Сьогодні в б’юті і фешн-індустрії легко читається рух на користь простоти, інтерес до проблем екології та відмова від надмірностей. Сучасна краса — це про гармонію, а косметика — про універсальність. Такі продукти багато в чому відповідають ритму життя, де час у великій ціні. Нові текстури все частіше можна використовувати на бігу: вони легкі в розтушовуванні, ідеальні для «голого макіяжу» і допомагають створювати модний монохромний ефект. Про нього говоримо детальніше.
Мономакіяж — це вид макіяжу, для створення якого достатньо 1–2 косметичних продуктів. А тому його нерідко називають монохромним, тобто виконаним в одному кольорі. Успіх у цій справі визначають два чинники: наявність багатофункціональних засобів і готовність до експериментів.
Головна перевага цієї техніки — легкість. Монохромний макіяж не вимагає багато часу, спеціальних навичок і величезного косметичного кейса. Він вийде навіть у новачка.
Практично в кожній косметичці знайдеться продукт, потенціал якого не розкрито. Наприклад:
Для монохромного макіяжу підходять як сухі, так і кремоподібні текстури. Немає обмежень і в палітрі: витриманий нюд, соковиті кольори чи бронзові смоки — вирішувати тільки вам. Пам’ятайте лише про доречність насичених відтінків.
1. Палетка Lamel Professional додасть мерехтіння обличчю, губам і очам. Щільні відтінки прекрасно переноситься за допомогою кисті або пальців.
2. Рідкий глітер LN Professional Brilliant Shine підійде як хайлайтер, тіні або блиск для губ. З ним в будь-якій ситуації вигляд буде свіжим і натуральним.
3. Палетка LCF зібрала в собі тіні, пігменти і глітери на всі випадки життя. Бронзові відтінки зайдуть як рум’яна, світлі послужать за хайлайтер, а темними або блискучими можна намалювати красиві стрілки. Комбінацій для міксування безліч — фантазуйте!
4. Шимер GlamBee Color Hypnotic — пігменти в трьох відтінках для створення фантастичних переливів на повіках, губах і тілі.
5. Бронзер Bourjois Always Fabulous справляється із завданнями контуринга і підсвічування окремих зон.
6. Тінт Avon Mark Oh-So Tokyo Parasol підходить не тільки для губ, але і в ролі рум’ян. Особливо зручний у поїздках або коли потрібно швидко задати акценти.
За допомогою тінта можна зробити майже 90% макіяжу. Так стверджують візажисти. Ми вже знаємо, як використовувати тінт і що інтенсивність кольору можна регулювати кількістю засобу. А сьогодні в EVA Blog зупинимося на основних етапах у мономакіяжі.
1. Виділяємо контур обличчя
Для дрейпінга (різновид контурінга) потрібно нанести тінт на бічні точки у скроневої зони, щоб візуально виділити овал обличчя.
2. Створюємо рум’янець
Розподіляємо тінт на яблучка щік, плавно розтушовуючи круговими рухами. Наносіть по трошки і нашаровуйте поступово.
3. Підкреслюємо очі
Червоні й ягідні відтінки на очах — тренд цього сезону. Повторюємо за допомогою тінта, але попередньо наносимо на повіки праймер. Далі плоским пензлем наносимо засіб у складку повіки, добре розтушовуючи.
4. Виділяємо губи
Пальцем вбиваємо тінт в губи, щоб контур був розмитим. Це додасть їм об’єм і натуральний відтінок без натяку, що вони нафарбовані.
Тренд на швидкий макіяж, який актуальний незалежно від сезону і завжди виглядає по-різному, з нами надовго. Тому сміливо адаптуйте модні ідеї, підкреслюючи власну красу!
Буде цікаво: «Мінімум макіяжу — створюємо природні образи»
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Коментарі покищо відсутні