11 сильних каменів, які притягують гроші

Як би хотілося знайти скриню зі скарбами… Але, на жаль, таке буває тільки в казках. У реальному житті для поліпшення фінансового становища необхідно докласти чимало зусиль: вести бюджет, продуктивно працювати, розвивати свої скіли, а також вивчати основи фінансової грамотності. І це ще далеко не весь список, його можна продовжувати й продовжувати. Але є одна маленька хитрість, яка допоможе привернути у твоє життя фінансовий успіх – це камені для залучення грошей. Як вони працюють і які з них дійсно мають потужну енергетику, читай у цій статті. 

11 найпопулярніших каменів і кристалів, що приносять гроші

Хочеться почати з того, що сама по собі наявність таких каменів не принесе ніяких плодів, якщо ти не будеш нічого робити для поліпшення свого фінансового становища. Ти повинна працювати спільно, об’єднуючи свої зусилля і грошову енергію каменів, яка стане надійною підтримкою для досягнення бажаних цілей.

1-11-найпопулярніших-каменів-і-кристалів-1

Ну що, почнемо знайомитися з тими самими каменями, що приваблюють багатство?

Шукай EVA Blog в Instagram

Цитрин

Це камінь сонячної енергії, достатку і зростання. Його вважають одним із найсильніших мінералів, що приносять удачу і допомагають розбагатіти. Він є покровителем ділових людей, розвиває і загострює інтуїцію, на енергетичному рівні підвищує впевненість і допомагає у розв’язанні складних питань, що стосуються грошової сфери.

2-Цитрин-1

Подейкують, що в давні часи цитрин часто носили із собою купці та зберігали його біля своїх заощаджень, бо вважалося, що самоцвіт не тільки збільшує бюджет, а також сприяє його збереженню.

Цікаво на тему: Що таке інтуїція і як її розвивати?

Пірит

Камінь має привабливий золотистий колір, через що його часто плутали з дорогоцінним металом за часів золотих лихоманок. Мінерал ще часто називають “золотом дурнів”. Однак, попри своє химерне прізвисько, пірит все ж здатний вплинути на твій грошовий стан. Цей самоцвіт ідеально підійде людям, які мають фінансові проблеми та хочуть їх скоріше позбутися, а також тим, хто хоче мати свій власний грошовий магніт.

3-Пірит

Зелений авантюрин

Цей малюк точно допоможе тобі схопити удачу за хвіст. Так-так, він привертає удачу і відчиняє перед тобою двері, що ведуть до нових можливостей ще більше збільшити дохід. У нього є одна цікава фішка: залучення випадкових непередбачених доходів. Із зеленим авантюрином ти точно повіриш, що всі випадковості не випадкові, адже в тебе буде стовідсоткова відповідь на запитання “Звідки? Як?”. А, ось так! Удача, вона така.

4-Зелений-авантюрин

Зелений колір каменю символізує достаток і процвітання. З ним ти зможеш домогтися більшого успіху в будь-яких починаннях і впевнено наблизитися до своїх найголовніших цілей. Особливо якщо вони переплітаються з фінансовими питаннями.

Цікаво на тему: Що таке колесо життєвого балансу і як його побудувати?

Нефрит

Коли ти відчуваєш, що твій кар’єрний ріст зупинився, або ти нарешті наважилася на відкриття свого бізнесу, в такому разі обов’язково заручися допомогою зеленого нефриту. Камінь приносить удачу, регулює фінансові потоки, має енергію миру і спокою, допомагаючи зберегти рівновагу навіть у найстресовіших ситуаціях.

5-Нефрит

Тигрове око

Його нерідко плутають із котячим оком (через назву), хоча зовні вони абсолютно різні.

6-Тигрове-око

Тигрове око – досить потужний камінь, який зовні схожий на шкуру тигра через характерні смужки. Він використовується для захисту і відбиття негативної енергії. Крім цього, кристал підвищує впевненість у собі та надає рішучості. Ці якості вкрай важливі для досягнення успіху, подолання вагань у розв’язанні питань, пов’язаних із грошима. Тигрове око особливо буде корисним тим, хто хоче побороти свої страхи, зважитися на важливий крок і прийти до фінансової незалежності.

Цікаво на тему: Що таке аскеза і як вона працює

Малахіт

Про його здібності приваблювати гроші знають, напевно, всі. Це неймовірно гарний мінерал смарагдового кольору, який тішитиме тебе не лише своїм виглядом, а й незвичайними властивостями. Малахіт надає сили та енергію для нових звершень, допомагає подолати страхи та сумніви, які стосуються заробітку грошей. Ще його називають каменем трансформації, адже з ним твоє мислення повністю зміниться і ти нарешті зможеш зруйнувати фінансові блоки, які не давали можливості збільшити доходи.

7-Малахіт

Тож якщо твоя мета – почати залучати у своє життя матеріальні блага та відкривати перед собою нові можливості для збільшення доходу, в такому разі малахіт стане твоїм вірним справжнісіньким талісманом.

