Які круті перекладні тату зараз у тренді?

Перекладні тату належать до тих видів прикрас, які мають багато варіантів: від мінімалістичних маленьких до громіздких з глибоким промальовуванням деталізованих елементів і реалістичною передачею кольору. Їх можна наносити на будь-яку частину тіла і навіть обличчя, експериментуючи з різними комбінаціями. Для втілення в реальність усіх ваших задумів в асортименті магазинів уже представлена велика різноманітність готових малюнків. Також доступна опція замовлення наборів з флеш-татуюваннями за власним ескізом під замовлення. Водночас у наявності завжди є дуже круті вже готові перекладні тату, які купують найчастіше.

Перекладні тату

@arleysign

Написи різними мовами

Татуювання з написами багато років залишаються в тренді, змінюється тільки стиль оформлення і фрази. Зараз багато хто віддає перевагу татуюванням з невеликими, але сильними за змістом фразами різними мовами, які відображають особисті переконання, мотивують, взяті з улюблених фільмів або несуть важливий особисте посилання. При цьому місце нанесення може бути абсолютно різним часто вибирають невеликі написи на руки, ключиці, під груди або на шию. Якщо необхідно, такі тату можна наносити на обличчя, але потрібно розуміти доцільність цього рішення.

Написи

@arleysign

Шукай EVA Blog в Instagram

Абстракція і геометрія

Такі варіації вибирають люди, які точно знають, що в майбутньому, найімовірніше, зроблять реальне татуювання, і за допомогою несправжніх приміряють на собі, який варіант може підійти. Як правило, це складні візуалізації з глибокою деталізацією, які можуть бути виконані в кольорі, але частіше переважає чорний. Також проглядаються різні техніки виконання від тонких або жирних ліній до ледь видимих контурів і точкового нанесення об’єктів. Внаслідок цього абстракція і геометрія цікаво виглядають на руках або стегнах.

Абстракція і геометрія

@arleysign

Цікаво по темі: Леопардовий тренд: як носити тваринний принт у 2024 році

Патріотичні

Спершу може здатися, що в цій категорії на вас чекають лише різні варіації виконання прапорів і гербів країни. Насправді сюди можна віднести культурну спадщину в глобальному її прояві. Вишивка, ляльки-мотанки, символіка єдності та патріотичної любові, колоски пшениці, написи й окремі літери алфавіту тільки невелика частина того, що може бути зображено на вашому татуюванні. Такі малюнки часто обирають як ідентифікацію себе в суспільстві та самовираження власних думок, позиції. Для нанесення цього виду тату частіше вибирають помітне місце.

Патріотичні

@arleysign

Цікаво по темі: 15 стильних аксесуарів, які доповнять ваш образ

Квіти та тварини

Ці дві категорії завжди в тренді, оскільки всі люблять квіти та тварин, особливо коли їх дизайнер реалізував цікаво. Серед тимчасових татуювань є найрізноманітніші варіанти, але попит мають саме нестандартні вовки на тлі похмурого лісу, олень із вкрапленнями напису, змій з елементами квітки, птахи та метелики, що композицією розлітаються в різні боки. Такі малюнки завжди привертають увагу, а головне, мають професійний вигляд і в майбутньому можуть бути використані як потенційний ескіз для вже справжнього татуювання. 

Квіти

@arleysign

Мультяшні герої

Часто цю категорію малюнків відносять до дитячої, але навіть дорослі люблять мультфільми й охоче використовують улюблених героїв у процесі експериментів з тимчасовими татуюваннями. Наприклад, в асортименті інтернет-магазину https://arleysign.com/shop/  є багато абсолютно універсальних рішень, які сміливо можна вибирати всім. А якщо у вас все ж таки є діти такі тимчасові татуювання допоможуть зблизитися та знайти спільні інтереси, оскільки нічого не зближує настільки добре, як можливість робити щось разом.

Мультяшні герої

@arleysign

Якщо ви мрієте про татуювання, але поки що не наважуєтеся вирушити до тату-салону, почніть із тимчасових варіантів. Виглядають вони дуже стильно і реалістично, а завдяки великому вибору, ви без проблем зможете знайти найбільш підхожий для себе варіант!  

 

Читайте також:

6 Травня / 2024 Мода

Коментарі покищо відсутні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *