Є жінки, які захоплюють думки і серця оточуючих з першої хвилини знайомства. При цьому вони зовсім не обов’язково виглядають як глянцеві красуні. Навпаки, часто з першого погляду важко зрозуміти, чому чоловіки так наполегливо шукають їх уваги. Секрет привабливості та лайфхаки по завоюванню сердець оточуючих розглянемо разом з експертом та подругою EVA Blog Анастасією Арьє.
***
Щоб бути задоволеними собою, ми, жінки, часом докладаємо багато зусиль для поліпшення зовнішності – освоюємо тонкощі макіяжу, витримуємо болючі процедури у косметолога, витрачаємо багато часу на складне фарбування волосся, займаємося до сьомого поту в фітнес-залі, носимо не завжди зручне взуття на підборах, щоб ноги здавалися довшими… Цей список нескінченний. Зустрічають дійсно «по одягу», і здорово, якщо доглянута красуня виявляється приємною і цікавою людиною. Що може підкорити інших людей? Пропоную вам «прокачати» сім якостей – вони, як на мене, важливіші пружних сідниць і бездоганного манікюру.
Згадайте: чи є у вас хтось із знайомих, хто завжди ниє, скаржиться і ніколи не буває задоволений? Як відчуття після зустрічі або розмови з такою людиною? Приємніше спілкуватися, дружити і будувати сім’ю з тим, хто налаштований на краще і на успіх.
Як розвинути в собі оптимізм: спілкуйтеся з тими, хто дивиться на життя з позитивом; переключайтеся з проблеми на її рішення (не «За що мені все це?», а «Як я можу вирішити це питання? Які можливості переді мною відкриваються?»); дивіться менше новинних сюжетів; фокусуйтеся на хороших, приємних моментах, які відбуваються з вами кожен день. Пам’ятайте: «Хтось бачить в калюжі бруд, а хтось – зірки, що відображаються у воді». Вчіться бачити зірки.
Зазвичай люди, які вміють пожартувати про себе або посміятися над жартом про себе – легкі в спілкуванні, веселі, енергійні. З ними затишно, від них виходить особлива енергія. Станьте такою людиною!
Як розвинути: дуже бадьорить думка про те, що ви – не центр Всесвіту, і не ідеал. Ставтеся до себе трохи менш серйозно, і перестаньте переживати на тему: «Що про мене думають інші». Інші люди частіше за все думають… про себе і свої справи. Правда. І наступного разу, коли над вами пожартують, постарайтеся не ображатися відразу, а почути жарт як би з боку – раптом це і правда смішно?
Емпатія – це співпереживання емоційному стану співрозмовника і розуміння його внутрішнього світу. З ким вам хочеться ділитися переживаннями – з тим, хто завжди говорить про себе і знецінює ваші почуття («Подумаєш, проблема!» або «Знайшла через що засмучуватися!») чи з тим, хто слухає і розділяє ваші емоції?
Як розвинути: освоюйте навик «активного» слухання (в інтернеті у відкритому доступі є багато інформації про те, як це зробити); проведіть день, думаючи про кожного, хто якимось чином пов’язаний з вашою повсякденністю. Консьєрж, який похмуро вітається з вами біля під’їзду; водій автобуса, який везе вас на роботу; роботяга-будівельник, який поклав плитку, по якій ви йдете до свого кабінету; маленький китаєць, пришивати ґудзики до вашої блузі або молода дівчина в Індії, під палючим сонцем збирає чай, який ви заварюєте собі в обід – ваше життя пов’язана з життями десятків інших людей, яких ви ніколи не зустрінете. Проведіть день, думаючи про них, про їх життя, турботи і мрії.
Вміння визнати помилку чи провину, а потім щиро сказати: «Вибач мене, будь ласка» сприяє зміцненню будь-яких стосунків. Мало кому хочеться мати справу з пані «я-завжди-права, а, якщо і не права, ви від мене вибачень не дочекаєтеся».
Як розвинути: зазвичай всі ми знаємо, коли не праві. Зробили помилку, зачепили чиїсь почуття, не дотримали слова… Попросіть вибачення і, якщо це можливо, намагайтесь виправити ситуацію.
Під цим зазвичай розуміють здатність вирішувати багато життєвих завдань своїми силами, вміння забезпечити себе, відсутність страху залишитися одному.
Як розвинути: беріть відповідальність за своє життя в свої руки, мрійте, досягайте свого, заведіть інтереси, не пов’язані з однією людиною – чим яскравіше ваше життя, тим більше бажання у оточення розділити його з вами.
Вміння зануритися в якусь справу і легко вийти з неї, спокійно реагувати на зміни, підлаштовуватися під поточну ситуацію, не «застрягати» в якихось станах.
Як розвинути: якщо щось не виходить, не робіть знову і знову, а знайдіть інший спосіб вирішення; виконуйте звичні дії по-новому (наприклад, якщо ви – правша, спробуйте чистити зуби лівою рукою, оберіть інший маршрут на роботу, випийте чай замість ранкової кави); погоджуйтеся на несподівані пропозиції; спробуйте змінити свої плани в останню мить – і прислухайтеся, як все це відгукується в вас. Вам легко, цікаво? Значить, ви вже досить гнучка людина! Відчуваєте дискомфорт, тривогу, роздратування? Тоді не квапте себе, робіть щось нове потроху.
Вміння помічати приємне, радіти дрібницям, жити на повну вже зараз, пити з красивої чашки, цінувати сьогодення, мріяти про щось більше, і навіть у важкі періоди зберігати стійкість і життєлюбність.
Як розвинути: не порівнюйте себе з іншими, будьте вдячні за те, що вже є у вашому житті, вчіться бачити добре і красиве – кожен день; вдягайте кращий одяг, а не бережіть його «на потім»; користуйтеся найкращими речами, які у вас є (парфумами, посудом, піною для ванни); радуйте себе приємними дрібницями – наприклад, запалюйте свічки за вечерею, дозвольте собі живі квіти в звичайний день, або смачний десерт в дорогому кафе.
В одному з жіночих серіалів героїня розмірковує про те, що таке відносини між людьми, і приходить до того, що самі приголомшливі, найважливіші, найскладніші стосунки – це стосунки з собою. Будь-які стосунки з іншими починаються з прийняття і любові до себе. Сподіваюся, мої ідеї надихнуть вас на те, щоб стати трішки гнучкіше, емпатичніше, щоб дивитися на світ з оптимізмом і частково іронічно, бути самодостатньою і життєлюбною – в першу чергу для себе, а потім вже і для інших.
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Коментарі покищо відсутні