З перших днів появи маленького члена сім’ї вся увага батьків переключається тільки на нього. Розвиток і дорослішання малюка, його чарівна посмішка, спроби вимовити перші звуки та слова – абсолютно всі ці моменти, та й не тільки ці, хочеться залишити в пам’яті надовго, адже дітки ростуть так швидко. Тому й не дивно, що у батьків майже вся галерея в телефоні або пам’ять у фотоапараті зайнята фотографіями малюка.
Іноді зробити вдалий кадр дуже складно, адже непосида постійно перебуває в русі, активно вивчаючи навколишній світ. Але коли маленьке янголятко засинає, так і хочеться його сфотографувати, адже спить воно так мило. У такі моменти практично моментально в голові спливає фраза “Фотографувати сплячих дітей не можна!”. Чому ж не можна? Нумо розбиратися.
Насправді існує величезна кількість забобонів і релігійних переконань, які настійно не рекомендують фотографувати новонароджених. І тут можна зрозуміти батьків. Боячись нашкодити маленькій беззахисній крихітці, краще перестрахуватися – ну а раптом у цьому дійсно щось є. Вірити в прикмети чи ні – особиста справа кожного, але якщо вже ми тут зібралися, щоб знайти відповіді на всі запитання, якраз цим ми й займемося.
Цікаво по темі: Регрес сну у дітей: що це таке та як пережити?
Отже, ми зібрали найпоширеніші забобони, які впродовж багатьох років застерігають від негативного впливу не тільки сторонніх людей, а й вищих сил.
Хороші та погані прикмети століттями існували й існуватимуть доти, доки люди в них вірять. Але чи не занадто багато уваги ми їм приділяємо, що думаєте?
Цікаво по темі: Як брати немовля на руки та чи варто «привчати до рук»
Напевно, буде складно знайти сім’ю, у якої немає смартфона з хорошою камерою або ж фотоапарата. Адже ми завжди хочемо закарбувати в пам’яті найяскравіші спогади, особливо, якщо вони пов’язані з дітьми. Тільки подивіться, якими класнючими виходять знімки з грудними дітками в стилі “Newborn”. Просто диво!
Цікаво по темі: Коли дитина починає тримати голову?
Зверніть увагу, що в таких зйомках беруть участь немовлята, яким виповнилося 5-12 місяців. У цьому віці вони не надто активні, а їхній сон настільки міцний, що малюків можна без проблем вкласти в потрібну позу без будь-якої шкоди.
До чого це ми? До того, що якщо ви хочете сфотографувати свою дитину під час сну, то в цьому немає нічого поганого і вже точно немає нічого небезпечного. Але якщо ви все ж таки десь у глибині душі хвилюєтеся, є одна слушна порада:
Вимкніть спалах на камері, щоб він раптово не розбудив і не злякав малюка. Хороші кадри точно вийдуть на вулиці в денний час, тому виходьте на прогулянку і фотографуйте крихітку скільки завгодно.
Наостанок хочемо звернути вашу увагу на те, що на сьогодні немає жодного науково доведеного випадку, який би свідчив про негативний вплив фотозйомки під час сну немовляти.
А що ви думаєте з цього приводу? Напишіть нам у коментарях.
Читайте також:
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Коментарі покищо відсутні