На що ви звертаєте увагу, коли вперше бачите незнайому людину: посмішка, руки, брови, взуття? Охайне та чисте взуття вважається таким же атрибутом доглянутості, як чистий одяг та волосся, але, на жаль, не всі знають про те, як правильно доглядати за ним, щоб улюблена пара не лише мала бездоганний вигляд, але й вірно прослужила не один сезон. Тож ми вирішили виправити це непорозуміння й у новій статті розповісти про догляд за взуттям з різних типів шкіри — гладкої, лакованої, екзотичної, замші та нубука.
Перш ніж вдягти нове взуття з гладкої шкіри, його необхідно для цього підготувати — це захистить від деформації, зробить шкіру більш еластичною та подовжить строк служби.
Не використовуйте прозорий крем для чорного взуття — через це його колір може потьмяніти.
Після кожного носіння протирайте поверхню взуття чистою вологою тканиною, а якщо взуття дуже забруднене, використовуйте спеціальний засіб для чищення Salamander, що м’яко діє на поверхню шкіри і водночас добре очищує її пори.
Перед першим використанням перевірте засіб на непомітній ділянці взуття.
Раз на тиждень оброблюйте поверхню шкіри спеціальною вологовідштовхувальною пропиткою Water stop від Sitil — це допоможе захистити шкіру від шкідливого впливу вологи та надовго зберегти її первісний вигляд.
Відновити вигляд взуття, що пережило не один сезон, можна за допомогою спеціальних спреїв. Такі відновлювальні засоби відмінно маскують невеликі недоліки, потертості, поновлюють колір взуття, хоча й мають тимчасовий ефект.
Перед застосуванням перевірте дію засобу на непомітній ділянці взуття.
Наприкінці сезону, відправляючи взуття на зберігання, потурбуйтеся про те, щоб воно максимально зберегло свій вигляд і властивості до наступного сезону. Для цього:
Не згинайте чоботи з високими голенищами, а покладіть всередину них журнал або картонний циліндр від паперових рушників.
Нову пару замшевого або нубукового взуття протріть сухою чистою тканиною, спеціальною щіткою підійміть ворс та обробіть вологовідштовхувальним спреєм AmiGO.
Надалі раз на тиждень оновлюйте шар вологовідштовхувального покриття — без нього замшева поверхня затримує всі забруднення і позбавитися їх буде складніше.
Після кожного носіння замшу та нубук найкраще чистити сухим способом за допомогою щітки та ластику, що добре видаляє забруднення, не шкодячи делікатній поверхні. Після чищення не забудьте підняти ворс за допомогою спеціальної щітки: вона часто йде в комплекті з щіткою для чищення — на зворотному боці.
Ну, а якщо ваше взуття добряче забруднилося, очистити його можна за допомогою делікатної піни SALTON, що не потребує змивання і підходить також для чистки внутрішньої поверхні взуття.
Перед першим застосуванням перевірте дію засобу на непомітному місці взуття.
Якщо потрапили під дощ у замшевому взутті:
Якщо взуття почало втрачати свій колір та вигляд, скористайтеся аерозольною фарбою для замші та нубука AmiGO.
За необхідності поновлюйте колір фарби так часто, як це необхідно для охайного вигляду вашого взуття.
Наприкінці сезону, перед тим, як відправити замшеве чи нубукове взуття на зберігання, підготуйте його:
Таке взуття досить вибагливе: його не можна вдягати на дощ та вологу погоду і не можна чистити щітками. А ще лаковане взуття погано переносить різкі перепади температур, тому його небажано носити під час сильної спеки або морозу — через це можуть з’явитися некрасиві заломи. Як же доглядати лаковане взуття? За допомогою спеціальних засобів, що мають лагідну дію та не пошкоджують глянсову поверхню. Перед їх нанесенням протріть поверхню м’якою чистою тканиною.
Для догляду за взуттям з екзотичної шкіри, наприклад, рептилій, буйвола, оленя, страуса використовуйте суху тканину для видалення бруду та пилу. А потім використовуйте засоби саме для окремого типу шкіри згідно з інструкцією виробника.
Бажаємо відмінного настрою та яскравої осені!
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Коментарі покищо відсутні