Легке прання з брендом KÖNEN: гель або капсули?

KÖNEN — це лінійка професійних інноваційних продуктів для використання в побуті. Це засоби для підтримки чистоти та догляду за оселею, які відповідають високим стандартам німецької якості, не шкодять навколишньому середовищу й допомагають реалізувати місію «Велике прання» з рекордною легкістю.

Як працюють засоби для прання KÖNEN

Їх споживчі якості перевірені і підтверджені безліччю лабораторних тестів і випробуванням в реальних умовах, а саме з нанесенням забруднень і пранні в стандартному режимі:

  • формула 3-Enzim-Sistem – завдяки синергії трьох видів ензимів працює проти різних типів плям;
  • формула Anti Flek Formul – ефективні проти застарілих забруднень;
  • Інгібітори кольору – зберігають яскравість відтінків навіть при частому пранні.

Відкриваючи нову упаковку засобу для прання KÖNEN, ти не відчуєш звичного сильного запаху. Завдяки системі Mikrokapseln Effekt аромат ніби запечатано в мікрокапсули, які продовжують відкриватися після прання та в процесі використання речей.

Капсули для прання KÖNEN

Немає нічого простішого, ніж «ліниве» прання з капсулами — достатньо просто покласти одну штуку в барабан і запустити машину. Не треба нічого дозувати, додавати кондиціонер, адже все вже є в капсулі, розрахованій на один цикл прання. Серед переваг гелевих капсул також делікатність по відношенню до тканин і зручність зберігання. Головне це берегти їх від попадання вологи!

У KÖNEN є Універсальні (для кольорової і білої білизни) і Колор (для прання кольорових речей). Кожна складається з двох камер з різним складом і ці склади впливають на різні види забруднень і змішується тільки в барабані машини.

Капсули для прання KÖNEN Універсальні підходять для прання кольорових і білих речей в упаковках 16 шт і 34 шт:

  • містять оптичні відбілювачі, що надають білим речам сяйво;
  • усувають складні плями;
  • видаляють залишки забруднень і насичують речі ароматом.

Капсули KÖNEN Колор — для кольорової білизни:

  • синя камера відповідає за видалення плям і захист кольору;
  • червона — видаляє залишки забруднень і надає приємний аромат.

Гелі для прання KÖNEN

Гелі, на відміну від капсул, підходять для попереднього та ручного прання. Плюс у момент завантаження машини ти можеш сама відміряти необхідну кількість засобу в залежності від кількості та ступеня забрудненості білизни. І хоча це не таке «ліниве» прання, як з капсулами, але якщо ти переш часто й невеликими порціями, гель буде вигідніше.

Гелі для прання KÖNEN Універсальний (для кольорового і білого), Колор (для кольорової білизни) та Блек (для чорної і темної білизни) не містять фосфатів та ефективно видаляють плями при температурі від 30°C, зберігаючи яскравість кольорів ще довгий час.

Кондиціонери для білизни KÖNEN

Хороший кондиціонер-ополіскувач допомагає вимити залишки миючого засобу з волокон тканини, полегшує процес прасування, знімає статичний ефект і надає приємний аромат.

У KÖNEN є два види кондиціонерів:

  1. Червона лінійка — KÖNEN Східний сон і Гармонія — засоби з легким ароматом і меншою концентрацією ароматичних компонентів для легкого аромату. 1-літровий флакон розраховано на 30 прань.
  2. Жовта лінійка — KÖNEN Цвітіння вишні та Асаї і Ши — має більш виражений аромат. Флакон об’ємом 1 л розраховано на 40 циклів.

Гель або капсули? Питання риторичне. Універсального продукту немає, адже кожен засіб справляється з різними завданнями. Зате напевно можна сказати: засобам від КÖNEN точно бути в списках наших покупок.

Також буде цікаво:

Гель для прання KÖNEN Універсальний

106.00
Купити

Капсули для прання KÖNEN Універсальні

104.00
Купити

Кондиціонер для білизни KÖNEN з мікрокапсулами цвітіння вишні

55.00
Купити

Капсули для прання KÖNEN Колор

104.00
Купити

Кондиціонер для білизни KÖNEN Східний сон

50.00
Купити

Гель для прання KÖNEN Колор

106.00
Купити
26 Липня / 2021 Дім

Коментарі покищо відсутні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *