Що зробити, щоб лампочки служили довше

Багато хто з нас все ще користуються лампами розжарювання і не поспішають їх замінювати більш сучасними енергозберігаючими лампами. Можливо, просто важко звикнути до світла таких ламп або є якісь інші причини для того, щоб зберігати вірність «лампочці Ілліча». Але сучасні лампочки, напевно, багато хто помітив, перегорають частіше, ніж ті, які були в радянські часи. У чому ж тут може бути причина такої недовговічною їхньої роботи?

Що зробити, щоб лампочки служили довше

На що звернути увагу в магазині?

Щоб лампочка прослужила вам довше, варто звернути увагу на деякі моменти ще при покупці:

 1. Перш за все, не потрібно купувати матові лампочки. В прозорих моделях, навідміну від матових, всі недоліки ви відразу зможете роздивитися.
 2. Чим більший нижній контакт цоколя, тим більше часу прослужить Вам лампочка.

  Що зробити, щоб лампочки служили довше

 3. Лампи, у яких в якості елементу розжарювання встановлена ​​вольфрамова нитка, прослужать Вам менше тих, де цей елемент виконаний зі сплаву вольфраму і осмію.
 4. Бачите темний осад на склі? Це явна ознака низької якості виробу. В місці з’єднання з цоколем повинен виразно проглядатися шар мастики. Це значить, що колба герметична.

Весняні подарунки від EVA Blog!

Красуні, нам дуже подобається робити для вас приємні сюрпризи! Оскільки весна - час краси та оновлення, то саме час приділити більше уваги турботі про себе. Підпишіться на нашу розсилку та отримайте у подарунок beauty чек-лист від героїні проекту #БУТИЖІНКОЮ Юлії Черніцької!

Поради щодо експлуатації лампочок

Крім цього, причини можуть бути у нас вдома або там, де Ви лампу експлуатуєте. Які проблеми можуть зустрічатися?

 1. Поширена проблема – це скачки напруги. Зробіть замір напруги у Вашій квартирі. У нормі ця напруга має бути в межах від 220-ти до 230-ти Вольт. Купуйте в магазині лампи, які розраховані на напругу від 230-ти до 240-ка Вольт. Купуйте компактні люмінесцентні лампи. Придбайте стабілізатор напруги.
 2. Може бути такий варіант, що лампочки, які включаються в роботу певної клавішею вимикача, постійно перегорають. Що робити? Купити новий вимикач, якщо на його контактах з’явився нагар, а всередині на проводах почорніння. Можливо вимикач тут ні до чого, а причина в поганому контакті, тоді слід просто підтягти всі з’єднання.
 3. Можна використовувати вимикачі з плавним регулюванням. Вони дозволяють плавно змінювати яскравість освітлення, а також багато в чому захистять лампу від стрибка напруги в момент її включення.
  Згорілий патрон. Якщо яка-небудь лампочка постійно перегорає в люстрі або світильнику, або ж при роботі вона тріщить, мимовільно міняючи яскравість освітлення, слід замінити патрон.

  Що зробити, щоб лампочки служили довше

 4. Не потрібно використовувати в світильниках лампи з більшою потужністю, ніж це допустимо. Також можна перейти на люмінесцентні лампи.
 5. Головне, потрібно стежити, щоб у місцях з’єднання електричних проводів, контакт не слабішав.
 6. І остання причина – це низька якість самих лампочок, при цьому швидше за все перегорають лампочки, потужність яких менше 60-ти Вт.

Гадаєте, забагато складнощів при виборі такого простого предмету, як звичайна лампочка? Але увага до незначних деталей допоможе зекономити домшній бюджет і убереже вас від дорогого ремонту техніки.

10 Листопада / 2017 Дім

Коментарі покищо відсутні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *