Попереду зима, і це просто пекельний час для нас, дівчатка. Все треба терміново зволожувати, і чим більше, тим краще. Шкіра і волосся потребують допомоги щодня, адже погода на вулиці змінюється і найчастіше не в кращий бік. Поговорімо про те, як рятувати волосся від зимової лютості, щоб увійти у весну з шикарною шевелюрою!
Цікаво на тему: Чому не можна спати з мокрим волоссям
Погано воно почувається. Йому сухо, холодно, його систематично б’є струмом. Погода не щадить ні локони, ні шкіру голови. А це означає, що з кожним днем волосся стає все слабкішим і слабкішим. Зима – складний період, але, незважаючи на це, підтримувати здоров’я і красу не складно. Головне, розібратися з тим, хто ж твій ворог, і як з ним можна результативно боротися.
З чим боремося:
Морози та холодні вітри провокують посилене випадіння волосся. Якщо не захищати волосяні цибулини від лютості зими, навесні ти можеш дуже гірко плакати, побачивши в дзеркалі залисини.
Цікаво на тему: 5 переваг професійного догляду за волоссям
Не панікуємо і не впадаємо в істерики. Нічого страшного не трапиться, якщо ти прислухаєшся до кількох порад. А точніше, до десяти)
Завжди захищай голову взимку. Крижані дощі та сніги, пориви вітру, морози дуже швидко зроблять твої локони ламкими та сухими. Крім цього, волосся замерзне, махне рукою і сповільнить своє зростання. Фолікули перестануть отримувати достатнє живлення, оскільки судини шкіри голови звузяться. Простіше покрити голову стильним головним убором, ніж потім розгрібати весь цей вагон проблем.
Я раджу тобі прибрати з очей геть усе синтетичне. Шовк – ось твій герой, який і від холоду, і від статичної електрики захистить. Шовковий шарф, приміром, не травмуватиме і не притискатиме волосся до голови, деформуючи його структуру. Якщо погода зовсім розійшлася, то шапка з овчини допоможе і від холоду врятуватися, і статику не накопичити.
Очевидний і прямий, як палиця, причинно-наслідковий зв’язок: вийшла з мокрою головою – захворіла. Це як мінімум. А як максимум, отримала ламкість і тьмяність волосся. Волога шкіра голови, потрапляючи в холод, починає різко реагувати звуженням судин. Вийдеш раз, вийдеш два, три, а потім помітиш, що в тебе часто болить голова, спазмують і систематично запалюються м’язи шиї, ти втрачаєш мобільність і постійно змушена справлятися з дискомфортом. Дуже багато проблем через вологе волосся, і простіше все-таки просушувати до кінця, ніж ризикувати собою.
Процедури, які мають бути обов’язковою складовою щоденної б’юті-рутини. Про що ми говоримо? Про всі засоби, які здатні підтримати силу і здоров’я локонів:
Уважно вивчай склад, і обирай ті засоби, які містять не тільки зволожувальні та живильні компоненти, а й антистатичні – бетаїн і кватерніум-80. Бальзам використовуєш щоразу, коли миєш голову, а маски та олійки двічі-тричі на тиждень.
Цікаво на тему: ТОП-8 шампунів-скрабів для шкіри голови
Водопровідну воду складно назвати джерельною. Якість рідини, яка витікає з наших кранів – це окрема розмова. Але ми не про це, а про температуру. Ти завжди можеш підготувати собі фільтровану воду, просто підігрівши її на плиті. Але в жодному разі не доводь її до гарячого стану, оскільки занадто висока температура пересушує і шкіру голови, і локони. Це призводить до посічених кінчиків і ламкості волосся.
Оптимальна температура – кімнатна. Не холодна, але й не гаряча. Таким чином, ти отримаєш гладку кутикулу, і як результат, м’яке і блискуче волосся.
Як ти вже зрозуміла, гарячі потоки найкраще повністю скасувати, коли йдеться про волосся. Фени та плойки рекомендую використовувати якомога рідше. Природний спосіб стане найкращим вибором. Але, як ми розуміємо, коли потрібно вибігати з дому за 15 хвилин, а ти ще бігаєш в одній шкарпетці, то про які природні сушки може йти мова? Беремо фен, звісно, але з однією умовою – наносимо термозахист на локони й виставляємо щадний режим.
