Сила світла: Тренди освітлення оселі в 2018 році

Внутрішнє освітлення — чи не найважливіший аспект в дизайні будь-якого інтер’єру. Використовуючи різні види ламп і змінюючи розташування світла, можна створити теплу й затишну атмосферу вдома. Так само, як і всі інші деталі дизайну, світло весь час удосконалюється у своєму зовнішньому вигляді й технічних характеристиках. Сьогодні наш експерт – фітодизайнер Ольга Марченко, розповість, які тенденції будуть популярні в 2018 році та як створити гарний настрій за допомогою світла?

Прості форми світильників

Сила світла: Тренди освітлення оселі в 2018 році

GEOMETRIUM

Лаконічність форм з кожним роком все більше завойовує свої позиції на ринку предметного дизайну. При створенні сучасних моделей світильників все частіше дизайнери беруть за основу прості геометричні форми: кільця, циліндри, призми та інші елементи. Особливу популярність у цьому році мають кольорові смуги: вони можуть бути вбудованими, накладними або підвісними. Не зважаючи на свою лаконічність, такі елементи дизайну легко можуть стати креативним акцентом інтер’єру.

Архітектурне світло

Сила світла: Тренди освітлення оселі в 2018 році

ASTRO LIGHTING

Прагнення до простоти має на увазі відмову від декоративних світильників. Відповідно на перше місце виходить архітектурне світло. Раніше архітектурне освітлення використовувалося переважно для оздоблення фасадів будівель: ви могли помічати його ввечері на будівлях театрів або палаців культури. Сьогодні ж таке освітлення стає все більш популярним всередині приміщень. А дизайнери й виробники активно працюють над створенням різноманітних елементів освітлення, які підійдуть для будь-якого інтер’єру.

Незвичайні кріплення світильників

Сила світла: Тренди освітлення оселі в 2018 році

GALEREYA SVETA 74

Оскільки багато форм в дизайні інтер’єрів вже встигли стати надто звичними, сьогодні чітко простежується тенденція до переосмислення кріплення світильників. Тепер кріплення стало важливою частиною композиції, а іноді навіть фішкою світильника! Навіть якщо світильник має просту форму, він стане абсолютно незвичним, якщо додати величезні кріплення-розтяжки.

Кабель як елемент світильника

Сила світла: Тренди освітлення оселі в 2018 році

KVARTBLOG

Минув час коли кабель ховали під стелю і він відігравав лише функціональну роль — тепер він є невіддільною частиною світильника та інтер’єру. Чорний кабель особливо виграшно виглядає в білих інтер’єрах, в інтер’єрі в стилі лофт або скандинавському дизайні. А ще за його допомогою можна створювати цікаві лінійні композиції: такі кабельні дроти здатні зробити ваш інтер’єр більш чітким і графічним.

Весняні подарунки від EVA Blog!

Красуні, нам дуже подобається робити для вас приємні сюрпризи! Оскільки весна - час краси та оновлення, то саме час приділити більше уваги турботі про себе. Підпишіться на нашу розсилку та отримайте у подарунок beauty чек-лист від героїні проекту #БУТИЖІНКОЮ Юлії Черніцької!

Велика кількість світильників

Сила світла: Тренди освітлення оселі в 2018 році

DEKORIKO

Якщо одним лаконічним світильником сьогодні вже нікого не здивуєш, то велика кількість елементів освітлення в одній кімнаті здатна створити грандіозний ефект! З однакових світильників можна створювати цілі масиви — такий варіант декору стане дуже яскравим акцентом в інтер’єрі кухні або вітальні. Так само цікаво комбінувати світильники різні за формою і розмірами.

Використання тіней

Сила світла: Тренди освітлення оселі в 2018 році

HOMIFY

Тінь, як і світло, може бути засобом виразності інтер’єрів. У дизайні деяких світильників вона відіграє провідну роль. Тінню можна управляти: задавати різні ступені різкості та форми. Завдяки грі світла й тіней ваш світильник може стати справжньою декорацією в інтер’єрі.

Освітлення в меблів

Сила світла: Тренди освітлення оселі в 2018 році

GOOSENGZ

Бувало у вас так, що ви відкриваєте ящик робочого стола і зовсім не бачите його вміст? Тоді доводиться або підсвічувати собі ліхтариком, або вмикати яскравіше світло. Але законодавці інтер’єрної моди вирішили цю проблему, додавши освітлення в темних куточках меблів. Сьогодні автоматичні датчики освітлення часто можна зустріти в шафах для одягу, ящиках робочих столів тощо.

Бездротове освітлення

Сила світла: Тренди освітлення оселі в 2018 році

INTERIOR DESIGN IDEAS

Функціональність в освітленні — один з головних трендів 2018 року. Датчики світла, вбудовані в систему безпеки, керовані за допомогою спеціального пульта або додатку на телефоні, — це те, що стає все більш популярним в системі внутрішнього і зовнішнього освітлення будинку. Певно, звичайний вмикач світла скоро перестане існувати, так само як і нескінченне павутиння з дротів під стінами й стелями.

Як бачите, модних тенденцій в освітленні досить багато, й не зважаючи на своє різноманіття, всі вони підпорядковуються головному правилу будь-якого дизайну: несуть комфорт та практичність. Скористайтеся дизайнерськими секретами, щоб створити модний, затишний та зручний простір у себе вдома.

28 Березня / 2018 Інтер'єр

Коментарі покищо відсутні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *