Запроси його на побачення: як влаштувати романтику, не полишаючи квартири

В останні тижні ми проводимо вдома дуже багато часу. Через це багато пар як ніколи яскраво зіткнулися з побутом і зовсім забули про те, як це чудово — лишатися тільки вдвох. Дуже важливо нагадувати собі й партнеру, що у ваших стосунках є місце романтиці. І навіть перебуваючи вдома, можна влаштувати красиве побачення. Головне — знайти трохи натхнення, а далі обирайте самі. Романтична вечеря при свічках на кухні, пікнік на балконі, кінотеатр у вітальні або все і відразу.

Наводим красоту | EVA Blog

Жінка відчуває себе так, як вона виглядає. Щоб наповнити атмосферу романтикою, змініть домашні спортивки або піжаму на елегантну сукню, зробіть легкий мейк і просту укладку. Якихось пів години часу — і ви вже інша: в очах з’являється блиск, рухи стають більш плавними, а голос тихішим.

Романтична вечеря на кухні

Романтический ужин на кухне | EVA Blog

Почати побачення можна з вечері в ресторані. Тобто на кухні. Не розпиляйтеся на готування — навіть звичайне пюре та салат з огірків можна піднести ефектно. Подайте страви у великих тарілках, додайте листя салату, кунжут та інші приємні дрібниці. Окремий посуд для соусу, великі келихи для напоїв. Елегантно, зі смаком і нічого зайвого.

Пікнік на балконі

Пикник на балконе | EVA Blog

Інший спосіб пробудити ваші почуття — влаштувати пікнік на балконі. Додаємо родзинку — застилаємо затишний плед, кидаємо пару подушок, запалюємо свічки або використовуємо як освітлення новорічну гірлянду. Замовляємо доставку їжі з ресторану і насолоджуємося один одним. Говоримо про почуття, мрії, радощі, ділимося враженнями. Можна додати тиху музику. А якщо у вас є спільні спогади, пов’язані з якоюсь піснею, скористайтеся моментом, щоб оживити їх.

Кінотеатр у вітальні

Кинотеатр в гостиной | EVA Blog

Якщо ви скучили за спільними походами у кіно, тоді займайте місця для поцілунків прямо у вітальні. Створити потрібну обстановку допоможе приглушене освітлення або запалені свічки, келих вина і ваш хороший настрій.

Є й інші варіанти домашніх побачень, наприклад, влаштувати спа-салон у спальні. Але це вже зовсім інша історія.

Надихайтеся на романтику і даруйте один одному свої почуття. Адже тільки від вас самих залежить, чи перетворяться повсякденні події на довгоочікуване побачення.

23 Квітня / 2020 Натхнення

Коментарі покищо відсутні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендовані статті