Подкаст — це аудіо- або відеозапис, який можна вільно завантажувати з інтернету на мобільний пристрій чи персональний комп’ютер. Це таке собі радіо нового штибу. Але набагато зручніше, бо слухач сам вибирає, що йому слухати чи дивитися в дорозі, вдома під час виконання побутових справ тощо.
Існують музичні подкасти, випуски новин, подкасти про культуру, живопис, психологію, різноманітні інтервʼю та багато інших. Зазвичай автори від кількох хвилин до години та більше обговорюють якусь одну тему.
Подкасти стали шалено популярними в Україні, і з кожним днем збільшується кількість подкастерів, зростає якість записів. Є спроби створити кілька основних платформ для завантажень, які б задовольняли потреби слухачів.
Подкаст як сферу діяльності називають подкастингом, а автора чи ведучого — подкастером.
Подкастери знають, як правильно подавати інформацію. По-перше, вони зосереджені на якості звуку. Під час запису немає сторонніх шумів, а це дуже важливо, якщо ви слухаєте запис, наприклад, у транспорті. По-друге, автори дотримуються оптимального темпу мовлення, не говорять ані занадто швидко, ані занадто повільно.
Подкаст може бути варіантом аудіорозваги, поки ви бігаєте, готуєте обід чи займаєтеся хобі. Також можна знайти тематичні подкасти, які призначені для спеціалістів — тоді прослуховування запису стає способом самоосвіти. І остання, дуже очевидна перевага — подкасти безкоштовні.
Як їх можна слухати:
Найпопулярнішими є застосунки для iOS «Подкасти» та «Google Podcasts». На жаль, поки що в Україні досить небагато саме українськомовного контенту, проте ситуація поступово виправляється. Тож можна вибирати різні тематики й слухати інформацію майже в будь-якому місці й у будь-який час.
Читайте також: «5 безкоштовних способів виглядати краще».
Пропонуємо добірку подкастів, які допоможуть вам краще зрозуміти дитячу психологію:
Також радимо підписатися на телеграм-канал Podcasts NOW ua — українські подкасти та подкастинг в Україні. Можливо, незабаром і там зʼявляться записи на теми психології, виховання й батьківства, яких так не вистачає серед українськомовного контенту.
Вчені довели, що сприйняття на слух не відрізняється за якістю від читання чи відео. Тому якщо ви хочете дізнатися щось цікаве дорогою на роботу, у відпустці чи під час домашньої роботи — завантажуйте актуальні для вас подкасти.
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
[…] Читайте також: «Цікаві подкасти для батьків». […]