Сироватку для волосся можна сміливо назвати одним з найкращих винаходів косметологів і трихологів. Багатий, концентрований склад надає просто миттєвий ефект. Сироватка здатна захистити локони від морозів і пересушеного повітря. Крім зволожувальних, живильних і відновлювальних компонентів, у сироватки додають захист у вигляді силіконів (в обмеженій кількості), цераміди, UV-фільтри й антиоксиданти (вітаміни С і Е). Обов’язково поповни свій зимовий догляд незмивним доглядом, це істотно знизить ризик ушкоджень волосся протягом зимового періоду.
Цікаво на тему: Жирна шкіра голови та сухе волосся: що робити?
Шкірі голови необхідна твоя допомога. Судини просто в шоці, вони не знають, як їм справлятися з усіма проблемами, що на них звалитися. Тому озбройся масажером або гребінцем і починай активізувати приплив крові до цибулин волосся. Живильні речовини та вітаміни дуже скоро прибудуть на допомогу локонам, які цього потребують. Розчісуємо волосся теж правильно: починаємо з кінчиків і повільно піднімаючись до коріння.
Важливо підживлювати волосся не тільки зовнішніми засобами, а й систематичним поповненням поживних речовин. Краса і здоров’я починаються зсередини. Тому, щоб відмінно почуватися й поповнювати локони силою, необхідно складати свій раціон, обов’язково додаючи до нього такі продукти, як яйця, жирна риба, горішки, авокадо, цитрусові й морквина.
Харчування налагодила, тепер потрібно звернути увагу на вітаміни, які сприяють росту волосся, здатні зміцнити структуру локона і поліпшити стан шкіри голови. До списку ключових елементів потрапили всі вітаміни групи В (від В1 і аж до В12), вітамін А, С, Е і D. Додатково до цього, обов’язково необхідно поповнювати запаси цинку, заліза і магнію. Список значний, і найпростіше підібрати полівітамінний комплекс, в якому буде все необхідне і в необхідному дозуванні.
Опалювальні прилади виснажують повітря, забираючи з нього цілющу вологу. У результаті волосся не отримує необхідного зволоження, постійно перебуваючи в стані стресу. Зволожувач повітря допоможе хоч трохи наситити локони вологою і врятувати їх від посічених кінчиків. Такий гаджет стане корисним не тільки для волосся, а й для шкіри. Подумай про те, щоб придбати зволожувач, це буде шикарна інвестиція у твоє здоров’я і красу.
Рекомендовані товари:
- Протеїновий шампунь La’dor Keratin LPP Shampoo Mauve Edition з кератином
- Поживна маска для волосся KayPro Special Care Nourishing Mask з аргановою олією
- Інтенсивна сироватка-спрей La Biosthetique Long Hair Detangler для розплутування і розгладження волосся
- Відновлювальний кондиціонер для волосся IQ code Repair Line Conditioner
- Екстравідновлювальний кондиціонер для волосся ABOUT hair Recovery PLEX
Якою б суворою і непередбачуваною не була зима, твоє волосся буде готове до того, щоб гідно і впевнено пройти цей період. Косметологічні засоби та буденні правила догляду допоможуть створити та підтримати здоров’я локонів. Будь впевнена в собі, чарівна і чарівна, незалежно від того, що там відбувається за вікном.
Ім'я користувача: | |
---|---|
Номер картки лояльності: | |
Бонусів на рахунку: | |
Кешбек-бонусів на рахунку: |
Щиро вдячна за інформацію та поради. Дуже важко слідувати всім правилам, але буду намагатись. Обіцяю)
Вірю, що дані поради дадуть змогу мені тривалий час зберегти волосся живим, здоровим та красивим.
Дякую за цікаві матеріали.
Чудова підбірка для тих, хто дбає про своє здоров’я.
Дякую за статтю, забрала в скарбничку корисних порад.
Дякую за корисні поради. Не думала, що потрібно підходити до догляду за волоссям аж настільки комплексно.
Дякую за такі класні поради по догляду❤️
Дуже слушні і вчасні поради! Теж помітила, що волосся стало сухішим і ті засоби, які раніше підходили, зараз не повністю справляються.
Дуже класні поради 😍
Дякую за чудові поради по догляду за волоссям в зимку 🥰
Цікава стаття. Багато корисних порад
Щось знала, а щось новеньке. Дякую за статтю😊
Дуже сподобалась стаття
Корисна та цікава інформація ❤️
І ще в мене, наприклад, після всіх цих шапок загострюється дерматит, тому тим, для кого це також актуальна проблема, добре доповнити догляд лікувальним шампунем та лосьйоном для шкіри голови, та зробити це заздалегідь, бо потім буде караул..