Мінімалізм у макіяжі: що таке мономакіяж і як його зробити

Сьогодні в б’юті і фешн-індустрії легко читається рух на користь простоти, інтерес до проблем екології та відмова від надмірностей. Сучасна краса — це про гармонію, а косметика — про універсальність. Такі продукти багато в чому відповідають ритму життя, де час у великій ціні. Нові текстури все частіше можна використовувати на бігу: вони легкі в розтушовуванні, ідеальні для «голого макіяжу» і допомагають створювати модний монохромний ефект. Про нього говоримо детальніше.

Мономакіяж: мейк одним продуктом VS мейк різними продуктами в одному тоні

Мономакіяж — це вид макіяжу, для створення якого достатньо 1–2 косметичних продуктів. А тому його нерідко називають монохромним, тобто виконаним в одному кольорі. Успіх у цій справі визначають два чинники: наявність багатофункціональних засобів і готовність до експериментів.

Головна перевага цієї техніки — легкість. Монохромний макіяж не вимагає багато часу, спеціальних навичок і величезного косметичного кейса. Він вийде навіть у новачка.

Косметика для монохромного макіяжу: текстури і типи продуктів

Практично в кожній косметичці знайдеться продукт, потенціал якого не розкрито. Наприклад:

  • бронзер можна наносити не тільки на вилиці, але і повіки як тіні;
  • стійка матова помада може бути застосована для малювання стрілок;
  • рідкі рум’яна легко адаптувати до макіяжу губ;
  • пігменти і палетки, де зібрані відразу кілька продуктів (наприклад, рум’яна, хайлайтер, контурінг і бронзатор) — справжній джек-пот для оформлення мономейка;
  • кремові тіні добре поводяться на щоках;
  • тінтом можна підкреслити вилиці й очі.

Для монохромного макіяжу підходять як сухі, так і кремоподібні текстури. Немає обмежень і в палітрі: витриманий нюд, соковиті кольори чи бронзові смоки — вирішувати тільки вам. Пам’ятайте лише про доречність насичених відтінків.

Підбірка мультифункціональних продуктів від EVA Blog

1. Палетка Lamel Professional додасть мерехтіння обличчю, губам і очам. Щільні відтінки прекрасно переноситься за допомогою кисті або пальців.

2. Рідкий глітер LN Professional Brilliant Shine підійде як хайлайтер, тіні або блиск для губ. З ним в будь-якій ситуації вигляд буде свіжим і натуральним.

3. Палетка LCF зібрала в собі тіні, пігменти і глітери на всі випадки життя. Бронзові відтінки зайдуть як рум’яна, світлі послужать за хайлайтер, а темними або блискучими можна намалювати красиві стрілки. Комбінацій для міксування безліч — фантазуйте!

4. Шимер GlamBee Color Hypnotic — пігменти в трьох відтінках для створення фантастичних переливів на повіках, губах і тілі.

5. Бронзер Bourjois Always Fabulous справляється із завданнями контуринга і підсвічування окремих зон.

6. Тінт Avon Mark Oh-So Tokyo Parasol підходить не тільки для губ, але і в ролі рум’ян. Особливо зручний у поїздках або коли потрібно швидко задати акценти.

Як зробити мономакіяж тінтом: покрокова інструкція

За допомогою тінта можна зробити майже 90% макіяжу. Так стверджують візажисти. Ми вже знаємо, як використовувати тінт і що інтенсивність кольору можна регулювати кількістю засобу. А сьогодні в EVA Blog зупинимося на основних етапах у мономакіяжі.

1. Виділяємо контур обличчя

Для дрейпінга (різновид контурінга) потрібно нанести тінт на бічні точки у скроневої зони, щоб візуально виділити овал обличчя.

2. Створюємо рум’янець

Розподіляємо тінт на яблучка щік, плавно розтушовуючи круговими рухами. Наносіть по трошки і нашаровуйте поступово.

3. Підкреслюємо очі

Червоні й ягідні відтінки на очах — тренд цього сезону. Повторюємо за допомогою тінта, але попередньо наносимо на повіки праймер. Далі плоским пензлем наносимо засіб у складку повіки, добре розтушовуючи.

4. Виділяємо губи

Пальцем вбиваємо тінт в губи, щоб контур був розмитим. Це додасть їм об’єм і натуральний відтінок без натяку, що вони нафарбовані.

Ідеї мономакіяжу очей: фото

Тренд на швидкий макіяж, який актуальний незалежно від сезону і завжди виглядає по-різному, з нами надовго. Тому сміливо адаптуйте модні ідеї, підкреслюючи власну красу!

$img_gal_param_url_3
$img_gal_param_url_3
$img_gal_param_url_3
$img_gal_param_url_3
$img_gal_param_url_3
$img_gal_param_url_3
$img_gal_param_url_3
$img_gal_param_url_3
$img_gal_param_url_3
$img_gal_param_url_3

Буде цікаво: «Мінімум макіяжу — створюємо природні образи»

Палетка тіней, пігментів і глітерів LCF тон 1

99.00
Купити

Компактна пудра-бронзер для обличчя Bourjois Always Fabulous Вronzer

479.00
Купити

Палетка для контурування обличчя Lamel Professional All in One Face Contour

72.00
Купити

Рідкий глітер для макіяжу LN Professional Brilliant Shine Cosmetic Glint

72.00
Купити

Тінт для губ і щік Avon Mark Oh-So Tokyo Parasol red

186.00
Купити
1 Листопада / 2021 Краса

Коментарі покищо відсутні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *