Кожна оселя, як і людина, має свою душу та неповторну зовнішність. Зазвичай інтер’єр віддзеркалює характер та вподобання тих, хто в ньому мешкає, але буває й так, що краще обирати стиль протилежний нашому темпераменту, щоб почуватися в гармонії з собою та світом. Тож як визначитися зі стилем інтер’єру, що пасуватиме саме вашому характеру та позитивно відобразиться на атмосфері вдома? Ольга Марченко — наш експерт, фітодизайнер і декоратор, знає відповідь на це питання!
Інтер’єр вдома як відбиток пальця: він унікальний і неповторний. І на будь-який смак, характер і темперамент знайдеться свій стиль, який буде близьким за духом.
Для спокійних людей, які люблять стабільність, розміреність і гармонію, підійде класичний стиль: у ньому нічого не вибивається з ритму, він чіткий і лаконічний.
Сучасна інтерпретація цього стилю — неокласицизм, підійде для справжніх естетів з тонким смаком, пристрастю до літератури, живопису, музики, для людей, які люблять нове, але шанують традиції.
Для прихильників сімейних цінностей немає кращого стилю, ніж скандинавський. Натуральні матеріали, природні форми й функціональний дизайн чинять позитивний вплив на атмосферу, в якій виховуватимуться маленькі діти.
Для мрійливих натур, які люблять занурюватися у свій внутрішній світ, згадувати минуле, зберігати різні дрібниці, фотографії, сувеніри, влаштовувати романтичні вечори, підійдуть такі стилі як прованс, шеббі шик, вінтажний.
Якщо ви любите інновації, прагнете до всього нового і практично дивитеся на світ, то ваш стиль — це модерн, мінімалізм або хай-тек.
Для любителів подорожей підійдуть всі стилі, які розкривають культури інших країн: це і середземноморський стиль, який переносить до морських узбереж, і стиль кантрі — втілення дикого заходу, а також східний, альпійський (шале), єгипетський, африканський тощо.
Найбільш нейтральним в цьому напрямку є колоніальний стиль, який переносить нас до романів Жуль Верна й розкриває європейську стабільність через масивні й надійні меблі, природу — через велику кількість живих квітів і тропічних принтів, свіжість — завдяки відкритості простору й великій кількості світла.
Для людей, які люблять статус, владу, розкіш, підійдуть такі стилі як бароко, рококо, ампір, ренесанс.
Улюблені стилі брутальних холостяків — лофт і гранж, де шкіряні меблі, холодні бетонні стіни та металеві деталі інтер’єру розкривають силу й незалежність чоловічого характеру.
Для людей темпераментних, які люблять виділятися та мають різноманітні інтереси в житті, підійдуть такі яскраві стилі як фьюжн, ар-деко, поп-арт і кітч — улюблений стиль бунтарів і нігілістів.
Як бачите напрямків сила-силенна, але при виборі пам’ятайте, що інтер’єр не тільки може доповнювати ваші інтереси й втілювати художній смак, але й гармонізувати ваш характер. Якщо ви володар гарячого темпераменту, можливо, вам не варто підігрівати його яскравим і вибуховим стилем на зразок фьюжн, а краще гармонізувати скандинавським або мінімалістичним інтер’єром. А от якщо вам навпаки не вистачає в житті активності, чому б не внести в нього елементи оптимістичного й трохи навіженого кітчу?
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Коментарі покищо відсутні