Ще буквально кілька років тому штучний інтелект здавався чимось зі світу фантастики. А вже сьогодні ми його активно використовуємо на роботі, в процесі навчання, при пошуку потрібної інформації, створенні віртуальних фотосесій, він вже навіть інтегрований в пошукові системи. Словом, ШІ капітально влаштувався в нашому повсякденному житті й ми цьому феномену навіть не планували протистояти. І якщо ти до цього часу використовувала його виключно в робочих цілях і заради розваги, то в цій статті я тобі розповім, як ще можна використовувати можливості цього розумного помічника.
Тільки не кажи мені, що ти ніколи не замислювалася, що ШІ може бути корисним для спрощення побуту та підвищення особистої ефективності. Він же може набагато більше, ніж просто створювати тексти, презентації та обробляти фотографії. У деяких випадках він буквально здатний навести порядок у тому хаосі щоденних справ, з яким немає ні сил, ні бажання боротися самостійно.
Що ж, можливо, я відкрию для тебе нову планету… Лови 5 крутих можливостей ШІ, про які ти не знала.
Так-так, ми знаємо ці історії: “Почну нове життя з понеділка, з нового року…”. Ось тільки ці починання або таки мають місце, або так і залишаються обіцянками до кращих часів. Для реалізації задуманого нам часто катастрофічно не вистачає часу або коштів на відвідування спортзалу, втомлює постійний підрахунок калорій та інша фітнес-рутина. Так переклади її на штучний інтелект, нехай він займеться цим питанням. Сьогодні існує безліч додатків на базі ШІ, які будуть:
Для цього тобі не потрібно купувати абонемент у зал, бігти до дієтолога. Тут тільки ти, твій цифровий помічник і реальні результати.
Ось тобі приклади сервісів:
Цікаво на тему: 5 найкращих нейромереж для обробки фото
Знову гроші “кудись розлетілися”, а до зарплати ще жити й жити? Не виключено, що у тебе є певні складнощі з розподілом бюджету. Згодна, в кожній з нас живе малеееенька марнотратниця і її потрібно трохи приборкати. Просунуті цифрові технології торкнулися і фінансової сфери. Тепер ШІ допомагає і навіть навчає, правильно вести облік витрат, аналізує фінансові звички й підказує, як можна заощадити або оптимізувати витрати.
Наприклад, додаток помітить, що ти занадто часто замовляєш каву в улюбленій кав’ярні й запропонує спосіб заощадити, надавши на вибір кілька варіантів. Також фінансовий помічник може розрахувати, скільки ти витратиш грошей протягом місяця, виходячи з поточних витрат, і навіть попередить, якщо темп витрат перевищує норму.
Більш просунуті додатки зі штучним інтелектом можуть допомогти розібратися з питаннями інвестування вільних коштів, оцінять ризики тощо. Не посперечаєшся, це дійсно дуже класний інструмент, який допоможе грамотно розпоряджатися фінансами й при цьому зі 100% конфіденційністю.
Лови парочку додатків:
Якщо ти хоча б раз збиралася в подорож, то точно знаєш, скільки часу потрібно на її організацію. Хочеш відпочити, але без цієї рутини? Легко! Підключай до цього питання розумні додатки на базі нашого улюбленого ШІ. З чим тобі може допомогти цей цифровий асистент:
Для автоматизації рутинних завдань, з якими ти точно зіткнешся під час організації дозвілля, – краще не придумаєш!
Що можна використовувати:
Цікаво на тему: Що таке софт скіли та як їх розвивати, щоб досягти успіху
Іноді здається, що все під контролем…, але це до тих пір, поки ти не забула, що записалася на манікюр, хотіла сходити з подругою нарешті на каву або просто зробити закупівлю продуктів. Знаю, абсолютно все запам’ятати просто неможливо, особливо, коли у тебе 100500 важливих справ на день. Розумні планувальники з ШІ будуть не просто нагадувати про важливі події, але й допоможуть побудувати пріоритети в справах, проаналізувати завантаження, розподілити все таким чином, щоб ти все встигла й при цьому залишалися сили на себе.
У цьому випадку штучний інтелект буде вивчати твою рутину та пропонувати більш ефективні схеми розподілу завдань. Наприклад, він помітить, що ти часто переносиш ранкові справи на вечір, і запропонує розподілити їх інакше. Або підкаже, коли варто взяти паузу, тому що ти не витримаєш таке навантаження. А психологи нині коштують недешево. Все це буде будуватися з урахуванням твоїх біоритмів і звичок. В результаті у тебе буде все під контролем (і нехай навіть для цього контролю використовувався ШІ…, ми нікому про це не скажемо).
Можна потицяти:
Якщо у тебе вдома є квіти, але ти забуваєш їх вчасно поливати або поливаєш так часто, що вони просто гинуть, а про пересаджування згадуєш, коли рослина вже просто десантується з горщика…, то цей пункт точно для тебе!
Багато з нас дуже люблять і навіть із задоволенням заводять кімнатні рослини. Але якщо раптом в якийсь момент вони захворіли, перестали цвісти, ми відразу ж біжимо гуглити проблему та шукати шляхи її вирішення. Так, в інтернеті можна знайти безліч порад, але остаточний “діагноз” все ж поставити не завжди виходить. Начебто проблема дуже підходить під опис, але є деякі неточності й це збиває з пантелику. А погіршувати ситуацію абсолютно не хочеться. Розслабляємося і видихаємо, тому що штучний інтелект проник і сюди…
Існують додатки, в яких ШІ може з точністю визначити рослину, діагностувати хвороби, запропонувати режим поливу та підказати, скільки сонця потрібно конкретно цьому зеленому другу. Деякі навіть нагадують, коли поливати, пересаджувати або удобрювати. Текнолоджія, сказали б любителі TikTok.
Спробуй подружитися з цими додатками:
Штучний інтелект – це дійсно класний інструмент для організації не тільки важливих робочих моментів, але й повсякденного життя. Він не створений для того, щоб захопити світ, а є лише надійним помічником, який завжди під рукою. А ти користуєшся ШІ в повсякденному житті? Поділися з нами в коментарях і не забудь жмакнути вподобайку, якщо стаття була для тебе цікавою.
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Коментарі покищо відсутні