У нашому сприйнятті чоловіча їжа — це завжди важка, м’ясна і жирна страва. У результаті багато хто або пропускають сніданок, замінюючи його на каву, або засинають на роботі, відчуваючи важкість під грудьми. А потрібних речовин — вітамінів, мікроелементів, клітковини — чоловікам часто не вистачає. Час переглянути цей стереотип! У чоловічому сніданку важливі кілька речей: він повинен бути ситним, але не перевантажувати; збалансованим і, звичайно, смачним.
Сьогодні наш експерт зі здорового образу життя – Лєна Філатова розповість, як приготувати ідеальний стніданок для чоловіка.
Хоча вранці жирні продукти засвоюються чудово, не обов’язково додавати щось на кшталт ковбаси, бекону або сала. Після дуже ситної важкої страви знижується працездатність — людина буквально засинає замість того, щоб активно працювати. А ось такий спосіб, як відварювання на пару, часто недооцінюється чоловіками. Адже легка парова страва — гарантія більш високої продуктивності протягом робочого дня.
Якщо ви не дуже любите снідати, зробіть швидкий протеїновий коктейль або смузі й візьміть з собою в спеціальній пляшці. Крім цього, здоровий фастфуд можна готувати кожен день: швидкі каші, супи, омлети, салати не віднімуть більш як 15 хвилин, зате стануть повноцінним сніданком, після якого чоловік буде готовий гори звернути!
Яйця — джерело цінних незамінних амінокислот, вітамінів групи В, фосфору, селену, вітамінів А, D, E, К і здорових жирів. До того ж яйця дуже швидко готуються і добре насичують. Поєднуйте їх із травами, грибами, будь-якими овочами. Ідеальні способи — відварювання, запікання, варіння на пару, смаження на антипригарній сковороді.
У великій чашці з’єднайте всі інгредієнти та трохи збийте виделкою. Поставте в мікрохвильову піч на 3 хвилини на максимальну потужність.
Салат теж може бути поживною ранковою стравою. Урізноманітніть його шматочками риби або запеченого м’яса, сиром, авокадо, яйцем і навіть… вчорашньою кашею! Ця страва зручна й тим, що ви можете зібрати її із залишків вчорашньої вечері, додавши трохи свіжих овочів. Можна додати горіхи, насіння, сухарики, щоб було чим похрумтіти.
Заправка:
Змішайте всі інгредієнти.
Супи частіше асоціюються з обідами, але вони можуть стати й хорошим сніданком. Для їх приготування оберіть легку овочеву суміш і додайте сочевицю для ситності. Швидко приготувати свіжий суп допоможуть кухонні гаджети — мультиварка або пароварка. А ще ви легко можете взяти його з собою, збивши у блендері та переливши до термочашки.
Відваріть всі інгредієнти, збийте блендером. Якщо потрібно, перелийте до термосу або термочашки, щоб узяти з собою.
Один з найпоширеніших варіантів сніданків. Каші крім вітамінів і мікроелементів містять цінну для людини клітковину, яка допомагає насичуватися й тривало підтримувати енергію. Замість пластівців завжди обирайте цільні крупи, що пройшли мінімум обробки: гречану, перлову, ячну, цільнозернову вівсянку. Щоб зробити таку кашу цікавішою й не витрачати час на приготування, використовуйте простий рецепт «Вівсянка в банці».
Змішайте інгредієнти й поставте банку з вівсянкою в холодильник на ніч. Вранці каша готова до вживання.
Чоловікові не обов’язково вживати стереотипно чоловічу їжу, адже ці переконання ніяк не допомагають зберегти здоров’я, а вибір корисних страв величезний! І навіть якщо не хочеться снідати, можна обрати здоровий фастфуд і взяти його з собою.
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Коментарі покищо відсутні