Мити руки багато, часто, протягом 30 секунд, а якщо води та мила поруч немає, використовувати антисептики — головні правила, виконання яких допоможе не захворіти. Але як бути тим, хто має суху, подразнену шкіру? На кистях вона навіть тонша, ніж на обличчі, а долоні й зовсім позбавлені сальних залоз. Водночас мило та спиртовмісні засоби нещадно сушать руки, можуть з’явитися лущення, тріщини, дискомфорт. Щоб уникнути цих неприємностей, давайте приділимо своїм ручкам трохи більше догляду.
Зволожувальний крем завжди має бути поряд із вами: на поличці у ванній кімнаті, біля раковини на кухні, в сумочці. Наносьте його кожного разу як миєте руки. Добре, якщо ваш засіб містить натуральні олії, екстракти, сік алое вера, гліцерин — ці компоненти додатково захищають від пошкоджень та пом’якшують шкіру.
Для зрілої шкіри краще користуватися спеціальними antiage-засобами, що попереджають утворення зморшок та мають захист SPF.
Цікаво на тему: Mr.Scrubber — з любов’ю до вашої шкіри
Відлущувати ороговілі клітини потрібно не рідше двох разів на тиждень. Для цього підійде скраб, пілінг-скатка тощо. Можна придбати як для рук, так і використовувати універсальний засіб для тіла. Після процедури добре нанести на ручки живильний крем, а кутикулам зробити масаж з олійкою.
Якщо шкіра рук дуже суха і чутлива, на ніч застосовуйте жирний живильний крем або маску. Добре, щоб до складу цього засобу входили олія ши, вітамін Е, пантенол, мигдальна олія. Ці компоненти активно доглядають за шкірою рук, сприяють її відновленню та зволоженню.
Цікаво на тему: Знайомство з брендом: догляд від «Яка» на EVA.UA
Це швидка та дуже ефективна процедура для відновлення гладкості ручок. А зробити її можна, навіть не виходячи з дому.
Якщо у вас немає косметичного парафіну, можна взяти готовий набір для процедури від Bielenda. До нього входять живильний крем і пластикові рукавички. А застосовується він у тому ж порядку, що і звичайна парафінотерапія, тільки зручніше 🙂
Цікаво на тему: Як правильно мити руки?
Засоби по догляду за ручками можна приготувати і в домашніх умовах.
Від частого миття страждає не тільки епідерміс, тому окрему увагу варто приділити догляду за нігтями й кутикулою. Корисні статті по темі:
Гарним доповненням догляду стануть домашні маски. Їх можна робити на регулярній основі 2–3 рази на тиждень або комплексом з 5–10 щоденних процедур.
Живильна медова з вівсянкою та олією троянди
1,5 столові ложки подрібнених вівсяних пластівців залити окропом. Остудити при кімнатній температурі, додати 1 ст. л. меду та 3–5 крапель олії троянди.
З сиром і вершками
Дрібний жирний сир (творог) розтерти з жирними вершками до консистенції густої сметани. Розподілити по шкірі рук, надіти рукавички та витримати 20 хвилин.
З олією обліпихи та гліцерином
Змішати по одній чайній ложці обліпихової олії та гліцерину, підігріти на водяній бані й нанести на руки під рукавички. Цю маску можна тримати 30 хвилин, а можна залишити на всю ніч, щоб швидко відновити дуже суху шкіру.
Коли шкіра відновиться і ви позбудетесь сухості, обов’язково продовжуйте догляд, щоб закріпити результат. А зручно придбати все необхідне для цього можна на EVA.UA.
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Коментарі покищо відсутні