Аметист

Хочете ухвалювати правильні рішення на інтуїтивному рівні на роботі, в розвитку свого бізнесу для підвищення прибутку? Тоді неодмінно придбайте аметист. Цей дорогоцінний талісман посилює інтуїтивні здібності свого володаря, допомагаючи не потрапити в складні ситуації, які спричинять матеріальні збитки. Аметист приваблює фінанси, стабільність і процвітання в будь-якій сфері діяльності.

8-Аметист

Цікаво на тему: Кава з корицею щочетверга – магніт для фінансів

Прозорий кварц

Прозорий, абсолютно непримітний і схожий на крижинку кристал – так, це я про кварц. Попри те, що він є найпоширенішим різновидом цього мінералу, його часто недооцінюють. І дуже даремно!

Кварц стане твоїм справжнім путівником у світі фінансів. Він допоможе правильно розставити пріоритети, позначити цілі, а потім безпроблемно їх досягти. Цей кристал здатний примножити властивості інших каменів, які привертають гроші, тому обов’язково поповни ним свою колекцію грошових талісманів.

9-Прозорий-кварц

А ще прозорий кварц стане в пригоді людям, які за службовим обов’язком своєї професії вибудовують бізнес-стратегії, створюють маркетингові кампанії, впроваджують інновації та активно працюють над розвитком кар’єри. Він спрямує твоє мислення в потрібному напрямку, допоможе подолати сумніви та сконцентруватися на важливих деталях.

Чорний турмалін (Шерл)

Шерл має насичений вугільно-чорний колір, який просто вражає своєю красою. Цей мінерал стане твоїм справжнім талісманом, який ти будеш носити завжди з собою.

Чорний турмалін допомагає позбутися боргів, правильно розподілити фінанси та знайти нові можливості для заробітку. Другою особливістю кристала є захист від негативної енергії, яка перешкоджає збагаченню. Камінь стоятиме на захисті від невдач і фінансових втрат.

10-Чорний-турмалін

Досить часто люди купують собі такого помічника для захисту активів, збільшення прибутку та зваженого підходу до управління грошима.

Цікаво на тему: Звички, які допоможуть досягти успіху

Рубін

Рубін символізує багатство, процвітання, амбітність, владу і життєву силу. Тому його так часто обирають ті, хто хоче досягти успіху на роботі та в бізнесі. Цей камінь наповнює свого власника рішучістю і впевненістю, даючи змогу реалізувати всі плани в життя. Рубін дійсно, немов магніт, притягує гроші, допомагає підвищити фінансове становище і самореалізуватися.

11-Рубін

Не дарма ж у всі часи рубін вважався символом багатства, високого статусу й успіху.

Гранат

Гранат – камінь енергії. Він здатний наситити тебе тією самою енергією, яка неодмінно приведе до приголомшливого успіху і багатства. Камінь руйнує всі негативні установки, що заважають заробляти більше. Він підвищує мотивацію, робить тебе рішучішим і на рівні підсвідомості направляє в потрібне річище. Також гранат має балансувальний ефект, що допомагає підтримувати стабільність у фінансових питаннях і правильно управляти грошима.

12-Гранат

Цікаво на тему: Як створити сильне оточення

Як правильно користуватися камінням для фінансового благополуччя

Насправді немає нічого надприродного, подружитися з цими грошовими магнітами простіше простого:

14-Як-правильно-користуватися-камінням-для-фінансового-благополуччя

  1. Поклади до сумочки. Кристал невеликого розміру можна носити в сумочці. Для зручності можеш помістити його в маленький мішечок, щоб у потрібний момент взяти його в руки та поповнити енергію, що привертає прибуток. Також можна носити камінчик у кишені, що теж дуже зручно.
  2. Розмісти на робочому місці. Це, одне з найвдаліших місць для зберігання кристала. Адже саме на роботі він зможе розкрити весь свій потенціал і привернути успіх.
  3. Медитуй. Такі практики дозволяють зосередитися на фінансових питаннях, які турбують, зарядитися енергією і візуалізувати свої цілі.
  4. Проговорюй афірмації на багатство і достаток. Позитивні установки добре працюють і справді допомагають залучити достаток. Сама того не помічаючи, ти програмуєш себе на успіх. Тримаючи в руках камінь, промовляй “Я привертаю у своє життя багатство”, “Я багата і заможна, я притягую до себе гроші з усіх боків”. В інтернеті ти можеш знайти велику кількість афірмацій на залучення грошей, обери варіант, який найбільше сподобався, і промовляй, створюючи правильний психологічний настрій.

13-Як-правильно-користуватися-камінням-для-фінансового-благополуччя

Попри все вищесказане, потрібно розуміти, що успіх у фінансовій сфері багато в чому залежить від тебе самої, а камені є лише твоїми вірними помічниками в реалізації задуманого. Тому вибирай кристал, який тобі підходить найбільше за описом, став для себе амбітні цілі й все неодмінно вийде!

Читай також:

15 Квітня / 2024 Натхнення

Коментарі покищо відсутні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендовані статті
Благодійність