Сумки: модні тенденції цієї весни

Важко сказати, за що саме ми, жінки, так любимо сумки, але наша любов до них безперечна і аксіоматична. І дизайнери не припиняють підігрівати ці теплі почуття цікавими новинками. Тренди на сумки цьогорічного весняно-літнього сезону виявилися досить контрастними. Сусідство мініатюрності і оверсайзу, ставка на оригінальний декор та гегемонія нестандартних форм, ретро-елементи у поєднанні з сучасним дизайном – усе це ні що інше, як підсумок того, що ми мали змогу бачити у колекціях S/S 2019.

Сумки: модні тенденції цієї весни

Є й такі тренди, які повернулися до нас рік потому і заявили про себе так само гучно. Це структуровані сумки-коробки (box bag) та сумки-діжки (bucket bag), якi аж ніяк не поспішають відходити на другий план, сумки з бахромою, солом’яні та з прозорих матеріалів. Ці дизайнерські рішення усе ще залишаються актуальними, тому, якщо маєте щось з перерахованого у власній шафі, сміливо вводьте цей аксесуар у свій гардероб.

Детальніше розбирати досі актуальні, але все ж таки минулорічні тренди ми не будемо, а перейдемо безпосередньо до аналізу того нового, що дизайнери підготували для нас у 2019-му.

Сумки-оверсайз і сумки-мішки

Сумки: модні тенденції цієї весни

Тренд, який оцінять матусі, шопоголіки, роботоголіки і просто любительки носити з собою усе й одразу. Величезні місткі сумки напевне знайдуть безліч шанувальниць завдяки своїй практичності, тому ми й поставили їх в авангард нашої підбірки. Це можуть бути сумки будь-яких форм, головне правило – чим більше, тим краще.

Однак радимо обирати сумку-оверсайз з можливістю примірки, а не купувати її через Інтернет. Справа у тому, що такий об’ємний аксесуар має бути зручним саме для вас, інакше він не буде функціональним. До того ж слід враховувати, що такі оверсайзні сумки часто мають м’яку форму і залежно від наповненості вони можуть виглядати і сидіти по-різному.

Мікро-сумки замість клатчів

Сумки: модні тенденції цієї весни

Цього весняно-літнього сезону на зміну традиційним клатчам прийшли зменшені копії класичних фасонів жіночих сумок, мініатюрні сумки-скриньки та сумки-коробки. Розмір цих аксесуарів подекуди ледве дозволяє вмістити смартфон, але виглядають вони при цьому дуже цікаво, а деякі моделі взагалі більше схожі на прикрасу, ніж на жіночу сумочку. Тож, не зважаючи на сумнівну практичність, ця тенденція має право на існування.

В окрему категорію в межах даного тренду можна виділити нашийні сумочки-гаманці, які дуже нагадують ті самі нашийні чохли для телефонів з нульових, тільки у фешн-версії.

Перш ніж обирати мініатюрну сумочку або величезний тоут, згадайте про правило збереження пропорцій! Якщо ви маєте невеликий зріст і субтильну статуру, тоді від об’ємних, а тим більше оверсайзних сумок краще відмовитися. Якщо ж природа нагородила вас пишними формами, тоді вам не рекомендовані сумки лялькового формату – на фоні такого аксесуара ваші фізичні параметри здаватимуться більшими.

Поясні сумки

Сумки: модні тенденції цієї весни

Поясна сумка – це ще один тренд, який розв’язує жіночі руки. На відміну від спортивної banana bag, яка кілька років поспіль займала почесне місце серед трендових аксесуарів, ці поясні клатчі мають елегантний дизайн і можуть доповнити навіть вишуканий вечірній образ.

Інший, більш ергономічний варіант поясної сумки – це сумка, яка складається з кількох окремих секцій. Такий дизайн викликає аналогію з поясною сумкою мисливця або рибалки, тож якщо ви любите упорядкованість в усьому, радимо звернути увагу на даний тренд. Зі стилістичної точки зору такий аксесуар є досить універсальним, тому ним можна доповнювати різні образи.

 За допомогою поясної сумки можна додатково акцентувати вузьку талію. Натомість жінкам з типом фігури «прямокутник» слід бути обережними з такими аксесуарами, особливо якщо ви бажаєте носити сумку не перед собою, а на боці. У цьому разі краще обирати модель, яку можна приспустити ближче до лінії стегна, переносячи акцент у цю зону і створюючи у ній додатковий об’єм.

Лаковані сумки під крокодила

Сумки: модні тенденції цієї весни

Наразі більшість Будинків моди відмовилась від використання натуральної екзотичної шкіри для виготовлення аксесуарів, як альтернативу пропонуючи якісні замінники, які практично неможливо відрізнити від «оригіналу». І цієї весни одними з фаворитів серед аксесуарів стали сумки під рептилію, а саме лакований «крокодил».

Це одночасно і елегантна класика, і промовиста деталь, здатна додати шику навіть базовому або регламентованому аутфіту, тому така сумка безумовно припаде до смаку заручницям офісного дрес-коду.

Блискучий лак і рельєфна фактура – це вже акцент, навіть у нейтральному кольоровому виконанні, тому з іншими акцентами слід бути обережною, щоб образ не виглядав недоладним. Власне однієї такої сумки цілком достатньо, щоб вигляд був завершеним. Подібний аксесуар також можна обігрувати у поєднанні з матовими фактурами. Натомість інших лакованих деталей або блискучих елементів варто уникати.

Сумки оригінальних форм

Сумки: модні тенденції цієї весни

Останній і найцікавіший, на нашу суб’єктивну думку, тренд – сумки у вигляді будь-чого, що менш за все схоже на сумку. Тут і голова Міккі Мауса від Gucci, і гроно бананів від Tom Brown, і металева мушля від Stella McCartney, і багато, багато іншого. Таким чином дизайнери звели дамську сумочку у статус арт-об’єкта, який перетворить на витвір сучасного мистецтва будь-який образ.
Якщо ви не вважаєте себе володаркою надтонкого смаку і віртуозом складних стилістичних комбінацій, тоді можете просто поєднувати таку дивакувату сумку нестандартної форми з нейтральною базою.

І пам’ятайте, що якісні аксесуари – це завжди вигідне вкладення коштів, тому час від часу можна дозволити собі таку приємність, як нова сумка.

6 Травня / 2019 Мода

Коментарі покищо відсутні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *