Європейські соціологи нещодавно проводили опитування, в результаті якого з’ясувалося, що 40% мандрівників зовсім не вміють організовано збиратися у відпустку. При цьому чоловіки ставляться до цього завдання набагато спокійніше, ніж ми, жінки (ще б пак, адже більшість з них довіряє укладання речей своїм супутницям!). Також половина опитуваних жінок підтвердила, що перебуває у стресовому стані, організовуючи поїзду.
Щоб ваш відмінний настрій не зіпсувався через тривалі та виснажливі збори, пропонуємо декілька простих порад.
Перше, що потрібно зробити для правильної організації поїздки — почати планувати її заздалегідь. Уявіть, що ваша подорож — це арифметична задача зі шкільного підручника. Тільки розв’язати цю проблему потрібно по-дорослому.
По-перше, забронювати готель, в якому ви будете жити.
По-друге, продумати маршрут і замовити квитки.
І по-третє, дізнатися, чи не заборгували ви державі — тим, у кого є несплачені штрафи, можуть відмовити у виїзді за кордон.
Коли до подорожі залишиться тиждень, варто задуматися над тим, на що ви будете жити під час відпочинку і скільки ви плануєте витрачати в день. Валюту краще придбати заздалегідь, щоб не бігати по незнайомому місту в пошуках обмінних пунктів.
Також не варто забувати про те, що в деяких країнах, особливо мусульманських, існують певні правила поведінки в громадських місцях, і те, що здається нам нормальним і звичним, там може розглядатися як порушення закону. Поцікавтеся в інтернеті або у свого туроператора, як поводитись в тій країні, куди ви прямуєте.
Не зайвим буде вивчити і карту місцевості, де буде проходити ваша відпустка. Це допоможе не тільки цікавіше провести час, а й підготує вас до деяких неприємних ситуацій, від яких ніхто не застрахований — необхідності відвідати лікаря, звернутися в консульство тощо.
Іспанське прислів’я говорить: бери не те, що може знадобитися, а те, без чого не зможеш обійтися. Заздалегідь продумайте, які речі варто брати з собою в подорож, а від яких краще відмовитися. За статистикою третина багажу, взятого у відпустку, навіть не дістається з валізи!
Головне правило: важке кладемо вниз, легке — наверх. По краях розсовуємо взуття (обернувши попередньо підбори) і туалетні приналежності. Речі, які мнуться, потрібно згортати рулоном, щоб не було складок і заломів. Якщо це все-таки відбулося, а праски під рукою немає, повісьте зім’яте плаття на плечики і залиште в ванній після того, як приймете гарячий душ. Вологе повітря допоможе розгладити речі. Одяг з примхливих тканин — шовку і льону — варто загорнути в тонкий папір, щоб не ушкодити.
Бажаємо приємного відпочинку!
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Коментарі покищо відсутні