Свіжий макіяж для весняних днів

Головне правило весняного макіяжу – легкість. Після зими наша шкіра виглядає тьмяно, тому варто надати перевагу ніжним рожевим тонам та легкому сяйву. Важливо не перевантажувати шкіру щільними текстурами, використовувати світлі відтінки, щоб виглядати свіжою та бадьорою. Спеціально для EVA Blog візажист Ірина Пономаренко розповість,  як створити красивий весняний макіяж.

Етап 1: Підготовка обличчя до макіяжу

Підготуємо обличчя до нанесення макіяжу. Очищаємо шкіру міцелярною водою Vita Aqua Pro від MAY face. В якості тоніка використаємо термальну воду MAY face з гіалуроновою кислотою.

 

Етап 2: Тонування шкіри обличчя

$img_gal_param_url_3
$img_gal_param_url_3
$img_gal_param_url_3
$img_gal_param_url_3
$img_gal_param_url_3

У мене комбінована шкіра, тому для  Т-зони я використаю основу для макіяжу Baby Skin від Maybelline, що маскує пори. На інші ділянки наносимо праймер Lamel  Professional HOLO зі світловідбиваючими частинками. Пензлем розподіляємо тональний крем Patricia Ledo Tender Sensation.

На зону під очима, лінію носа і підборіддя наносимо рідкий консилер від Patricia Ledo і растушовуємо пензлем. Додатково маскуємо проблемні ділянки за допомогою цього ж продукту. Для закріплення результату використовуємо розсипчасту пудру LCF Face Finish.

 

Етап 3: Макіяж брів

 • Займемося формуванням брів. За допомогою олівця від LCF промальовуємо контур.
 • Заповнюємо брову кольором за допомогою палетки для брів GlamBee Matt & Glow, тон 02. Для цього я використовую плоску скошену кисть.
 • Виділяємо брову за допомогою рідкого консилеру від Patricia Ledo та растушовуємо пензлем.
 • Змішуємо два відтінки з набору для контурування Patricia Ledo Step by Step Countour Kit (тон 03), і наносимо під брову, щоб закріпити консилер.

 

Етап 4: Макіяж очей

 1. Переходимо до макіяжу очей. Темно-коричневий відтінок тіней з палетки La Palette Eye Designer від Patricia Ledo наносимо в складку повіки і по нижній лінії росту вій.
 2. Рухому повіку від внутрішнього куточка і до середини виділимо за допомогою хайлайтеру GlamBee my Highlight Radiant Skin (тон 02).
 3. Персиковий відтінок з палетки тіней La Palette Eye Designer (тон 03) пальцем наносимо від середини рухомої повіки і до зовнішнього куточка.
 4. Фарбуємо вії тушшю Patricia Ledo Express Volume.

 

Етап 5: Корекція форми обличчя

Наносимо контур з палетки LCF CONTOUR POWDER під вилицю. Виділимо вилицю і зону над губою за допомогою хайлайтера з палетки Step by Step Countour Kit від Patricia Ledo. Наносимо рум’яна з цієї ж палетки на яблучка щік, рухаючись до скронь. Таким чином з’єднуємо контур і хайлайтер.

 

Етап 6: Макіяж губ

 • Олівцем для губ від Patricia Ledo (тон 04)  виділяємо контур.
 • Наносимо губну помаду LCF color touch.
 • Блиском LCF Gloss Lips надаємо губам сяйво і об’єм.

Наш свіжий макіяж для весняних днів готовий! З вами була Ірина Пономаренко спеціально для EVA Blog! До нової зустрічі!

2 Травня / 2019 Краса

Коментарі покищо відсутні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *