Дитячі шкільні зачіски на довге волосся

Серпень прямує до свого кінця, і зовсім скоро розпочнеться новий навчальний рік — цікавий, неповторний, сповнений нових відкриттів та емоцій. Якщо у вашої доньки довге волосся, ймовірно, вам не хочеться, аби вона кожен день ходила до школи з косою або простим високим хвостом. Тож у новій статті у EVA Blog ми підготували для вас добірку фото з нескладними шкільними зачісками на довге волосся — ті самі хвости та коси, але трохи вдосконалені.

Незвичайні коси для школи

Стильна коса-джгут виглядає цікаво, зате робиться дуже просто та швидко. Ідеальна зачіска для школи на кожен день.

Довге розпущене волосся заважає під час навчання. А якщо ваша донька хоче саме так ходити до школи, тоді ось вам альтернативний варіант — коса-напівкорона. Одну частину волосся заплетіть, а другу — залиште розпущеною.

А якщо часу на заплетення коси-напівкорони не вистачає, прибрати волосся від обличчя можна такою косичкою-обідком.

Дві об’ємні коси — дуже нарядні. Така зачіска підійде і для свята, і на кожен день.

Банти з волосся

Білі шкільні бантики можна замінити такими стильними бантами із волосся. Вони робляться зовсім просто. Головне — добре закріпити зачіску шпильками, щоб вона не розпалася.

Оригінальні та класичні пучки

Це одна з найбільш зручних, охайних та легких у виконанні зачісок. Навіть звичайний пучок заграє по-новому, якщо прикрасити його аксесуарами для волосся: шпильками чи обідком.

Шукайте стильні дитячі аксесуари для волосся в магазинах EVA та інтернет-магазині EVA.UA.

Ще один гарний та простий у виконанні варіант для школи — високий пучок з коси. Просто заплетіть косичку з хвоста та складіть її у пучок, закріпивши невидимками.

 

Неординарні хвостики

Простий та улюблений багатьма кінський хвіст можна урізноманітнити цікавим плетінням, прикрасити шпильками або бантиками.

 

Лайфхак від EVA Blog. Щоб ваш кінський хвостик довше тримався «на висоті», зафіксуйте його знизу біля основи за допомогою невидимок.

Спробуйте також приховати резинку волоссям: збираючи хвіст, залиште невелике пасмо. А потім обкрутіть його довкола резинки й зафіксуйте невидимками.

Такий хвостик з резинками зможе зробити навіть дитина, а виглядає він цікаво й невимушено.

Поки останні літні дні ще попереду, бажаємо вам провести їх весело, щоб увійти в новий навчальний рік відпочилими та сповненими сил.

14 Серпня / 2019 Зачіски

Коментарі покищо відсутні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *