“Знайшли? Ні? А шукали добре?”🧐 Точка G – це як міфічний єдиноріг: хтось клянеться, що бачив, хтось запевняє, що це вигадка, а наука лише знизує плечима. Уже понад 70 років науковці та лікарі намагаються виявити, виміряти, помацати й нарешті чітко її класифікувати. Так є вона чи ні? І якщо є, то чому ніхто не може її точно описати? Зараз розповім😉
Так-так, вона дійсно в якийсь момент просто з’явилася. Я тобі зараз дам коротку інформацію, яка позиціюється як факт, але насправді просто роздута з нічого мильна бульбашка. Отже, за запитом “що таке точка G” або “хто виявив точку G” ти отримаєш таку відповідь.
“У 1950 році цю ерогенну зону виявив німецький лікар Ернст Грефенберг. Точка G, вона ж зона Грефенберга, являє собою ділянку в піхві з величезною кількістю нервових закінчень. Вона пронизана мережею кровоносних судин і реагує на сексуальне збудження збільшенням чутливості та набряканням, схожим з ерекцією у чоловіків. Анатомічно ця точка є внутрішньою частиною клітора й аналогом головки чоловічого статевого члена.” Цікава заява😂 А тепер, як все було насправді:
Ти можеш заперечити, що всі зазначені події були давно й завдяки сучасній науці якраз вдалося з’ясувати, що “точка G є частиною клітора та анатомічно нагадує голівку статевого члена”. Усе з точністю навпаки. Що глибше вивчали цю загадкову ерогенну ділянку, то частіше науковий світ стикався з аргументами, що жодної таємничої точки на передній стінці піхви, яка спричиняє збудження й тим паче оргазм, не існує в принципі.
Питання про точку G – це вічна суперечка між “Я точно її відчуваю!” і ”Що? А, чергова байка”. Якщо ти коли-небудь замислювалася, чому одна твоя подруга впевнена, що знає, де розташована зона Грефенберга, а інша каже, що взагалі нічого там не відчуває – ласкаво просимо до клубу😉 Я спеціально вивчила десятки досліджень і зараз максимально простою мовою поясню тобі, що таке точка G насправді та чому наука й лікарі не мають єдиної відповіді.
Цікаво на тему: Струменевий оргазм (сквірт): 5 фактів, про які ти не знала
Давай-но зафіксуємо один момент і одразу ж розпочнемо розбір🤓 Критеріями ідентифікації точки G можуть бути відчуття більш чутливої зони та/або випинання/припухлість під час стимуляції. А тепер полетіли за фактами🙃
Левова частка інформаційного контенту говорить нам, що пляма Грефенберга розташована на глибині 1 см на передній стінці піхви. Звідки такий висновок? Річ у тім, що у більшості піддослідних у дослідженнях ця зона перебувала саме в цій ділянці. Але у більшості – не означає у всіх. Так ось, крім вищевказаного розташування, точка G може перебувати:
Так, за всю історію науки не було виявлено жодної структури, що відповідає окремій точці G. Простими словами – конкретної області, яка працює як “кнопка збудження”, не існує. Тобі важливо зрозуміти, що піхва є не пасивним органом, а високодинамічним “всесвітом” із надактивною роллю в сексуальному збудженні та статевому акті. Чула щось про CUV? Це клітоуретровагінальний комплекс, що утворюється завдяки анатомічним взаєминам між клітором, уретрою і передньою стінкою піхви. Ця вкрай мінлива в плані активності ділянка, за умови правильної стимуляції під час проникнення, може спричиняти оргазмічні реакції.
Цікавий факт: В одному дослідженні ставили запитання, чи пов’язана точка G з еякуляцією: 72,6% відповіли ствердно.
Чи можна CUV віднести до точки G? Звісно. І не просто можна, а потрібно😉 Точка G – це не якийсь окремий орган або ділянка з точними координатами в піхві, а функціональна зона, яка може змінюватися від жінки до жінки. “Де знаходиться точка G? 👉Там, де тобі подобається, а точніше там, де тобі приємно”. Якщо у мене є конкретне чутливе місце на глибині 1 см на передній стінці піхви, під час стимуляції якого утворюється припухлість, це не означає, що в тебе воно там само.
Цікаво на тему: 8 найкращих поз для кунілінгусу
Щойно ЗМІ та масова культура підхопили тему, вона набула майже статусу культу. Це вже не просто ділянка в тілі, а щось, що “треба обов’язково знайти”, інакше жінка не пізнає “справжнього задоволення”. Внаслідок чого суспільство повернулося назад до Фрейда, який, пам’ятається, намагався переконати жінок, що кліторальний оргазм – це інфантильна форма задоволення, а “правильний” – тільки вагінальний. У результаті жінки, у яких немає “чарівної кнопки” всередині, нерідко стикаються з внутрішньою думкою, що вони якісь неповноцінні.
Послухай, дослідження показують, що у багатьох жінок ця зона просто не чутлива. Так, вчені неодноразово знаходили ділянку в тій чи іншій частині піхви, й вона навіть під час стимуляції відповідала випинанням або припухлістю, але жодного задоволення, а тим паче оргазму у жінок не було.
Точку G або містифікують, або використовують як черговий інструмент для оцінки “нормальності”. На ділі все простіше: якщо в тебе є зона, яка приносить задоволення, – насолоджуйся. Якщо ні – насолоджуйся іншими способами та стимуляціями тих чи інших ділянок😉 Головне – отримувати задоволення, а не намагатися бути своєю в гуртку за інтересами “я оргазмую від зони Грефенберга”.
Крім вищезазначених мною доводів, ось тобі ще кілька. Незалежно від існування будь-якої конкретної “точки/області”, будь-яка спроба звести жіночий оргазм до простої стимуляції завжди буде невдалою. Жіночий оргазм – це не просто анатомія, а складний процес, у якому точка G відіграє (або не відіграє) роль залежно від безлічі факторів. Наука вже давно довела, що мозок – ключовий орган задоволення, а не просто стимуляція якоїсь однієї зони. Настрій, довіра партнеру, гормональний фон, попередній досвід сексу/стосунків, психологічні та емоційні моменти – все це впливає на отримання/неотримання оргазму у стократ більшій мірі, ніж будь-яка найерогенніша зона. Я тобі більше скажу, культурні та релігійні переконання відіграють більшу роль у досягненні оргазму, ніж точка G.
Цікаво на тему: Шибарі – мистецтво зв’язування в царстві хвилюючого рабства
Чому б і ні😜 Тільки перед пошуком зафіксуй у голові два моменти:
Головна помилка – сприймати жіночу сексуальність і шлях до досягнення оргазму як гру “Знайди потрібну ділянку та натисни”. Ні, так не працює. Тож точка G – це, скоріше, як піратські скарби: хтось знайде, хтось буде шукати все життя, а хтось просто насолодиться плаванням😎 Не забудь жмакнути вподобайку, якщо стаття була для тебе цікавою і корисною.
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Коментарі покищо відсутні