День Закоханих для всієї родини

День Всіх Закоханих – як же сильно ми чекали на цю подію, будучи юними. Та час минув, багато хто з нас знайшов другу половинку, завів сім’ю, народив діточок. Тепер планування будь-якого свята проходить з урахуванням інтересів кожного члена родини, у тому числі найменших. Чи можна відмітити День Святого Валентина в сімейному колі, та як зберегти ніжну, закохану, страсну атмосферу празника, коли дітки вдома? Давайте спробуємо поміркувати на цей рахунок.

День Закоханих – свято для двох! В сімейному розумінні, цей празник для матусі і татуся, які без пам’яті люблять один одного і присвячують друг другу життя. Однак, побутові проблеми та буденні питання здатні легко призвести до того, що чоловік і жінка забувають про свої найтепліші почуття, пірнають з головою в родинні клопоти та турботи про дітей. На щастя, існує така чудова дата, як 14 лютого, яка нагадує закоханим парам про їх відносини та безмежну любов, що дозволила створити осередок суспільства – сім’ю.

Свято в родині

Безсумнівно, мама і тато мають повне право хоча б один день на рік присвятити тільки собі. Багато хто так і робить: діточки відправляються в гості до бабусі, а батьки проводять День Закоханих тільки вдвох. З іншого боку, у святкуванні цієї чудової події в родинному колі є немало переваг. Адже цей день – то прекрасна можливість показати діткам, що таке любов, як готувати подарунки та сюрпризи для коханої людини, як виражати свої почуття. Тож, коли Ви вже вирішили святкувати День Валентина всією родиною, дамо Вам декілька слушних порад:

Створіть святковий інтер’єр

Хто сказав, що прикрашати дім можна тільки на Різдво або Новий Рік? День Всіх Закоханих – це ідеальний привід створити в своїй квартирі справжню казкову обстановку. Авжеж, якщо дітки у Вашій родині лише в планах, займатись прикрашанням домівки навряд чи хто захоче. Інша річ, коли сім’я вже складається більше ніж з двох людей. Тільки уявіть, наскільки цікаво та весело буде Вашим непосидам вирізати разом із Вами сердечка та квіточки, формувати гірлянди і прикрашати ними кімнати!

Зробіть із дитиною валентинку для другої половинки

Листівки, якими заповнені сучасні магазини напередодні 14 лютого, надзвичайно красиві, милі й романтичні. Однак, чи можна вигадати подарунок кращий, аніж той, що виготовлений власними руками, а тим більше, при допомозі малечі? Задумок по створенню валентинок «hand made» існує безліч, і одна з них вже описана в наших попередніх статтях. А може, Ваша фантазія добре працює у цьому напрямку, тож пропонуємо Вам поділитись Вашими власними ідеями у коментарях.

Влаштуйте святкову вечерю

Як відрізнити вечерю у День Кохання від звичайної, спитаєте Ви? Зовсім просто, потрібно лише трохи уяви. Наприклад, купити святкові тематичні серветки або скатертину. Чи створити наліпки на стакани та бокали у вигляді сердечок. Якщо у Вашому розпорядженні є трохи більше часу, можна вигадати святкову саморобку або екібану, і поставити її в центрі стола. Салат, канапки чи торт у формі серця – виробляйте будь-що, аби тільки воно нагадувало всім про те, що існує таке тепле і чудове почуття, як любов!

Змайструйте коробочку відвертих спогадів та признань

Для такої ідеї підійде абсолютно будь-яка ємність, наприклад, коробка з-під взуття. Заздалегідь придайте їй святкового вигляду – нехай дітлахи Вам у цьому допоможуть. Розкажіть всім членам родини, що в неї можна складати різні записки із цікавими історіями, признаннями в коханні чи навіть конвертики із маленькими подаруночками. Ввечері, по закінченню святкової вечері, відкрийте коробочку та ретельно ознайомтесь із її вмістом: прочитайте листівки, згадайте романтичні випадки життя та отримайте презенти. Таке проведення часу гарантовано залишить лише приємні враження про День Святого Валентина, особливо у малюків.

Не забудьте про подарунки для дітей

В якості сюрпризу не обов’язково має виступати щось велике та коштовне. Головне – це знак уваги, адже інколи навіть найменша дрібничка може вказувати на величезні почуття. Нехай Ваші дітки знають та розуміють, що у світі існує таке безмежне почуття, як кохання, котре є основою та незамінною складовою щасливого життя!

Сподіваємось, нам вдалось Вас переконати в тому, що День Валентина можна незабутньо відсвяткувати і в родинному колі. Бажаємо, аби у Ваші сім’ї завжди були присутні любов та взаєморозуміння!

Кохайте і будьте коханими!

15 Лютого / 2018 Материнство

Коментарі покищо відсутні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *