.
Всім, хто вирішить разом зі мною і сотнями інших людей влаштувати собі магічний ранок, бажаю успіху і натхнення! Нехай нова звичка максимально легко увійде у ваше життя і подарує можливість починати день з улюблених і приємних занять. Всім магії вранці!
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Коментарі покищо відсутні