Лінія магазинів EVA та компанія Хенкель в Україні передала засоби індивідуального захисту для медиків на суму 500 тис грн

Відповідальний бізнес об’єднує зусилля для допомоги медикам у боротьбі з коронавірусом.
Компанія «Хенкель в Україні» та Лінія магазинів EVA передали в міські клінічні лікарні Києва і Дніпра захисні засоби майже на 500 тисяч гривень.

Лінія магазинів EVA використовує усі можливості для допомоги лікарням і безпосередньо медикам, які лікують коронавірусних хворих. Декілька соціальних проєктів реалізовано власним коштом компанії, деякі у колаборації з партнерами.

Один з таких проєктів – підтримка ініціативи партнера мережі компанії «Хенкель в Україні» – спрямувати 10% від ціни будь-якого товару ТМ Fa (продукції з догляду за тілом та гігієни) Благодійному фонду CEO Foundation Club. Спільними зусиллями вдалося зібрати близько 500 тисяч гривень та спрямувати їх на допомогу лікарням, які рятують хворих на Covid-19.

За ці кошти благодійний фонд закупив 692 одноразових захисних костюми з бахілами (по 346 на кожну лікарню) та 900 захисних масок SSP2 (по 450 на кожну лікарню), які було передано міській клінічній лікарні №9 міста Києва та їх колегам з клінічної лікарні №21 міста Дніпро.

«У цей складний час, коли Україна і весь світ зіштовхнулися зі смертельною коронавірусною інфекцією, наша компанія використовує будь-яку можливість, щоб допомогти і лікарням, і безпосередньо медикам, які лікують інфікованих хворих. Тому ми з радістю підтримали ініціативу партнера нашої мережі компанію «Хенкель в Україні» і спільними зусиллями придбали 692 захисних одноразових костюмів з бахілами та 900 захисних масок і передали їх у міські клінічні лікарні у Києві та Дніпрі», – говорить виконавча директорка Лінії магазинів EVA Ольга Шевченко.

6 Травня / 2020 Благодійність

Коментарі покищо відсутні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендовані статті