В холодну пору року особливо сильно хочеться полетіти в теплі краї, щоб погрітись на сонці та вдосталь поплавати. Такі подорожі давно стали нормою, не викликають подиву, але потребують підготовки до зміни клімату та способу життя.
Існує ряд найпопулярніших країн для відпустки взимку. Розкажемо про ті, в яких буде найкомфортніше з січня по березень.
Варто знати те, що її не існує. Якщо діти хворіють одразу ж після приїзду в іншу країну, це означає, що вони захворіли по дорозі. В літаку замкнутий простір, і якщо на рейс потрапила хвора людина, то вірус пошириться дуже швидко. Більше того, повітря на борту сухе та пересушує слизові оболонки, знижуючи їх захисні функції. Також зміна атмосферного тиску може впливати на рівень кисню в крові, а це, в свою чергу, може загострити стан деяких хронічних хвороб. Тож якщо у вашого малюка є будь-яка хвороба, яка періодично повторюється, враховуйте, що переліт може дещо загострити стан.
Однозначних порад, з якого віку можна брати дитину в іншу країну, не існує. Єдине правило: чим менший малюк, тим більше заходів безпеки.
Майте на увазі, що велика доза ультрафіолету одразу по прибутті не піде на користь дитині! Не зважаючи на шалене бажання компенсувати відсутність сонця, не біжіть на пляж відразу по прильоту. Підвищена інсоляція — це пряма загроза здоров’ю малюка, тож пам’ятайте про міру.
Ще один фактор ризику здоров’я — це стрес, що пов’язаний зі зміною місця перебування та часових поясів. Він пригнічує імунітет і може відкрити двері хворобам. Від нього нікуди не подітися, але ми можемо мінімізувати його наслідки.
Щоб максимально уберегти дитину від інфекцій та вірусів і не грішити на акліматизацію, варто дотримуватись декількох порад.
Не бійтесь змінювати клімат та брати дітей із собою. Їх організм, як і ваш, адаптується до всього. Просто подбайте про безпеку та спокій під час відпочинку.
Навіть якщо ви не будете користуватися ліками (ми вам цього щиро бажаємо), вам все одно буде спокійніше від знання, що вони є у вас під рукою. Так ви будете впевнені, що не будете спантеличені тривожними симптомами у чужій країні.
Пропонуємо вам базовий варіант аптечки, але щодо кожної групи ліків бажано проконсультуватись з педіатром, який підбере для вашої дитини з урахуванням особливостей. Якщо у малюка є хронічні хвороби, то список буде розширений.
Якщо все ж на відпочинку вам довелося скористатися вашої аптечкою, але самолікування не приносить результату, або ви спостерігаєте нетипові симптоми — обов’язково зверніться до лікаря, не зважаючи на вартість консультації чи лікування! Здоров’я та життя перш за все!
Зверніть увагу, що перед вильотом у деякі країни потрібно пройти вакцинацію. Не нехтуйте порадами лікарів.
Майже всі, хто відпочивав у готелях all inclusive, стикалися з цим вірусом. Ще його називають «рука-нога-рот» Він дуже поширений у теплих країнах і має багато різновидів. Симптоми вірусу досить інтенсивні і тримаються 3-5 днів, найчастіше ним хворіють діти-дошкільнята. Після хвороби до вірусу формується стійкий імунітет.
Симптоми вірусу коксакі:
Лікування — симптоматичне: збивайте температуру, давайте багато пити, обов’язково дитина має отримувати розчин для пероральної регідратації, щоб відновлювати сольовий баланс. Висип можна не обробляти, якщо немає виділень. Хвороба має проходити під наглядом лікаря, щоб не допустити ускладнень.
Ця інформація актуальна і для дітей, і для дорослих. Якщо ви будете дотримуватися цих простих правил, це зробить вашу відпустку більш безпечною.
Відпочинок з дітьми — це легко і весело, коли ви готові до нестандартних ситуацій та позитивно налаштовані. Помірні сонячні ванни, теплий пісок та морське повітря підуть на користь і дорослим, і дітям. Вдалого відпочинку!
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Коментарі покищо відсутні