Костюм на Геловін 2019 року: як виготовити самотужки

Усі діти люблять свята, і Геловін — не виняток. Попри те, що це «не наше» свято, дедалі частіше в школах і дитячих садках проводять тематичні заходи й ранки. А це означає, що дитині знадобиться святковий костюм.

Костюм на Геловін для дітей можна придбати й готовий, однак спробуймо виготовити його своїми руками. Найважливіше от що: хоч як парадоксально, та дитячий костюм на Геловін не повинен бути страшний. Тому ніякого моторошного гриму й страхітливих елементів одягу.То що, готові рукодільничати?

Костюм на Геловін 2019 року: як виготовити самотужки

Привид

Найпростіший костюм. Технологію виготовлення докладно розповів Карлсон: у непотрібному простирадлі маркером позначити обличчя й вирізати отвори. «Обличчя» привида можна розмалювати, а щоб вийшло якомога правдивіше — підрізати краї, додати намисто й намалювати фарбою кілька червоних плям.

Підійде як для хлопчиків, так і для дівчаток будь-якого віку.

Костюм на Геловін 2019 року: як виготовити самотужки

Пілот літака

Найефектніший варіант, на нашу думку, це костюм пілота літака. Нічого складного в ньому немає. Треба взяти картон, вирізати, розфарбувати і скріпити. А щоб його було зручно носити — можна прикріпити два ремені. Потім лишається тільки знайти шапку й окуляри, і ваш маленький пілот до святкування готовий.

Костюм на Геловін 2019 року: як виготовити самотужки

Скелет

Знову-таки дуже простий та універсальний костюм. Знадобиться чорний одяг, що вкриватиме все тіло дитини, а також біла щільна тканина. З неї вирізаємо «кістки» й прикріплюємо до одягу. До речі, пришивати необов’язково, вистачить булавок. Щоб образ був завершений, досить додати блідий грим або маску.

Костюм на Геловін 2019 року: як виготовити самотужки

Відьма

Ідеальний образ для дівчинки. Треба одягнути сарафан, сукню чи боді зі спідничкою чорного кольору. Також для образу варто придбати смугасті колготки. Найважливіше й найскладніше в цьому костюмі — капелюх. Конусуватий ковпак треба виготовити з картону будь-якого кольору, склеїти й закріпити.

Докладніше про сам процес:

Спочатку вирізуємо з картону деталі капелюха. Їх усього дві: верх і краї. Діаметр верхньої частини залежить від об’єму голови дитини, а країв — від їхньої бажаної ширини. Склеюємо обидві деталі, чекаємо, поки клей висохне, й обшиваємо капелюх фетром. Тепер капелюх можна прикрасити яскравою стрічкою, торочкою, кокетливою вуаллю, мереживом чи навіть ягодами.

У руки дайте невелику мітлу, чарівну кулю або просто велике яблуко — усе це ідеально доповнить образ.

Костюм на Геловін 2019 року: як виготовити самотужки

Нічого не забули?

Дитина буде в захваті, якщо й батьки вдягнуть такі самі костюми. Тому не соромтеся й не бійтеся підібрати образ і для себе. Бажано, щоб уся сім’я була в одній стилістиці, але навіть якщо це буде не так, — не проблема.

 

Страшного крутого вам Геловіну!

25 Жовтня / 2019 Материнство

Коментарі покищо відсутні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *