Зарядка для очей: 5 простих вправ

Щодня більшість із нас проводять чималу частку свого часу за комп’ютером та гортанням стрічки новин у смартфоні. А якщо до цього додати ще й улюблений серіал після роботи, то виходить, що на екран ми дивимось ну дуже багато. Таке вже воно, сучасне життя, і нікуди від цього не подінешся. В результаті наш зір отримує перевантаження, що може стати причиною сухості, втоми, почервоніння, дискомфорту. Щоб зняти ці неприємні симптоми, спробуйте щоранку або щовечора робити зарядку для очей.

Навіщо потрібна розминка для очей

За зміну кривизни кришталика відповідають очні м’язи, котрі при тривалому перевантаженні, наприклад, коли ми довго дивимося на екран, зношуються. Якщо говорити простими словами, то так виглядає механізм виникнення набутої короткозорості. Щоб не зіпсувати свій зір, робіть перерви під час роботи за комп’ютером та не забувайте про розминку для очей. Прості вправи допоможуть розслабити зорові м’язи та зняти втому.

Вправи зарядки для очей

#1: Моргайте

Злегка поморгайте очима протягом 1,5–2 хвилин. Такі прості рухи сприяють покращенню кровообігу та допоможуть зняти втому. Розпочніть свою розминку для очей з моргань, а потім повторюйте їх між усіма наступними вправами.

#2: Дивіться вдалечінь

Наприклад, у вікно. По кілька секунд дивіться на об’єкти, розташовані далеко (можна на небо), а потім сфокусуйтеся на віконній рамі або склі. Інший варіант — по черзі дивитися на три або чотири об’єкти, розташовані на різній відстані від вас.

Весняні подарунки від EVA Blog!

Красуні, нам дуже подобається робити для вас приємні сюрпризи! Оскільки весна - час краси та оновлення, то саме час приділити більше уваги турботі про себе. Підпишіться на нашу розсилку та отримайте у подарунок beauty чек-лист від героїні проекту #БУТИЖІНКОЮ Юлії Черніцької!

#3: «Малюйте» очима

Виконуючи таку зарядку для очей, слідкуйте за нерухомістю голови. Намагайтеся не надто перенапружувати очні м’язи та «малювати» фігури максимального розміру.

  • Дивіться донизу та догори, піднімаючи та опускаючи очі.
  • «Промалюйте» очима коло в один бік, а потім — в інший.
  • Виконайте вправу «метелик» у такій послідовності: правий нижній кут — лівий верхній — лівий нижній — правий верхній. Потім ще раз у зворотній послідовності, а потім трохи поморгайте.
  • Як і в попередній вправі розминки для очей «промалюйте» перевернуту вісімку: спочатку в одну сторону — потім в іншу.

#4: Робіть масаж очей

Ця розминка для очей сприяє покращенню циркуляції рідини всередині ока. Закрийте очі та обережно пальцями натисніть на верхні повіки на кілька секунд. Повторіть тричі.

#5: Зажмурюйтесь

Міцно зажмурюйте очі на кілька секунд, а потім широко їх відкривайте. Повторюйте 7–10 разів.

Проста зарядка для очей, якщо не забувати регулярно її виконувати, допоможе натренувати м’язи очей та зняти втому. Розпочніть вправи з мінімальної кількості разів, поступово збільшуючи навантаження. При цьому ваші рухи мають бути плавними та м’якими, а якщо ви носите окуляри чи лінзи, перед розминкою не забудьте їх зняти.

Бажаємо приємного відпочинку та відмінного самопочуття!

28 Січня / 2019 Велнес

Коментарі покищо відсутні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендовані статті