Безаміачні фарби гарні, перш за все, тим, що вони не пошкоджують структури волосся та мінімально впливають на шкіру голови. А ще вони не мають різкого запаху та добре доглядають. Але і на цьому переваги фарб без аміаку не закінчуються. Чим саме вони завоювали прихильність жінок та як обрати бренд і тон, щоб отримати найкращий результат?
Це засоби, що не містять аміаку (ammonia або ammonium hydroxide). Цей компонент надає звичайній фарбі впізнаваний різкий запах. А ще він створює таке середовище, при якому волосина набухає і її лусочки розкриваються. Після цього кольорові пігменти проникають всередину й вона змінює свій відтінок. Через такий вплив структура волосся пошкоджується й можна отримати відомі недоліки звичайного фарбування: сухість, тьмяність, посічені кінчики.
Безаміачні фарби найчастіше виготовляються на основі етаноламіну (ethanolamine). Молекула цієї речовини у 3,5 рази більша за аміачну, тому вона не проникає всередину структури волосся, а лише обволікає його. У результаті процес фарбування стає більш приємним, волосся при цьому не пошкоджується, а результат — такий самий, як після звичайного засобу.
Завдяки тому, що безаміачна фарба покриває волосся, покращується його структура, з’являється здоровий блиск — маємо легкий ефект ламінування. При цьому якісні засоби містять корисні речовини: натуральні олії для зміцнення, живлення та зволожувальні комплекси. А те, що такі фарби вимиваються трохи швидше, — перевага, адже це дозволяє уникнути помітного переходу між відрослим корінням і фарбованим волоссям.
Вважається, що з цими засобами освітлити волосся можна лише на пару тонів, тому кардинально перефарбуватися з брюнетки в блондинку не вийде. Зате з ними ви легко можете освіжити колір або поміняти відтінок, надати блиску та здорового вигляду.
Делікатно пофарбувати й наситити волосся корисними компонентами можна зі стійкою крем-фарбою PORTFOLIO.
А ще безаміачна фарба PORTFOLIO містить комплекс 4 олій:
Результат: зволожене, блискуче та доглянуте волосся насиченого кольору.
Добре, коли виробник пропонує багато відтінків. Це означає, що серед них ви точно віднайдете той самий, свій.
За допомогою фарби PORTFOLIO блондинки можуть перейти на холодний платиновий, морозний. Або навпаки — теплий пісочний, золотистий, карамельний. А найсміливіші — надати локонам цікавий кварцово-рожевий тон.
Якщо вам подобається такий колір волосся, обирайте натуральний, ніжний світлий або насичений темний русявий тони.
Для брюнеток та тих, хто бажає ними стати, підходять відтінки темного мокко, ванільного чи темного шоколаду, глибокий чорний.
А для тих, хто обожнює руді відтінки, створені темний вишневий, насичений мідно-каштановий та яскравий мідний тони.
Не забувайте, що новий колір ідеально пасує, якщо він належить до тієї ж «температури», що й ваш природний відтінок волосся: холодної або теплої.
Щоб відтінок та блиск фарбованого волосся трималися якомога довше, доглядати за ним слід так само, як після фарби з аміаком.
Нехай ця осінь запам’ятається вам яскравими моментами та вдалими експериментами!
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Коментарі покищо відсутні